Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar abbys96

23 kwietnia 2015, 21:08

A potem ludzie(np:ja) są smutni bo na ulicy nie ma ładnie ubranych kobiet tylko cholerny atak klonów...

Avatar Tostowa221

18 kwietnia 2015, 15:32

Bo ludzie nie trzymają nerwów na wodzy i używają ubioru innych jako wymówki.

Avatar BruceWayne

22 kwietnia 2015, 19:53

@Tostowa221: Idealna wymówka aby zamknąć banki, sklepy bo przecież kuszą złodziei...

Avatar kotul

22 kwietnia 2015, 17:57

Avatar
Konto usunięte

22 kwietnia 2015, 17:12

Avatar mateoee

22 kwietnia 2015, 16:47

Cirekawe dlaczego!?シ

Avatar kuboskixd

22 kwietnia 2015, 15:59

Wiem. .. bo noszą torebki

Avatar PolskiUzytkownik

22 kwietnia 2015, 15:43

ja i mój przyjaciel do tej statystyki dołożymy swoje 5 groszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Islandka

22 kwietnia 2015, 16:15

@PolskiUzytkownik: Nie śmieszne

Avatar kemot54

22 kwietnia 2015, 17:52

@PolskiUzytkownik: Tu chodzi o gwałty, a nie samogwałty.

Avatar noszkurnawszystkozajete

22 kwietnia 2015, 19:29

@Islandka: nieśmieszne* ;-;

Avatar Islandka

23 kwietnia 2015, 18:18

@noszkurnawszystkozajete: Ups.... chyba dobra ocena z polskiego będzie musiała poczekać xD

Avatar noszkurnawszystkozajete

23 kwietnia 2015, 18:21

@Islandka: no raczej ;-;

Avatar rozwalgo

17 października 2025, 21:50

@PolskiUzytkownik: K...a człowieku

Avatar iger3

22 kwietnia 2015, 15:09

Pewnie dlatego, gdyż będzie cieplej :P Kto chciałby w zimne dni gw**cić? :P

Avatar Zohan666

22 kwietnia 2015, 15:36

@iger3: W zimę ma darmowe chłodzenie. :D

Avatar thepolishguy

22 kwietnia 2015, 15:14

Avatar UkradliMiNick

22 kwietnia 2015, 15:06

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Hoguzzos

18 kwietnia 2015, 17:58

A jakoś nie rośnie w statystykach obrażenia głowy, ciekawe czemu PRZECIEŻ WIEKSZOŚĆ LUDZI KTÓRZY CHODZĄ PIESZO NIE NOSZĄ KASKU I DLACZEGO TA STATYSTYKA NIE ROŚNIE???

Avatar megabolt22

Edytowano - 18 kwietnia 2015, 15:36

Bo w pisiora nie będzie zimno... *leny fejs*

Avatar mooped

18 kwietnia 2015, 15:23

nie wiem. czemu?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar kaka1
Dodane przez: kaka1

Najbardziej realistyczny spośród modów

Fajnie że odpowiedzieli

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Dobrze czasem się oderwać

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka