Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar nwmniemampomyslu

29 kwietnia 2019, 22:28

EA

Avatar JaNuSZeq

29 czerwca 2016, 14:46

Batelfront to góóóówno.

Avatar neudom123

10 lipca 2015, 19:50

tytul *nowy nie znaczy lepszy* a dal wszystko lepsze do dwójki ?

Avatar mikimak

Edytowano - 2 maja 2015, 16:45

1. Dlaczego autor obrazka uwzględnił DLC tylko dla Battlefront II w pierwszej kategorii (maps)? 2. w Nowym Battlefront w jednej grze będzie mogło znajdywać się do 48 graczy a nie 40... (moim zdaniem taka ilość jest wystarczająca) 3. Nie wiadomo jeszcze jakie będą typy piechoty w Nowym Battlefront, więc nie wiem skąd autor wziął te informacje.
Z tego co wiem to Nowy Battlefront będzie podobny do Battlefield'a, który nigdy nie skupiał się na Singleplayer i nigdy nie był jego mocną stroną.
Nie ma to jak oceniać grę która jeszcze nie wyszła.

Avatar goodspeed_98

2 maja 2015, 21:34

@mikimak: Nie jestem autorem tego obrazka. Znalazłem to na jednym z postów Angry Joe Show. Nie tyle jest to ocena co porównanie do tego co dali w 2005 a tego co planują dać pod koniec 2015. A sądząc z ich planów do tych czasowych nie zapowiada się najlepiej. Co do liczby graczy możliwe że jest to już w tym obrazku nieaktualne miałem to jakieś półtora tygodnia w poczekalni oraz nie mam pojęcia kiedy joe to dodał.

Avatar promant12

Edytowano - 3 maja 2015, 23:47

@mikimak: W nowym Batllefront tylko jedna mapa będzie miała 40 graczy... Pozostałe będą miały mniej... I nie będzie klas postaci...

Avatar Klapek123

2 maja 2015, 17:35

Dzięki tobie przypomniałem sobie że zgubiłem płyte tej gry :'c (tej starszej)

Avatar goodspeed_98

2 maja 2015, 21:35

@Klapek123: Zawsze do usług.

Avatar Klapek123

3 maja 2015, 16:12

@goodspeed_98: Znalazłem ją właśnie minutke temu więc coś się szykuje c:

Avatar nuiqes

2 maja 2015, 23:42

EA, pls, go fu*k urself.

Avatar Mnich1

2 maja 2015, 22:49

EA tylko potrafiła zniszczyć studio Bullfrog które robiło tak za**biste gry ale tendencja jest rosnąca więc dojdą do tego nowe korporacje spokojnie. Ostatnio coraz więcej śmieci.

Avatar MrWonny

2 maja 2015, 20:44

Pamiętam jak grałem na psp :D

Avatar bylejakbylegdzie

23 kwietnia 2015, 19:45

odpowiedź jest prosta
"kasa"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar bylejakbylegdzie

2 maja 2015, 19:47

@GRRacz: no ale też zamknęli serwery battlefield 1994 i też planują zamknąć serwery battlefield 2 jeśli jeszcze tego nie zrobili oraz battlefield 3

Avatar GRRacz

2 maja 2015, 19:48

@bylejakbylegdzie: czyli poprostu ""kasa""

Avatar xXkuba22Xx

2 maja 2015, 17:09

znając życie i tak kupię, to jest obowiązek fana star wars :)

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2015, 15:19

EA da radę wszystko spieprzyć.

Avatar GRRacz

2 maja 2015, 16:19

to je EA tego ni zrozumisz

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2015, 16:04

Star Wars battlefront 2015 wszystko tam zje**li pff tylko grafikę polepszą a resztę zepsują

Avatar MokryAdam

2 maja 2015, 15:43

Avatar Kubicki90

24 kwietnia 2015, 14:16

Wole II

Avatar Tymoslaw0

24 kwietnia 2015, 00:01

Zawsze byłem za II!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Nigdy na to nie wpadną

Młodzi gniewni

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka