Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Północne Węgry
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nigdy na to nie wpadną
Ładne rzeczy
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2020, 14:41
Zależy skąd jeśli to z fo4 to nie a jak z New Vegas to tak
Odpisz
22 marca 2018, 14:45
Tak,a nawet doświadczysz najlepszej jakości-wybuch z rakiety będzie tak realistyczny,że doświadczysz go na własnej skórze.
Odpisz
22 listopada 2015, 09:31
Nie,ale Fallout 4 owszem ;D
Odpisz
27 kwietnia 2015, 22:03
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2015, 22:07
@MruczekV: Znowu rozpoczynasz wojnę?
Odpisz
27 kwietnia 2015, 22:12
@Vader0PL: Tak, chcesz trochę popcornu? :v
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2015, 23:00
@MruczekV: A ja słyszałem że konsolowa wersja Bloodborne działa znacznie lepiej od pecetowej :> (też idę po popcorn ^^)
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2015, 23:38
@MruczekV: Bóg istnieje. Mi też przyszykuj popcorn.
Odpisz
28 kwietnia 2015, 07:06
@monho25: Furry to gówno i zoofile. Szykuj!
Odpisz
28 kwietnia 2015, 08:29
@Tymoslaw0: Dla ciebie znajdzie się nawet cola :v
Odpisz
28 kwietnia 2015, 15:04
@MruczekV: o co chodzi z tym gościem z białymi włosami
Odpisz
28 kwietnia 2015, 22:18
Reprezentuje on wyższość PC-towych graczy nad konsolowymi kmiotami (patrz: druga postać) :v
Odpisz
2 maja 2015, 16:19
@MruczekV: minecraft najlepsza gra świata (rozdaje popcorn kto chce?)
Odpisz
2 maja 2015, 16:27
REKLAMA!!! *Zjecie przy tym większość popcornu
Odpisz
2 maja 2015, 16:41
@CEzikMaj: *wypiernicza reklamy przez okno* je**c reklamy my tu szamanami shitstorm jestesmy
Odpisz
2 maja 2015, 16:43
METIA EKSPERD WŁONTSZAMY NISKJE CENY!! 1111
Odpisz
2 maja 2015, 17:06
@CEzikMaj: *spada shitstorm* wywolales shitstorm ty je**ny niedorzwiniety luju! mynmielismybto zrobić!
Odpisz
2 maja 2015, 17:27
Sam jesteś niedorozwinięty. Autobot to nie człowiek ma 2 razy większą inteligencję od ciebie, jest gotowy na wszystko od razu i nie dorasta.
Odpisz
2 maja 2015, 23:17
@CEzikMaj: panie...jesteś ptakiem który atakuje świnie zamienione w kupy złomu... twoja inteligencja to -1 jaszczurki dzialaja w grupie i naukowcy potwierdzili - jaszczurki maja +5 IQ
Odpisz
Edytowano - 3 maja 2015, 01:42
Już 100 raz to powtarzam. Te zielone ścierwo poszło sie puszczać do twojej chaty a ta gra jest ch**owa. Won na pustynie kaktusy prostować bo ci oczy laserem wypale.
Odpisz
3 maja 2015, 01:50
Aha i jest nas dwóch więc wsadź sobie swoje argumenty do jelit przez dupę.
Odpisz
3 maja 2015, 11:24
@BlackCEzikMaj: jesteś ptakiem
Odpisz
3 maja 2015, 11:26
@CEzikMaj: MC nie jest najlepszy ale i tez nie najgorszy i o jakie zielone scierwo ci chodzi?
Odpisz
3 maja 2015, 12:48
TY jesteś userem bez awatara który naokoło chwali się minecraftem
Odpisz
3 maja 2015, 14:22
@CEzikMaj: kto tak ku*wa powiedział...i nie mam awatara bo ktoś mi juz go zaje**l...w filmikach najczęściej ten pedał komentuje...mam ten awatar na skype wiec...
Odpisz
3 maja 2015, 15:09
@MruczekV: grałeś chociaż na konsoli ? Nie ? to się zamknij bo żal mi cię pc-towy fanboyu
Odpisz
3 maja 2015, 17:24
@Deluxe12: Uroczo <3
Odpisz
21 maja 2015, 14:29
Otwieranie skrzynek w cs:go jest gownem *rozdaje popcorn*
Odpisz
28 czerwca 2015, 13:15
@MruczekV:
Odpisz
20 czerwca 2015, 01:56
Fallout 4 pójdzie :D.
Odpisz
4 czerwca 2015, 17:45
nie xd
Odpisz
15 maja 2015, 17:22
to nie jest GTA V tylko follout.
Odpisz
21 maja 2015, 14:26
@kuba1515: chodzi o to czy na tym komputerze (terminalu) pojdzie GTA V /:
Odpisz
2 maja 2015, 18:29
RNK? Cóż, nie sądzę, skupiają się raczej na walce :/
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2015, 20:46
@abuq1: Nadal lepsi od Legionu Cezara, którego zresztą wczoraj zaciukałem :v
Odpisz
5 maja 2015, 17:43
@MruczekV: Wim, też jestem za RNK, ale najbardziej to lubie bractwo stali, znalazłęś ich w Fallout New Vegas?
Odpisz
5 maja 2015, 18:30
@abuq1: Nom, nawet im ukradłem kilka pancerzy :D
Odpisz
5 maja 2015, 21:25
@MruczekV: ja dostałem, za misje
Odpisz
5 maja 2015, 21:27
@MruczekV: nie no, za misje też, ale bardziej za to, że ściągnołem na jednego pare (DUŻO) giga mrówek, i mu nie pomogłem
Odpisz
5 maja 2015, 22:03
@abuq1: Z początku po wejściu do ich kryjówki można było przejść pod podłogą do tego kiosku/kantorku, w którym niewiasta nie chciała nam sprzedawać lepszego towaru, i po cichu zwinąć pancerze i hełmy za jej plecami :v
Odpisz
6 maja 2015, 17:11
@MruczekV: to akurat jest mi wiadome
Odpisz
27 kwietnia 2015, 21:50
wejdzie na ultra
Odpisz
27 kwietnia 2015, 21:52
@Maniek1234565: Na 60 FPS'ach.
Odpisz
27 kwietnia 2015, 22:42
120 fps
Odpisz
2 maja 2015, 16:54
240 FPSuf
Odpisz
2 maja 2015, 17:03
@CEzikMaj: *480 fps.
Odpisz
2 maja 2015, 17:18
No co ty wiedzmin 3 wejdzie
Odpisz
2 maja 2015, 17:31
nie bo 960 fps
Odpisz
4 maja 2015, 19:10
@eragon00: albo i wiedźmin 4 albo GTA VI
Odpisz
3 maja 2015, 20:57
ZDECYDOWANIE I WSZYSTKO USTAWIONE NA FULLA i będzie jeszcze na 83827739386387297384785893748794826947295839947599483093798885858949286482848939274893848287484757589399284974929199580197397387589 FPS'ach
Odpisz
3 maja 2015, 00:06
wejdzie nawet wiedźmin 10 tylko zainstaluj nowe sterowniki
Odpisz
2 maja 2015, 22:59
Radzę ci poszukać komputera, a nie terminalu. :-P
Odpisz
2 maja 2015, 16:58
chopie ! pójɗzie ci jeszcze wiedźmin 3 i GTA 6
Odpisz
2 maja 2015, 21:02
@Deluxe12: Nie zapominij o GTA 12 xD
Odpisz
2 maja 2015, 22:06
@NATAZIEM1: z wszystkimi płatnymi DLC i dodatkami.
Odpisz
2 maja 2015, 17:11
Grałem w Fallout NV ale takiej broni nie widziałem powie mi ktoś co to za broń :D ???
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2015, 20:47
Palna :v
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
A dokładnie mod z pistoletem "mang in graz deluxe":v Dobrze się tym ubija Bestie headshotami na odległość :p
Odpisz
2 maja 2015, 21:47
@MruczekV: Dziękuje za uprzejmą odpowiedź :P
Odpisz
2 maja 2015, 16:57
jasne! tylko musisz go zrootować i po sprawie
Odpisz