Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie znoszę kleszczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ostry ten sędzia
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 grudnia 2020, 15:38
ODDAWAJ MI TO JA BĘDĘ BOGATA >:()
Odpisz
15 kwietnia 2015, 20:32
wątpie by w takim wypadku kapsle był by walutą jak w fallout prędzej stawiam na amunicje produkowaną przed apokalipsą jak to w metrze było choć z początku zanim prymitywne cywilizacje będą budować się na nowo to będzie kwitł tylko handel wymienny
Odpisz
22 kwietnia 2015, 10:29
@bylejakbylegdzie: tak jak w metrze na początku
Odpisz
22 kwietnia 2015, 10:36
@bylejakbylegdzie: raczej jedzenie byłoby główną walutą
Odpisz
22 kwietnia 2015, 10:46
@CoSiePatrzyszNaMojNick: Jedzenie, amunicja, broń itp. Wszytsko byłoby walutą.
Odpisz
22 kwietnia 2015, 11:20
@bylejakbylegdzie: Ja stawiam na handel wymienny, jak w neuroshimie. Chociaż i tam do handlu używa się głównie paliwa, alkoholu i amunicji.
Odpisz
22 kwietnia 2015, 12:28
@bylejakbylegdzie: Ewentualnie złoto, srebro i platyna, tak jak w książkach z serii Survarium
Odpisz
22 kwietnia 2015, 20:34
@Dark_Dante: może wtedy gdy cywilizacja na nowo się rozwinie, napoczątku będzie jak w Metrze, no może oprócz mutantów
Odpisz
22 kwietnia 2015, 20:38
@niechcemisie: ciekawe czy wtedy będzie coś pokroju "sztuka jest sztuka". Bo możliwe że amunicja NATO będzie droższa niż Układu Warszawskiego. No i karabinowa będzie droższa niż pistoletowa
Odpisz
24 kwietnia 2015, 16:42
@Dark_Dante: popyt i podaż najdroższa będzie amunicja której będzie mniej niż potrzeba, najtańsza ta której jest najwięcej
Odpisz
24 kwietnia 2015, 16:44
@niechcemisie: Polska armia używa przede wszystkim broni Układu Warszawskiego więc amunicja NATO pewnie będzie droższa
Odpisz
Edytowano - 24 kwietnia 2015, 16:55
@Dark_Dante: .
Odpisz
24 kwietnia 2015, 16:59
@Dark_Dante: skoro używa broni układu Warszawskiego to poco im natowska amunicja?
Odpisz
24 kwietnia 2015, 17:02
@niechcemisie: Napisałem że zastanawiam się czy w naszych regionach amunicja do broni NATO będzie droższa od tej Układu Warszawskiego bo jest jej mniej
Odpisz
24 kwietnia 2015, 17:22
@Dark_Dante: to zależy od popytu i podaży na daną amunicje
Odpisz
3 marca 2019, 22:13
@bylejakbylegdzie: Nie sądze aby amunicja była walutą. W metrze było zrobione to na potrzeby gry. Ludzie nie chcieli by oddawać czegoś co może uratować im życie wzamian za radioaktywną marchewkę czy butelkę wody.
Odpisz
18 marca 2016, 13:55
To dobrze że zbieram kapsle już teraz :d
Odpisz
22 kwietnia 2015, 20:36
James z pokemonów XD
Odpisz
15 kwietnia 2015, 20:17
Ktoś wziął Fallout zbyt poważnie. Poza tym bogaty będzie ktoś, kto to znajdzie w dalekiej postapokaliptycznej przyszłości. Albo właściciel zostanie ghulem.
Odpisz
16 kwietnia 2015, 08:50
@Gray1997: Chyba, że właściciel schroni się w krypcie razem z kapslami :v
Odpisz
16 kwietnia 2015, 09:30
@MruczekV: To nie będzie fortuna, nie w krypcie.
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2015, 09:36
@Gray1997: Po przeczekaniu wojny i wyjściu z krypty :v
Odpisz
22 kwietnia 2015, 12:47
@MruczekV: A tu trafiłeś do krypty 13... (miała być zamknięta przez 200 lat)
Odpisz
22 kwietnia 2015, 14:21
Miała
Odpisz
22 kwietnia 2015, 20:32
@Gray1997: bogaty będzie ten kto będzie miał dużo naboi do AK, ale to już zupełnie inne uniwersum
Odpisz
22 kwietnia 2015, 12:32
Swoją drogą - jak ściągnąć kapsel żeby się nie powyginał? Raczej nie otwieraczem do piwa bo się ząbki wyginają
Odpisz
22 kwietnia 2015, 13:48
@Dark_Dante: Ja mam taki stary ruski otwieracz, który nie psuje kapsli, i można je założyć ponownie :v
Odpisz
15 kwietnia 2015, 21:41
Tyle kapsli... Zazdroszczę c;
Odpisz
16 kwietnia 2015, 08:49
@KatnissEverdeen: player.additem 000000f 1000000
Odpisz
22 kwietnia 2015, 10:48
@MruczekV: Samo "f" też działa.
Odpisz
22 kwietnia 2015, 10:27
Znając życie i tak mu ktoś to ukradnie.
Odpisz
22 kwietnia 2015, 10:02
Gracze Fallout'a zrozumieją :D
Odpisz