Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar borixon

22 kwietnia 2015, 12:52

ale z autora rysunku...... dziwny człowiek. Co innego gra, a co innego, zagrożenie zdrowia i życia. trzeba to rozgraniczyć... nie wspominając o tym, że koledzy wybaczają, ci prawdziwi oczywiście:)

Avatar xAzumiKx

10 października 2017, 17:35

@borixon: Nigdy.

Avatar Filipsss

11 kwietnia 2018, 15:45

@borixon: nie jeśli taki z niego cham poza tym
wypier**laj nie umiesz w memy

Avatar borixon

21 czerwca 2018, 10:29

@Filipsss: "nie umiem w memy" ale co? Grać? Jesteś rozczulająco dziecinny. Zwyzywaj mnie jeszcze bardziej to takie dorosłe i poważne.

Avatar AJStyles

6 lutego 2016, 21:41

Kto tak kiedyś nie miał?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 22 kwietnia 2015, 08:28

Ja bym pomógł (w sensie, że koledze), a później sam bym mu nakopał. Zemsta smakuje najlepiej jak dokonujesz jej sam.

Avatar GRRacz

22 kwietnia 2015, 07:51

po prostu ci*a jesteś bo sam byś dostał wpie**ol

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2015, 21:25

ja to bym pomógł oczywiście nie dla kolegi ;'P

Avatar
Konto usunięte

22 kwietnia 2015, 02:34

Jak już to "Oczywiście nie koledze". Gramatyka się kłania.

Avatar
German_Shepherd

21 kwietnia 2015, 23:39

Jak strzele gola koledze to krzycze nazwisko strzelca np.THIS IS CRISTIANO! I robię złowieszczy śmiech.A no i nie zapominam zostawić powtórki :)

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2015, 22:40

ja bym pomógł bo nie jestem ch*jem który Focha się za bramkę w fifie

Avatar Zjem_Ci_Matke

21 kwietnia 2015, 23:17

Dystans -,-.

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2015, 23:23

@Zjem_Ci_Matke: dobrze.

Avatar ozzie89

Edytowano - 21 kwietnia 2015, 22:56

Strzelił ci bramkę w FIFIE? Nic tylko sie powiesić! Twoje życie niema już sensu!

Avatar Zjem_Ci_Matke

21 kwietnia 2015, 23:16

@ozzie89: *nie ma

Avatar Buras

21 kwietnia 2015, 22:54

BOŻENKA CHODŹ NO ZOBACZ.... BŁAHAHAHAHA

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 kwietnia 2015, 22:50

Siekiera, motyka, smok zaraz mi wypie**oli

a ja nadal nie mam konsoli

Avatar Slenderowiec2012

21 kwietnia 2015, 23:45

Ja nie mam frytkownicy :\

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2015, 21:01

Denerwowanie innych powtórkami w FIFIE jest takie przyjemne...

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2015, 21:14

Denerwowanie innych powtórkami w fifie jest przyjemne wtedy gdy strzelimy gola :P ale wku*wiające jeśli kolega strzeli i ku*wa chamsko puszcza całą powtórke śmiejąc sie przy tym...

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2015, 21:27

No, to jest chamskie.

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2015, 22:44

Dodaj jeszcze to że mówi wtedy: "Jaka bramka!", "Widziałeś to?"...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Taktycznie

Hobby dla faceta

Żartownisie

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Cel namierzony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka