Gdy stoję gdzieś wysoko na krawędzi...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
To musiało być męczące
Niegrzeczny Oskarek
Angielskie śmieszki
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2015, 09:48
A co jeśli skoczyłeś a to co teraz przeżywasz to życie przelatujące ci przed oczami, a ty kiedy będziesz tuż nad ziemią zdasz sobie sprawę, że spadasz i to właśnie jest śmierć?
Odpisz
22 kwietnia 2015, 12:53
@Weasley: ;-;
Odpisz
22 kwietnia 2015, 14:54
@Weasley: to by wyjaśniało te momenty podczas snu kiedy wydaje nam się że spadamy. Chwilowe przebłyski świadomości.
Odpisz
13 marca 2017, 01:07
@Weasley: to ma sens
Odpisz
22 kwietnia 2015, 14:35
No to skacz, w końcu jesteś orłem więc i tak umiesz latać.
Odpisz
22 kwietnia 2015, 13:50
Za chwile pojawi sie obrazek moje najmroczniejsze lęki
Odpisz
22 kwietnia 2015, 06:58
Jestes ptakiem czubku B-D
Odpisz
22 kwietnia 2015, 06:05
True :)
Odpisz