Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Fajnie że odpowiedzieli
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2015, 21:08
A potem ludzie(np:ja) są smutni bo na ulicy nie ma ładnie ubranych kobiet tylko cholerny atak klonów...
Odpisz
18 kwietnia 2015, 15:32
Bo ludzie nie trzymają nerwów na wodzy i używają ubioru innych jako wymówki.
Odpisz
22 kwietnia 2015, 19:53
@Tostowa221: Idealna wymówka aby zamknąć banki, sklepy bo przecież kuszą złodziei...
Odpisz
22 kwietnia 2015, 17:57
Odpisz
22 kwietnia 2015, 17:12
Odpisz
22 kwietnia 2015, 16:47
Cirekawe dlaczego!?シ
Odpisz
22 kwietnia 2015, 15:59
Wiem. .. bo noszą torebki
Odpisz
22 kwietnia 2015, 15:43
ja i mój przyjaciel do tej statystyki dołożymy swoje 5 groszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
22 kwietnia 2015, 16:15
@PolskiUzytkownik: Nie śmieszne
Odpisz
22 kwietnia 2015, 17:52
@PolskiUzytkownik: Tu chodzi o gwałty, a nie samogwałty.
Odpisz
22 kwietnia 2015, 19:29
@Islandka: nieśmieszne* ;-;
Odpisz
23 kwietnia 2015, 18:18
@noszkurnawszystkozajete: Ups.... chyba dobra ocena z polskiego będzie musiała poczekać xD
Odpisz
23 kwietnia 2015, 18:21
@Islandka: no raczej ;-;
Odpisz
17 października 2025, 21:50
@PolskiUzytkownik: K...a człowieku
Odpisz
22 kwietnia 2015, 15:09
Pewnie dlatego, gdyż będzie cieplej :P Kto chciałby w zimne dni gw**cić? :P
Odpisz
22 kwietnia 2015, 15:36
@iger3: W zimę ma darmowe chłodzenie. :D
Odpisz
22 kwietnia 2015, 15:14
Odpisz
22 kwietnia 2015, 15:06
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
18 kwietnia 2015, 17:58
A jakoś nie rośnie w statystykach obrażenia głowy, ciekawe czemu PRZECIEŻ WIEKSZOŚĆ LUDZI KTÓRZY CHODZĄ PIESZO NIE NOSZĄ KASKU I DLACZEGO TA STATYSTYKA NIE ROŚNIE???
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2015, 15:36
Bo w pisiora nie będzie zimno... *leny fejs*
Odpisz
18 kwietnia 2015, 15:23
nie wiem. czemu?
Odpisz