Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Zwykly_uzytkownik_jeja

14 stycznia 2018, 17:37

Ciekawe jak zareaguje kiedy się zorientuje

Avatar kotul

24 kwietnia 2015, 20:45

Jak ja kocham czarny humor :)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar kotul

3 grudnia 2016, 22:26

Avatar Archeologwinternetach

4 grudnia 2016, 09:08

@kotul: Z powyższą wypowiedzią.

Avatar
German_Shepherd

24 kwietnia 2015, 20:33

Ahh blondynki

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2016, 10:44

Czyś ty mnie obraził :€ (ciemny blond)

Avatar ktostam8

10 lipca 2015, 19:59

Avatar albatrosia

26 kwietnia 2015, 07:56

zrobiła to dla żartu, czy naprawdę jest taka tępa?

Avatar freddyfan

24 kwietnia 2015, 19:33

Diagnoza:blondynka/zdjęcie
Polecone: skocz z wieżowca

Avatar endernest

24 kwietnia 2015, 18:56

mam pytanie jesteś blondynką

Avatar masterpredator124

24 kwietnia 2015, 14:14

5 minut bez tlenu i mózg obumiera R.I.P

Avatar fiszu44

24 kwietnia 2015, 14:40

@masterpredator124: hm... jeśli wcześniej nawdychasz się tlenu, będziesz w stanie wstrzymać oddech nawet na 15 minut bez konsekwencji .-.

Avatar DarkTicTacPL

24 kwietnia 2015, 15:25

@fiszu44: ciało człowieka bardziej potrzebuje usuwania CO2 niż wdychania tlenu, daleto jak przed nurkowaniem więcej będziesz wydychał niż wdychał i zanurkujesz to wytrzymasz dłużej ;)

Avatar fiszu44

24 kwietnia 2015, 18:25

@masterpredator124: aa, właśnie, 4 minuty bez tlenu, nie pięć, zachodzą wtedy nieodwracalne zmiany w mózgu i "chorego" praktycznie nie da się uratować. (czytałam to parę lat temu i niedawno mieliśmy teorię na zajęciach o pierwszej pomocy c: )

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2015, 17:53

Czarny humor... DO D*PY. ..

Avatar JeffTheKiller000

24 kwietnia 2015, 17:29

Dokończe po niej: Ej czekajcie on nie oddycha!!

Avatar
Lunia21

24 kwietnia 2015, 15:49

Idiot, Idiot, Idiot, Idiot, Idiot......Niech ktoś zadzwoni po ludzi w białych fartuchach trzeba ją wsadzić w kaftan bezpieczeństwa.....

Avatar Miuosh

24 kwietnia 2015, 15:38

HAHAHA

Avatar Neronixu

24 kwietnia 2015, 15:30

Jak widać, skakał na główkę :P

Avatar frazeologizm

Edytowano - 24 kwietnia 2015, 14:36

To jest fejk. Dzieci z komentarzami pod spodem chyba nie rozumieją ...

Avatar CrazzyMonte

24 kwietnia 2015, 14:03

on umarł... idiot's

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2015, 15:12

ja w wersji polsko-angielskiej...
i feel that pain, brother.

Avatar CrazzyMonte

24 kwietnia 2015, 17:30

Dziękuję za uwagę D:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Niezniszczalne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nigdy na to nie wpadną

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka