Dzieciństwo w jednym obrazku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Były nóżki, nie ma nóżek
Nigdy na to nie wpadną
Ostry ten sędzia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 września 2020, 15:32
Co to za gówno?
Odpisz
3 czerwca 2022, 15:23
@rickimorty: ty
Odpisz
14 sierpnia 2018, 21:07
A gdzie "Z życia nastoletniego robota"?
Odpisz
5 marca 2017, 15:52
Tak stare dobre czasy.. teraz same Odmóżdżacze.
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2016, 14:26
Nie znam 10
Odpisz
4 kwietnia 2016, 20:51
*Gifie
Odpisz
31 stycznia 2016, 11:12
a...bakugany to co?
Odpisz
26 lipca 2015, 11:38
Johnny Bravo....
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2015, 18:49
A gdzie KND? ;-;
Odpisz
16 kwietnia 2015, 15:54
pokemon i dragonball [*]
Odpisz
22 kwietnia 2015, 15:23
@Tymoslaw0: jeszcze pószczają
Odpisz
22 kwietnia 2015, 15:39
@sebek745: *puszczają
Odpisz
22 kwietnia 2015, 15:50
@sebek745: Kai to tanie gówno.
Odpisz
22 kwietnia 2015, 15:51
@Tymoslaw0: RTL7 [*]
Odpisz
22 kwietnia 2015, 15:58
@skate07071: <odsuwa się od gimbusa>
Odpisz
22 kwietnia 2015, 16:34
@Kuziemek: <Skończyłem gimnazjum>
Odpisz
22 kwietnia 2015, 17:43
@skate07071: gimbus =/= gimnazjalista
Odpisz
22 kwietnia 2015, 18:42
@SebBro: Jak ja mogę być gimnazjalistą, skoro w gimnazjum mnie NIE MA. Byłem, ale to było kiedyś.
Odpisz
22 kwietnia 2015, 19:00
@Tymoslaw0: Digimon. (*)
Odpisz
23 kwietnia 2015, 20:08
@skate07071: Słowo gimbus nie oznacza gimnazjalisty, lecz typowego ,,gimbusa", czyli kogoś głupio się zachowującego i nie znającego starych rzeczy. :l
Odpisz
24 kwietnia 2015, 14:57
@saper123: Trochę dużo znam tych rzeczy. Ja tam nie uznaję takiego czegoś jak "gimbus". Bachor, albo idiota, ale nie gimbus. I chodziło mi o to, że Kai to świeższa wersja Z, więc jak mogę być gimbusem ?
Ps. SebBro napisał gimbus =/= gimnazjalista, więc albo twoja odpowiedź jest błędna, albo jego.
Odpisz
25 kwietnia 2015, 10:19
@skate07071: Ja tu cię od gimbusów nie wyzywam, tylko podaję definicje. Więc mi się nie tłumacz. Sam wolę DBKai.
Odpisz
23 kwietnia 2015, 14:00
Darkwing Duck'a zbanowali po 7 odcinkach.
Odpisz
22 kwietnia 2015, 21:57
He-Man, Beast Wars (Kosmiczne Wojny) i Motomyszy z Marsa - pozycje obowiązkowe.
Odpisz
22 kwietnia 2015, 21:01
Znam 16
Odpisz
22 kwietnia 2015, 20:47
znam 7
Odpisz
22 kwietnia 2015, 19:00
Ren i Jimpy nie było w Polsce... :/ (Ta kreskówka była zboczona...)
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2015, 18:00
I play in this game
Odpisz