Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To będzie bolało
Lekko nie będzie
Szybki jak błyskawica
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lipca 2015, 22:44
Ale przynajmniej Pepsi ktoś wypił! A Coca-Coli nikt nie wypił! HA! I kto wygrywa? PEPSI!
Odpisz
29 kwietnia 2015, 03:01
Zauważyliście, że TF2, to tak naprawdę CocaCola vs. Pepsi?
Odpisz
28 kwietnia 2015, 22:27
Smutne... znęcają się nad słabszym który jest tylko 1 a ich jest 20 .-.
Odpisz
28 kwietnia 2015, 21:23
było
Odpisz
28 kwietnia 2015, 20:23
Gang Coca Coli
Odpisz
25 kwietnia 2015, 22:26
pepsi ma ten sam smak a jest tańsze...niech żyje pepsi!!
Odpisz
25 kwietnia 2015, 22:27
@TypowyPolak: Cola ma intensywniejszy smak!
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2015, 22:43
@Rander: akurat pepsi ma bardziej intensywny smak a cola ma mniej cukru (o całe 3 gramy!)
Odpisz
25 kwietnia 2015, 23:05
@bylejakbylegdzie: Chodziło mi że jest mocniejsza.
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2015, 01:37
@TypowyPolak: nie, cola i pepsi mają krztynę inny smak.
Pepsi ma więcej cukru i (chyba) barwnika, dając jej słodszy smak i sprawając, że krztynę gorzej gasi pragnienie.
Cola ma zaś ma lekko mniej słodyczy, ale lepiej gasi pragnienie.
Osobiście wolę Pepsi, bo by ugasić pragnienie piję wodę, lub herbatę.
No i mają fajne promocje.
Odpisz
26 kwietnia 2015, 10:54
@TypowyPolak: Pepsi i Coke maką taką samą cenę, ale sęk w tym że Pepsi ma inną recepturę niż Coca-Cola więc dla mnie jest słodszy, lecz za to mniej gazowany
Odpisz
29 kwietnia 2015, 03:03
@TypowyPolak: Pepsi ma więcej cukru i gazu, to wszystko. OWNED!
Odpisz
26 kwietnia 2015, 09:03
niby nic a śmieszy :)
Odpisz
25 kwietnia 2015, 22:26
Im więcej ml tym wyższa ranga. 2,5l to już ojciec chrzestny.
Odpisz