Najbardziej znienawidzone więzienie na Jeja?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Lekko nie będzie
Zdeklasowani znowu
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 21 czerwca 2015, 13:40
Kogo mam rozwalić?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
go!
Odpisz
21 czerwca 2015, 13:41
@rozwalgo: ._.
Odpisz
10 stycznia 2019, 07:40
@rozwalgo: .___.
Odpisz
16 stycznia 2019, 07:48
@rozwalgo: [*]
Odpisz
21 lutego 2019, 00:08
@rozwalgo: Ty się chyba nudzisz
Odpisz
8 października 2020, 10:36
@ZEUS_: Możliwe
Odpisz
11 lipca 2022, 10:26
@rozwalgo: °__________°
Odpisz
2 czerwca 2019, 09:46
Jaki jest Alusiek?
Majnkraftowy.
Odpisz
26 czerwca 2016, 21:16
Kto jest cieniem kota?
.
.
.
.
.
.
.
Shadow_Cat!
Odpisz
26 listopada 2016, 09:03
@Palauball: hej, psst odkopałem temat. bez odbioru.
Odpisz
28 maja 2018, 21:57
@kafelka_w_kuchni: to i ja odkopie
Odpisz
27 października 2018, 14:37
@lolkowski: i ja
Odpisz
4 sierpnia 2017, 18:05
Listonosz co
......
.....Michau!
Odpisz
26 maja 2017, 11:30
Kto o nim nie pamięta a ma dużo poparć?
.
.
.
.
.
.
..
.
..
..
..
.
.
.czarekdoge100
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2015, 19:27
Jak i gdzie użytkownicy tworzą swoje obrazki?
.
.
.
.
.
Bylejakbylegdzie
Odpisz
22 kwietnia 2015, 20:46
@Quetzalcoatl: Co robią użytkownicy w święta ?
.
.
.
.
Bilolus1 !
kurde , coś nie pasuje ;-; .
Odpisz
22 kwietnia 2015, 21:49
@Bilolus1: co mi ukradli?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
NICK! :D
Odpisz
22 kwietnia 2015, 22:39
@UkradliMiNick: co mi zabito?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
zgadnij ku*wa :<
Odpisz
22 kwietnia 2015, 23:08
Co zajęte?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
noszkurnawszystkozajęte
Odpisz
22 kwietnia 2015, 23:35
@matik711matik: ojeju c:
Odpisz
22 kwietnia 2015, 23:40
@matik711matik: miałem uzgadniać ze mi kuzyn nożyczkami rozpierniczyl jaszczurkę...bawił SE potem sercem ;-;
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2015, 06:25
Kawalerzysta z Jeja?
.
.
.
.
.
.
.
.
Husarz101
Odpisz
23 kwietnia 2015, 09:36
@Husarz101: Jak się nazywa Janusz informatyki na jeja?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Janusz informatyki huehuehuehuehue
Odpisz
23 kwietnia 2015, 16:16
@Husarz101: Co robi ball?
.
.
.
.
.
.
.
Często chowa!
Odpisz
25 kwietnia 2015, 22:03
@Husarz101: Czym się smaruje kanapki?
.
.
.
.
.
MASUEM
Odpisz
25 kwietnia 2015, 22:03
@CzestochowaBall: Mudzyn skąd?
.
.
.
.
.
.
Z Afrika :D
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2015, 22:06
użytkownik jeja?
.
.
.
.
.
.
.
jejowicz
Odpisz
25 kwietnia 2015, 22:14
Wasze kawały są suchsze od Sahary
Odpisz
25 kwietnia 2015, 22:15
@UkradliMiNick: A mnie avatar :(
Odpisz
25 kwietnia 2015, 22:16
@PieKiller: Kto jest moim ojcem?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Gołst Rajder!
Odpisz
25 kwietnia 2015, 22:19
@XpiterekX: Kot na jeja?
.
.
.
.
.
.
.
Kotpl900!
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2015, 22:23
Dziewczyna z nickiem którego nikt nie wymawia poprawnie?
.
.
.
.
.
.
XiaTheWolf! (Xia - czyta się ksija, nie kśia albo kśja .-. )
Odpisz
25 kwietnia 2015, 22:26
@XiaTheWolf: Jak się nazywa wojownik Shaolin na jeja?
.
.
.
.
.
.
Mnich1
Odpisz
25 kwietnia 2015, 22:29
@XiaTheWolf: Ja to czytam Szija. Może być?
Odpisz
25 kwietnia 2015, 22:39
osoby wyżej - około 20 poparć, ja - 6 strzałek w dół, logika jeja :D
Odpisz
25 kwietnia 2015, 22:48
Powinno się to czytać Ksija (Nie Kśia, albo Kśja.) Ale no cóż...Tak to już jest jak ma się wymyślną nazwę.
Odpisz
25 kwietnia 2015, 22:49
@XiaTheWolf: Nie no, rozumiem cię dobrze. Mój nick też trudno wymówić.
Odpisz
25 kwietnia 2015, 22:51
@XiaTheWolf: ja dobrze czytam...wolfy tez.
Odpisz
25 kwietnia 2015, 22:55
Kto mroczny?
Mroczny Wilk!
Odpisz
25 kwietnia 2015, 23:21
@thepolishguy: kto jest trollem i nie umie trolowac
.
.
.
.
.
.
trolem
Odpisz
25 kwietnia 2015, 23:24
@XiaTheWolf: przeczytałbym ksja ;-;
Odpisz
25 kwietnia 2015, 23:27
Co wykręca karki, powinno być przechowywane w Placówce SCP i ma gimbowy Nick?
.
.
.
.
Minecraftowyportalowiec
Odpisz
25 kwietnia 2015, 23:28
@trolem: Kto się nie bawi w tą grę?
.
.
.
.
Ja bo nie mam fajnego nicku
Odpisz
25 kwietnia 2015, 23:31
@XiaTheWolf: Ja wymawiam poprawnie. I za każdym razem, jak widzę Twoje komentarze, zastanawiam się Twój ma coś wspólnego z wyspą Vortixx :b
Odpisz
25 kwietnia 2015, 23:37
@rakso: Nie mam bladego pojęcia o czym mówisz .w.
Odpisz
26 kwietnia 2015, 00:12
@XiaTheWolf: w takim razie ja to poprawnie wymawiam.
Odpisz
26 kwietnia 2015, 00:29
@XiaTheWolf:
Odpisz
26 kwietnia 2015, 00:30
@DanateDMC: kto ma windows 10?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ja (nie śmieszne)
Odpisz
26 kwietnia 2015, 00:42
Najlepszy fryzjer na jeja?
.
.
.
.
.
Zohan666 hehehe xd
Odpisz
26 kwietnia 2015, 01:10
@Zohan666: Laska która udaje gejową wersję ojca Legolasa?
.
.
.
.
.
PewnySiebieUkeTranduil (nie umiem wymyślać sucharów ;_;)
Odpisz
26 kwietnia 2015, 08:27
@DanateDMC: na co da?
.
.
.
.
.
.
DanateDMC
Odpisz
26 kwietnia 2015, 09:01
Czyli tylko ja nie mam problemów z wymawianiem?
Odpisz
26 kwietnia 2015, 09:23
pankot*
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2015, 09:33
@DanateDMC: fapie do czego?
.
IFapToHentai!
Odpisz
26 kwietnia 2015, 09:58
do re mi fa sol la si do?
.
.
.
.
.
.
.
flute.
Odpisz
26 kwietnia 2015, 10:15
Jaszczurkę :<
Odpisz
26 kwietnia 2015, 11:20
Ten moment kiedy oglądasz komentarze i czekasz aż ktoś zrobi suchara o tobie .___.
Odpisz
26 kwietnia 2015, 13:25
Gdzie Jejowicze wyjeżdżają na święta?
.
.
.
.
.
Do Maroka xD
Odpisz
26 kwietnia 2015, 13:30
@maroko11: Jaki nick w interneie ustawia sobie fanka czekolady?
.
.
.
.
.
.
E-milka
Odpisz
26 kwietnia 2015, 13:51
Kim jestem?
.
.
.
.
Me Gusta Kapusta
Odpisz
26 kwietnia 2015, 17:45
@jarek200211: kto jest Batmanem?
-
-
-
-
-
Ja.
Odpisz
26 kwietnia 2015, 22:45
Nigdy nie widziałem na Jeja 160 łapek w górę ;___;
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2015, 07:36
@XpiterekX: Dziecko i troll z jeja?
.
.
.
.
.
.
rafal20042004
Odpisz
7 maja 2015, 22:03
@Batman75: Wilkołak i niezły troll?
.
.
.
.
.
WolfyWTF
Odpisz
11 czerwca 2015, 16:19
@WolfyWTF: Kto jest debilem na jeja ?
.
.
.
.
.
.
.
ALKATRAZ :D
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2015, 15:14
Jak nazywa się Rekin na jeja?
.
.
.
.
.
RekinOstrodzioby :D
Odpisz
20 czerwca 2015, 12:20
@RekinOstrodzioby: Użytkownik jeja ze sklepu
FrugosD
Odpisz
14 lipca 2015, 10:44
@XiaTheWolf: Ja mówię dobrze.
Odpisz
21 lipca 2015, 11:40
@Batman75: BATMAN!?
Odpisz
3 listopada 2015, 20:44
@XiaTheWolf: A skąd ty wiesz jak inni wymawiają twój nick? ._.
Odpisz
10 marca 2017, 05:21
@trolem: ja też nie umiem trolować lol
Odpisz
20 lutego 2017, 20:44
Kto ćpie jak popie**olony
Nie muszę mówić
Odpisz
11 lutego 2017, 14:56
Kogo kocha bella ze zmierzchu?
.
.
.
..
wampirra107
Odpisz
26 kwietnia 2015, 18:42
do mojego nicku nie da się nic wymyśleć
Odpisz
26 marca 2016, 13:56
@krzys189: Kto ma kryzys?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
krzys189
Odpisz
19 maja 2016, 21:56
@LiliPlQ: Spróbuj wymyślić coś o mnie.
Odpisz
11 lutego 2017, 14:52
@LiliPlQ: zrób mnie :D
Odpisz
29 sierpnia 2016, 18:51
Kto jest księżniczką zwycięstwa?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
princessofvictory
Odpisz
26 czerwca 2016, 21:16
Kto jest cieniem kota?
.
.
.
.
.
.
.
Shadow_Cat!
Odpisz
13 czerwca 2016, 07:19
Kto kocha cycki?
.
.
.
.
.
.
.
.
Kocham_Cycki
Odpisz
14 maja 2015, 23:46
O kim nikt nie pamięta?
.
.
.
.
.
.
.
.
O mnie oczywiście :/.
Odpisz
26 marca 2016, 13:55
@Zjem_Ci_Matke: Kto je matke?
.
.
.
.
.
.
.
.
. Zjem_Ci_Matke
Odpisz
15 maja 2016, 18:46
@Zjem_Ci_Matke: O tobie bardzo dobrze pamietam ale ty mnie hejtowales....
Odpisz
26 marca 2016, 14:00
Kto ma Windows 10?
.
.
.
.
.
.
.
.
Windows10 czy jakoś tak XD
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2015, 20:49
Jak nazywa się bóg najwięcej czczony przez jejowiczów? Quetzalcoatl.
Odpisz
22 kwietnia 2015, 21:34
@Drakkaien:
Odpisz
22 kwietnia 2015, 22:47
@Drakkaien: A powinno być inaczej >:(
Odpisz
26 kwietnia 2015, 00:23
@ZEUS_: Spoknie, Zeusie. Nie denerwuj się c:
Odpisz
26 marca 2016, 13:57
@KochamCYCKI: Kto kocha cycki?
.
.
.
.
.
.
.
KochamCYCKI
Odpisz