Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
German_Shepherd

Edytowano - 24 kwietnia 2015, 20:32

Śmiać się czy płakać?

Avatar Zuzka15

Edytowano - 24 kwietnia 2015, 16:50

Hahaha

Avatar sylwon1234

24 kwietnia 2015, 15:22

Mieszane uczucia

Avatar Zuzka15

24 kwietnia 2015, 14:11

Szczęście?
Nie miała szczęścia!
Przecież lustro przecięło jej tętnice i zmarła na miejscu.
Dla autora tego obrazka fajnie jest umierać?????????????????
Ja bym wolała mieć te głupie siedem lat nieszczęść niż umrzeć.

Avatar
MaciekzPolski

24 kwietnia 2015, 14:16

@Zuzka15: Obserwacja: 7-letnie dziecko
Hipoteza: Ból dupy
*Hipoteza potwierdzona.
Uwagi: Polecam maść na ból dupy.

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2015, 14:16

Avatar albert7168

24 kwietnia 2015, 14:56

@Zuzka15: Usuń konto to jest strona dla ludzi z poczuciem humoru.Tam jest okno, skacz.

Avatar Zjem_Ci_Matke

24 kwietnia 2015, 15:58

Zapomniałeś o doświadczeniu oraz wyniku doświadczenia.

Avatar matiExtreme

24 kwietnia 2015, 16:28

@Zuzka15: dane : lat 5 ból dupy
hipoteza ból dupy
hipoteza pilnie badana
odpowiedź : ona nie zdążyła nawet dostać pecha bo umarła

Avatar CrazzyMonte

24 kwietnia 2015, 14:02

Pech forever

Avatar Pan_Kinomaniak

24 kwietnia 2015, 13:53

Wody! Proszę!

Avatar dawidz1612

24 kwietnia 2015, 13:47

chociaż pecha nie miała :D

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2015, 13:03

Dawno tego mema na necie nie było :D
5/5

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2015, 15:39

A może po prostu miała takiego pecha, że aż zmarła na miejscu ;-;

Avatar mooped

16 kwietnia 2015, 07:38

szczęście

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2015, 07:23

;-;

Avatar Cyan_Blue

16 kwietnia 2015, 14:14

wzruszające słowa!

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 16 kwietnia 2015, 14:22

@Cyan_Blue: ^^ No chyba

Avatar Cyan_Blue

16 kwietnia 2015, 14:24

^^ no chyba nie ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2015, 14:39

@Cyan_Blue: Ty nie rozumiesz głębi tej emotikonki .__.

Avatar Cyan_Blue

16 kwietnia 2015, 15:34

bo ona nie ma głębi. ^-^

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2015, 15:37

@Cyan_Blue: Spadam, bo nie chcę wszczynać kłótni.

Avatar Cyan_Blue

16 kwietnia 2015, 15:38

żegnaj.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zdeklasowani znowu

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Mało znany szczegół

Trzeba brać osobną torbę

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka