Je*any pies z pistoletem w ręku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Tacy sami, a ściana między nami
Pozdrawiam świetliki
Trzykrotny T
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 maja 2015, 19:26
Mam na sobie sweter, jedzie trochę potem, rozkładam ręce i jestem samolotem. XD
Odpisz
2 maja 2015, 20:38
@corvus: nie ma to jak skopowiać komentarz z dołu...
Odpisz
3 maja 2015, 09:05
@dawidos1234: Przepraszam, napisałem to przed przeczytaniem komentarzy.
Odpisz
3 maja 2015, 10:49
@corvus: Nic sie nie stało :-)
Odpisz
2 maja 2015, 18:45
Szpan na dzielni załatwiony :D
Odpisz
2 maja 2015, 15:47
Ja tam rapowałem kiedyś ''Bogurodzica'' :v
Odpisz
2 maja 2015, 15:47
mam na sobie sweter
wali trochę potem
rozkładam ręce
jestem samolotem
Odpisz
2 maja 2015, 15:21
Dziwny pan rapuje :D
Odpisz
2 maja 2015, 15:35
Prawdziwy głos dzielnicy :)
Odpisz