Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Niezniszczalne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nigdy na to nie wpadną
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 stycznia 2018, 17:37
Ciekawe jak zareaguje kiedy się zorientuje
Odpisz
24 kwietnia 2015, 20:45
Jak ja kocham czarny humor :)
Odpisz
23 czerwca 2016, 14:46
@kotul: Jeśli rozumiem datę tego na obrazku, to on już wstrzymuje od 6 lat.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 10:21
@Archeologwinternetach: Nie, teraz jest pewnie mistrzem pływania na daleki dystans.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 10:29
@kotul: Ale płynie wolno w ch*j.
Odpisz
30 października 2016, 14:42
@Archeologwinternetach: Ale za to ani raz się nie wynurzył!
Odpisz
2 listopada 2016, 08:35
@kotul: To kup mu złoty medal.
Odpisz
3 grudnia 2016, 12:42
@Archeologwinternetach: Nie mam kasy.
Odpisz
3 grudnia 2016, 15:30
@kotul: To kup kasę.
Odpisz
3 grudnia 2016, 17:53
@Archeologwinternetach: Może sprzedam nerkę.
Odpisz
3 grudnia 2016, 19:38
@kotul: Albo dwie.
Odpisz
3 grudnia 2016, 19:52
@Archeologwinternetach: Ew 30
Odpisz
3 grudnia 2016, 19:55
@kotul: Możliwe też, że 100.
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:13
@Archeologwinternetach: Także jest to prawdopodobne.
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:33
@kotul: Duże prawdopodobieństwo, że się zgadzam.
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:45
@Archeologwinternetach: na co? ;0
Odpisz
3 grudnia 2016, 20:46
@kotul: Z tym*
Odpisz
3 grudnia 2016, 22:26
@Archeologwinternetach: z czym? :o
Odpisz
4 grudnia 2016, 09:08
@kotul: Z powyższą wypowiedzią.
Odpisz
24 kwietnia 2015, 20:33
Ahh blondynki
Odpisz
6 lipca 2016, 10:44
Czyś ty mnie obraził :€ (ciemny blond)
Odpisz
10 lipca 2015, 19:59
Odpisz
26 kwietnia 2015, 07:56
zrobiła to dla żartu, czy naprawdę jest taka tępa?
Odpisz
24 kwietnia 2015, 19:33
Diagnoza:blondynka/zdjęcie
Polecone: skocz z wieżowca
Odpisz
24 kwietnia 2015, 18:56
mam pytanie jesteś blondynką
Odpisz
24 kwietnia 2015, 14:14
5 minut bez tlenu i mózg obumiera R.I.P
Odpisz
24 kwietnia 2015, 14:40
@masterpredator124: hm... jeśli wcześniej nawdychasz się tlenu, będziesz w stanie wstrzymać oddech nawet na 15 minut bez konsekwencji .-.
Odpisz
24 kwietnia 2015, 15:25
@fiszu44: ciało człowieka bardziej potrzebuje usuwania CO2 niż wdychania tlenu, daleto jak przed nurkowaniem więcej będziesz wydychał niż wdychał i zanurkujesz to wytrzymasz dłużej ;)
Odpisz
24 kwietnia 2015, 18:25
@masterpredator124: aa, właśnie, 4 minuty bez tlenu, nie pięć, zachodzą wtedy nieodwracalne zmiany w mózgu i "chorego" praktycznie nie da się uratować. (czytałam to parę lat temu i niedawno mieliśmy teorię na zajęciach o pierwszej pomocy c: )
Odpisz
24 kwietnia 2015, 17:53
Czarny humor... DO D*PY. ..
Odpisz
24 kwietnia 2015, 17:29
Dokończe po niej: Ej czekajcie on nie oddycha!!
Odpisz
24 kwietnia 2015, 15:49
Idiot, Idiot, Idiot, Idiot, Idiot......Niech ktoś zadzwoni po ludzi w białych fartuchach trzeba ją wsadzić w kaftan bezpieczeństwa.....
Odpisz
24 kwietnia 2015, 15:38
HAHAHA
Odpisz
24 kwietnia 2015, 15:30
Jak widać, skakał na główkę :P
Odpisz
Edytowano - 24 kwietnia 2015, 14:36
To jest fejk. Dzieci z komentarzami pod spodem chyba nie rozumieją ...
Odpisz
24 kwietnia 2015, 14:03
on umarł... idiot's
Odpisz
24 kwietnia 2015, 14:29
@CrazzyMonte: Dziękujemy panie oczywisty
Odpisz
24 kwietnia 2015, 14:55
@CrazzyMonte: Angielski tak bardzo...
Odpisz
24 kwietnia 2015, 15:06
@CrazzyMonte: Weź... Jestem odmianą grammarnazi, w wersji angielskiej, a ty mi takie coś piszesz.
Odpisz
24 kwietnia 2015, 15:12
ja w wersji polsko-angielskiej...
i feel that pain, brother.
Odpisz
24 kwietnia 2015, 17:30
Dziękuję za uwagę D:
Odpisz