Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Boberek00

20 lutego 2022, 15:50

Cześć jejaku z losowych

Avatar
iqhawe

27 stycznia 2017, 17:21

nowa wiara... dudaizm

Avatar
Konto usunięte

17 października 2017, 18:43

parasolizm*

Avatar JPsoldier

Edytowano - 19 maja 2015, 16:19

Jak chcecie głosować na człowieka , który jedynie co zrobił to zgolił wąsa to gratulacje.A bieda jak była tak jest

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

1 lipca 2015, 20:50

@Janusz_Przewodnik: gołębie ?

Avatar tiktak101

5 lipca 2015, 12:31

@happymemery: i "bulu"

Avatar Soulrias

24 czerwca 2015, 14:07

Andrzej Dupa

Avatar Nilciaxd

19 maja 2015, 13:20

andrzej duda to dekiel..

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar Nilciaxd

30 maja 2015, 16:37

@jaceks221: yhy....

Avatar Nilciaxd

30 maja 2015, 16:38

@jaceks221: yhy..

Avatar Lagonablue

19 maja 2015, 20:33

Ułożyłam wierszyk o Dudzie
Andrzej Duda
Obiecuje cuda
ćwiczy uda
Hajs weźmie skąd
nie ma hajsu no to won
spadaj Duda nikt cię
nie lubi cię cię nie kur*a nie lubi

Avatar Myszkapl

19 maja 2015, 20:17

Nasz ksiądz nigdy nie wypowiada się na temat polityki.

Avatar kamillok111

19 maja 2015, 19:02

Plugawe lewactwo głosujące na bredzisława komucharuskiego

Avatar Tymoslaw0

19 maja 2015, 16:04

Lepszy byłby J. Palikot

Avatar mooped

Edytowano - 25 kwietnia 2015, 21:09

jak jechałem na rowerze (z dość dużej górki) i zobaczyłem tą reklamę to przeczytałem "Andrzej Dupa " co spowodowało głośny śmiech i ryzyko wypie**olenia się na rowerze.Bylo blisko ale zapanowałem nad sytuacją.

Avatar Brachiozaur08

Edytowano - 19 maja 2015, 15:02

@mooped: Andrzej Dupa, kandydat PiS na prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Avatar Hank1212

19 maja 2015, 15:29

@Brachiozaur08: A idź w PiSdu z tym Dudą!

Avatar borixon

19 maja 2015, 10:45

Po pierwsze nikt nie modli się przed kościołem, a w kościele. Po drugie, nikt nie każe Ci się modlić do pana Dudy. I po trzecie, gdyby tam wisiał baner z L. Millerem, albo z Kwaśniewskim to byłoby przegięcie.

Drogi Jacku 1s, nie wypisuj takich głupot, bo nie masz pojęcia o czym piszesz. Nawet nie masz prawa głosu, a już przeżywasz jak woźny Dzień Nauczyciela.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Janusz_Przewodnik

19 maja 2015, 17:56

@PeterioS: Tożto skrajna nietolerancja!
Lepiej wybrać mniejsze zło.

Avatar PeterioS

19 maja 2015, 18:34

@Janusz_Przewodnik: mniejsze zło (Duda) Oczywiscie jest wielu innych, lepszych kandydatów takich jak Kukiz, Korwin czy Braun.

Avatar DzikaSwinia123

25 kwietnia 2015, 22:48

Kolejni lewacy wstawiają obrazki jak duda wykorzystuje kościół dla poparcia to prawie prawdziwie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar DzikaSwinia123

26 kwietnia 2015, 15:53

@jacek1s: zgadzam sie z tobą ale nie pod względem ze duda jest lewakiem

Avatar gelo1238

19 maja 2015, 14:17

@DzikaSwinia123: duda jest lewakiem

Avatar Papayou

19 maja 2015, 12:27

A i tak ci będą wmawiać, że kościół jest z daleka od polityki.

Avatar Freem1410

19 maja 2015, 10:51

Według, mnie kościół nie powinien mieszać się do polityki, a księża którzy w coś takiego się mieszają widać powinni chyba zmienić swoje powołanie i zamiast sutanny nosić garniaki i bawić się w politykę jak inni głupcy w naszym świetnym rządzie.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 25 kwietnia 2015, 22:31

Hmmm. A gdyby tak założyć partię, która posiadała by własną armię i tak " przekonać" resztę, aby oddali władzę. I wtedy ograniczyć pensje polityków i innych urzędników do średniej krajowej już w I tygodniu władzy. A potem zrobić przymusową pracę, zrobić fabryki ( huty, fabryki broni i inne potrzebne), wtedy każdy by pracował i powoli wojsko by się ulepszało. I w końcu żeby Polska była niezależnym krajem. Ach marzenia

Avatar Krecik_PL

16 maja 2015, 14:48

Poczytaj sobie o Piłsudskim i jego działalności ;)

Avatar korobov

19 maja 2015, 10:06

I tak zacztnał Piłsudski/Hitler.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

A, okej

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka