Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zdeklasowani znowu
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Mało znany szczegół
Trzeba brać osobną torbę
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 24 kwietnia 2015, 20:32
Śmiać się czy płakać?
Odpisz
Edytowano - 24 kwietnia 2015, 16:50
Hahaha
Odpisz
24 kwietnia 2015, 15:22
Mieszane uczucia
Odpisz
24 kwietnia 2015, 14:11
Szczęście?
Nie miała szczęścia!
Przecież lustro przecięło jej tętnice i zmarła na miejscu.
Dla autora tego obrazka fajnie jest umierać?????????????????
Ja bym wolała mieć te głupie siedem lat nieszczęść niż umrzeć.
Odpisz
24 kwietnia 2015, 14:16
@Zuzka15: Obserwacja: 7-letnie dziecko
Hipoteza: Ból dupy
*Hipoteza potwierdzona.
Uwagi: Polecam maść na ból dupy.
Odpisz
24 kwietnia 2015, 14:16
@Zuzka15:
Odpisz
24 kwietnia 2015, 14:56
@Zuzka15: Usuń konto to jest strona dla ludzi z poczuciem humoru.Tam jest okno, skacz.
Odpisz
24 kwietnia 2015, 15:58
Zapomniałeś o doświadczeniu oraz wyniku doświadczenia.
Odpisz
24 kwietnia 2015, 16:28
@Zuzka15: dane : lat 5 ból dupy
hipoteza ból dupy
hipoteza pilnie badana
odpowiedź : ona nie zdążyła nawet dostać pecha bo umarła
Odpisz
24 kwietnia 2015, 14:02
Pech forever
Odpisz
24 kwietnia 2015, 13:53
Wody! Proszę!
Odpisz
24 kwietnia 2015, 13:47
chociaż pecha nie miała :D
Odpisz
24 kwietnia 2015, 13:03
Dawno tego mema na necie nie było :D
5/5
Odpisz
16 kwietnia 2015, 15:39
A może po prostu miała takiego pecha, że aż zmarła na miejscu ;-;
Odpisz
16 kwietnia 2015, 07:38
szczęście
Odpisz
16 kwietnia 2015, 07:23
;-;
Odpisz
16 kwietnia 2015, 14:14
wzruszające słowa!
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2015, 14:22
@Cyan_Blue: ^^ No chyba
Odpisz
16 kwietnia 2015, 14:24
^^ no chyba nie ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Odpisz
16 kwietnia 2015, 14:39
@Cyan_Blue: Ty nie rozumiesz głębi tej emotikonki .__.
Odpisz
16 kwietnia 2015, 15:34
bo ona nie ma głębi. ^-^
Odpisz
16 kwietnia 2015, 15:37
@Cyan_Blue: Spadam, bo nie chcę wszczynać kłótni.
Odpisz
16 kwietnia 2015, 15:38
żegnaj.
Odpisz