memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
31 marca 2016, 17:52
No chyba, że masz Jetpack. I nazywasz się Bobba Fett (mam nadzieję, że to był Bobba, a nie Jango).
Odpisz
2 czerwca 2015, 21:35
no co ? To tylko robaczy tunel z DS!Który tepnie cię na bagna ,gdzie są macki które cię zabiją .
30 kwietnia 2015, 22:31
"welcome 2 polan"
1 maja 2015, 08:22
poland
1 maja 2015, 23:20
@Polak111: Celowy błąd. :)
1 maja 2015, 08:28
Prezes :Witamy w Polsce! Mamy nowe przepisy: 1. Mnóstwo dziur na drogach... Myślę sobie:O, Spk moje Ferrari da sb radę! Prezes: 2.Musimy jeździć maluchami ;3
1 maja 2015, 08:21
fajnie namalowane :-)
30 kwietnia 2015, 23:17
Ale ktoś tam siedzi, widać dłoń lub łapę :V
30 kwietnia 2015, 23:25
@jezuz13: A to nie jest czasem ślimak?
30 kwietnia 2015, 23:38
@Camilla: To jest Boba Fett, tylko trochę trudno poznać.
30 kwietnia 2015, 23:39
@Camilla: Nieee, bo nawet ta dziura ma zęby{?} :D
1 maja 2015, 00:01
@jezuz13: Jak gardło żółwia ;-)
27 kwietnia 2015, 20:13
don't starve
27 kwietnia 2015, 20:42
@rad521: Czy ja wiem, bardziej Sarlacc z Gwiezdnych Wojen.
@rad521: o tym samym pomyślałem.
30 kwietnia 2015, 22:40
polskie drogi... brakuje tylko malucha
Edytowano - 30 kwietnia 2015, 22:02
Nowa Polska atrakcja czyli dziura bez dna
30 kwietnia 2015, 22:07
@freddyfan: popieram
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież31 marca 2016, 17:52
No chyba, że masz Jetpack. I nazywasz się Bobba Fett (mam nadzieję, że to był Bobba, a nie Jango).
Odpisz
2 czerwca 2015, 21:35
no co ? To tylko robaczy tunel z DS!Który tepnie cię na bagna ,gdzie są macki które cię zabiją .
Odpisz
30 kwietnia 2015, 22:31
"welcome 2 polan"
Odpisz
1 maja 2015, 08:22
poland
Odpisz
1 maja 2015, 23:20
@Polak111: Celowy błąd. :)
Odpisz
1 maja 2015, 08:28
Prezes :Witamy w Polsce!
Mamy nowe przepisy:
1. Mnóstwo dziur na drogach...
Myślę sobie:O, Spk moje Ferrari da sb radę!
Prezes:
2.Musimy jeździć maluchami ;3
Odpisz
1 maja 2015, 08:21
fajnie namalowane :-)
Odpisz
30 kwietnia 2015, 23:17
Ale ktoś tam siedzi, widać dłoń lub łapę :V
Odpisz
30 kwietnia 2015, 23:25
@jezuz13: A to nie jest czasem ślimak?
Odpisz
30 kwietnia 2015, 23:38
@Camilla:
To jest Boba Fett, tylko trochę trudno poznać.
Odpisz
30 kwietnia 2015, 23:39
@Camilla: Nieee, bo nawet ta dziura ma zęby{?} :D
Odpisz
1 maja 2015, 00:01
@jezuz13: Jak gardło żółwia ;-)
Odpisz
27 kwietnia 2015, 20:13
don't starve
Odpisz
27 kwietnia 2015, 20:42
@rad521: Czy ja wiem, bardziej Sarlacc z Gwiezdnych Wojen.
Odpisz
30 kwietnia 2015, 23:38
@rad521: o tym samym pomyślałem.
Odpisz
30 kwietnia 2015, 22:40
polskie drogi... brakuje tylko malucha
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2015, 22:02
Nowa Polska atrakcja czyli dziura bez dna
Odpisz
30 kwietnia 2015, 22:07
@freddyfan: popieram
Odpisz