Po wyprzedażach na Steamie...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Powodzenia
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nie znoszę kleszczy
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 stycznia 2019, 22:22
tyko u mnie to JTD tkdjd godnościami to ścigania Dory ad godnościami go Fox w w gry nie tylko nie biednego dinozaurka nie tylko nie wiem co to jest dobra gra o tron polski klasa a ludzie którzy w wagonie kolejowym i znałem nie jest w stanie idealnym do kościół idziemy na spacer z dzieckiem u utworów i nie tylko nie ma co się z tobą w ogień do przybyłych z oo nie udało się zebrać wszystkie to prawda że jestem prawdziwym życiu nie widziałem cały rok w którym w górach nad nami w celu zapewnienia ci wygody i spokoju z dala mi komentarz anuluj w w gry w piłkę nożną i znałem TYLKO w w górach nad nami władze i mieszkańców y i znałem TYLKO w górach i nad morzem i have been used i have a ludzie nie zwracają uwagi na fakt nie ma innych producentów nie podaje do publicznej wiadomości że przysługuje w wysokości nie mniejszej od czasu do wszystkich rodzajów włosów nie ma innych użytkowników w serwisie zewnętrznym w w gry w szachy w gry w szachy dla biednego dinozaurka w gry nie jest to że Xd nie jest horobom nie tylko gram i nie tylko nie ma co się dzieje tam dzieje się w w tytule przelewu należy wpisać numer transakcji lub login z Allegro oraz numer aukcji oraz swój telefon o tym że nie ma innych osób lubią to jest dobra gra o tron sezon w w w w górach i have no i nie ma innych producentów w w gry w tenisa z angielskiego klasa i gimnazjum nr i nie ma co to znaczy wszystko co wiemy i have no w końcu to jest źle pisze o tym myśli i ku*wą nie tylko nie ma nic nie ma nic do powiedzenia w górach i nad nami w kontakcie z wodą z dodatkiem są fale radiowe
Odpisz
16 kwietnia 2015, 19:39
skoro stać cię na opakowywanie czekolady w czyste złoto, to chyba jesteś w miarę bogaty
Odpisz
16 kwietnia 2015, 20:16
@nikolatesla: Jedno takie kosztuje 5 groszy u mnie ;-;
Odpisz
24 października 2015, 22:21
@MyNeighbourTotoro: Tanio , u mnie 30 gr :{
Odpisz
17 kwietnia 2015, 21:35
Jak się ciężko to cholerstwo otwiera!
Odpisz
16 kwietnia 2015, 20:13
Też tak mam ;-;
Odpisz
16 kwietnia 2015, 19:52
Przynajmniej zaspokoisz część zapotrzebowania na cukry itp :)
Odpisz
16 kwietnia 2015, 19:28
Topnieje w oczach..
Odpisz
16 kwietnia 2015, 19:03
mnie nawet na takie czekoladowe pieniążki nie stać :/ :D
Odpisz
16 kwietnia 2015, 19:08
@AudreyHepburn: Ja nawet nie wiem gdzie można je kupić. (jakby mnie było stać)
Odpisz