Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2017, 22:57

ale nie tylko z piwnicy...

Avatar
Konto usunięte

13 sierpnia 2017, 22:56

też tak mam ._. to jest głupie

Avatar darcus

25 kwietnia 2015, 21:20

Mam taką niepisaną umowę ze wszystkimi potworami żyjącymi w mojej piwnicy. One mnie nie atakują, a ja w zamian za to codziennie dostarczam im gimbusów do pożarcia.

Avatar cezarybartosiewicz

26 kwietnia 2015, 18:43

@darcus: to bierz mnie.-.

Avatar darcus

26 kwietnia 2015, 18:50

@cezarybartosiewicz: Poczekaj... Nie odwracaj się!

Avatar cezarybartosiewicz

26 kwietnia 2015, 19:31

@darcus: Dobra

Avatar cezarybartosiewicz

3 maja 2015, 13:33

@darcus: dalej co mam robić?

Avatar darcus

3 maja 2015, 14:45

@cezarybartosiewicz: Daj się zjeść.

Avatar cezarybartosiewicz

3 maja 2015, 15:53

@darcus: dobra Daje*

Avatar cezarybartosiewicz

5 maja 2015, 19:10

@darcus: Dalej???

Avatar olka12544

Edytowano - 25 kwietnia 2015, 21:14

Czasami jak idę wieczorem do piwnicy to biorę ze sobą nóż... tak dla bezpieczeństwa...

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2015, 20:27

Też tak robię ;-;.

Avatar frazeologizm

Edytowano - 25 kwietnia 2015, 20:20

Dość sporo ma autor tych lęków ...

Avatar kama11465

Edytowano - 25 kwietnia 2015, 19:46

mam podobnie, tylko na strychu

Avatar mooped

25 kwietnia 2015, 18:02

co autor ćpie?

Avatar Rander

Edytowano - 25 kwietnia 2015, 18:14

@mooped: .kaT

Avatar Nieznany_w_internecie

25 kwietnia 2015, 18:24

@mooped: To się fachowo, kurde, nazywa wyobraźnia, ale jak stąd do fejsbuka znajdziesz gimbusa które będzie to wiedział to postawię jemu i tobie po wiadrze internetów.

Avatar mooped

Edytowano - 25 kwietnia 2015, 19:23

@Nieznany_w_internecie: przyda się aktualnie nie mam internetu :C

Avatar DawidThePlayer

25 kwietnia 2015, 18:46

To se zamontuj bajer do gaszenia światła przy drzwiach. Problem?

Avatar bylejakbylegdzie

25 kwietnia 2015, 18:19

true story ale kiedyś

Avatar mooped

Edytowano - 25 kwietnia 2015, 18:02

*apka zawiodła *

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Pozdrawiam świetliki

Nie są aż takie pyszne

Drewniany kominek

Totalnie

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka