Nigdy nie wybaczę Jasonowi Stathamowi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Albo dla osób w spektrum
Cóż za brak szacunku
To się nie może nie udać
Fajnie że odpowiedzieli
Jakby trochę nie fair
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2015, 12:17
Jak by co to to jest gościu który został zamordowany w "Szybcy i wściekli: Tokio Drift". Występował w prequelu filmu, tzn. "Szybko i wściekle".
Odpisz
19 kwietnia 2015, 16:50
@MineTatsi: Han został zamordowany dopiero w Szybcy i Wściekli 6. Pojawia się też w 5.
Odpisz
21 kwietnia 2015, 22:10
@Pikachu: 5 i 6 to prequele Tokio Drift :)
Odpisz
22 kwietnia 2015, 13:00
@MineTatsi: Tak, już wiem, napisałam ten komentarz zanim przeczytałam o tym na zapytaj chyba. :)
Odpisz
22 kwietnia 2015, 21:39
@Pikachu: Spoko :)
A jutro do kina na część 7!!! :D
Odpisz
23 kwietnia 2015, 12:45
@MineTatsi: Zazdro. Ja dzisiaj planuję wieczorny seansik z Szybcy i Wściekli 6. <3
Odpisz
19 kwietnia 2015, 21:56
nie nie nie!!!!!!!!!!!! to jest tak że Tokio drift dzieje się później
Odpisz
19 kwietnia 2015, 17:13
Odpisz
19 kwietnia 2015, 13:20
Kto zauważył ze w tokyo drift wybuchł samochód,a w 7 rozwalono go jakimś granatem?
Odpisz
19 kwietnia 2015, 12:57
a ja nigdy nie wybaczę twórcom filmu za małą ilość wyścigów...
Odpisz
19 kwietnia 2015, 11:32
A kto to?
Odpisz
19 kwietnia 2015, 11:50
Grał w Szybcy i wściekli
Odpisz
19 kwietnia 2015, 12:50
Han :P Nie ma za co :D
Odpisz
19 kwietnia 2015, 12:26
Tokyo Drift ;w;
Odpisz
19 kwietnia 2015, 12:07
Nie oglądałam, ale kogo zamordował? XD
Odpisz
19 kwietnia 2015, 12:16
@selgia: Gościa na zdjęciu? O__O
Odpisz
19 kwietnia 2015, 11:14
Ok
Odpisz