Cały Marvel mu nie dorówna
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Powodzenia
Mało znany szczegół
To się nie może nie udać
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2020, 19:18
Z tą koszulką UNICEF jest jeszcze gorszy
Odpisz
27 kwietnia 2015, 17:44
Sam Loki♥ nie jest czystym czarnym charakterem, w końcu w Thorze 2 pomógł bratu i w ogóle.
Odpisz
9 maja 2015, 18:40
@Myszkapl: A potem wygrzewał tyłek na tronie Asgardu :P
Odpisz
11 czerwca 2015, 18:47
@Myszkapl: Pomogłem na swoją korzyść.
Odpisz
11 czerwca 2015, 21:19
Tak, tak.
Odpisz
12 czerwca 2015, 16:17
@Myszkapl: Owszem...Jakieś wątpliwości?Przypominam że to ja teraz rządzę Asgardem a nie Thor.
Odpisz
11 czerwca 2015, 18:46
Chwileczkę...Co?
Odpisz
15 maja 2015, 00:48
Tom/Loki obaj są najlepsi <3
Odpisz
Edytowano - 9 maja 2015, 12:00
Ooooooo... Sweet.
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2015, 13:26
@arki316: Dzięki że mnie poparłeś :D Widzę że na świecie są jeszcze normalni ludzie :D Pozdro
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2015, 20:18
Zrozumcie jedną rzecz.! Celebryci kilka razy na całe swoje życie pojadą dać autograf dla ludzi a to tylko dlatego żeby inni myśleli że są jakimiś bohaterami. Poza tym celebryci wchodzą w te fundacje po to aby nie płacić swoich podatków które są połową ich rocznego zarobku.
Ponieważ oni mają miliony a i tak nie chcą oddać 1/100 swojego majątku. A więc myślę ,że teraz popatrzycie na to z tej perspektywy
Odpisz
27 kwietnia 2015, 22:33
@Thoor: Masz racje, ale i tak znajdzie się grupa ludzi, którzy cię zminusuje bo oni wiedzą lepiej jak szlachetni to są ludzie -_-
Odpisz
27 kwietnia 2015, 14:26
Tom jest fajny
Odpisz
27 kwietnia 2015, 15:09
Twój komentarz był pełen emocji...
Odpisz
27 kwietnia 2015, 15:12
A co miałem napisać ? ;)
Odpisz
27 kwietnia 2015, 15:53
Na przykład, że mogę zjeść twoją matkę...
Odpisz
27 kwietnia 2015, 17:47
@Zjem_Ci_Matke: Albo Toma
Odpisz
27 kwietnia 2015, 19:27
Ale Tom jest za fajny...
Odpisz
27 kwietnia 2015, 19:33
@Zjem_Ci_Matke: Racja, zostaje tylko matka
Odpisz
27 kwietnia 2015, 19:39
Ewentualnie matka Toma...
Odpisz
27 kwietnia 2015, 16:45
wzruszyłem się
Odpisz
27 kwietnia 2015, 16:10
"Bohater", tak, jak każdy celebryta, który przyjedzie do Afryki i da dzieciom zdjęcie z autografem -_-
Odpisz
27 kwietnia 2015, 15:48
MURZYNY!! UCIEKAĆ!!
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2015, 16:20
@Nidoking: rasista?! tempic te je**ne KKK!
(nie to w katechlizmach tylko organizacja KKK)
Odpisz
27 kwietnia 2015, 17:05
@Nidoking: Poziom twojego komentarza jest tak niski, że doruwnuje temperaturze na biegunie północnym ._.
Odpisz
27 kwietnia 2015, 17:21
hyhyh dostałem 10 minusów xd
Jestem taki głupi że lubię hejty.
Odpisz
27 kwietnia 2015, 15:23
może coś mnie to obchodzi... ale nie, jednak nie
Odpisz
27 kwietnia 2015, 14:36
Zaraz... czyli "bohaterowie" to źli ludzie?
Odpisz
27 kwietnia 2015, 14:26
Który kuźwa idiota popsuł średnią!!!
Odpisz