Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Asystent_Google

10 stycznia 2020, 14:41

Zależy skąd jeśli to z fo4 to nie a jak z New Vegas to tak

Avatar Mordur

22 marca 2018, 14:45

Tak,a nawet doświadczysz najlepszej jakości-wybuch z rakiety będzie tak realistyczny,że doświadczysz go na własnej skórze.

Avatar
Konto usunięte

22 listopada 2015, 09:31

Nie,ale Fallout 4 owszem ;D

Avatar MruczekV

27 kwietnia 2015, 22:03

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (23)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (23)
Avatar
Konto usunięte

21 maja 2015, 14:29

Otwieranie skrzynek w cs:go jest gownem *rozdaje popcorn*

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2015, 13:15

Avatar Maks2603

20 czerwca 2015, 01:56

Fallout 4 pójdzie :D.

Avatar Xcichyx

4 czerwca 2015, 17:45

nie xd

Avatar kuba1515

15 maja 2015, 17:22

to nie jest GTA V tylko follout.

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2015, 14:26

@kuba1515: chodzi o to czy na tym komputerze (terminalu) pojdzie GTA V /:

Avatar abuq1

2 maja 2015, 18:29

RNK? Cóż, nie sądzę, skupiają się raczej na walce :/

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar MruczekV

5 maja 2015, 22:03

@abuq1: Z początku po wejściu do ich kryjówki można było przejść pod podłogą do tego kiosku/kantorku, w którym niewiasta nie chciała nam sprzedawać lepszego towaru, i po cichu zwinąć pancerze i hełmy za jej plecami :v

Avatar abuq1

6 maja 2015, 17:11

@MruczekV: to akurat jest mi wiadome

Avatar Maniek1234565

27 kwietnia 2015, 21:50

wejdzie na ultra

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

2 maja 2015, 17:31

nie bo 960 fps

Avatar
Konto usunięte

4 maja 2015, 19:10

@eragon00: albo i wiedźmin 4 albo GTA VI

Avatar Tymek590

3 maja 2015, 20:57

ZDECYDOWANIE I WSZYSTKO USTAWIONE NA FULLA i będzie jeszcze na 83827739386387297384785893748794826947295839947599483093798885858949286482848939274893848287484757589399284974929199580197397387589 FPS'ach

Avatar NinjaPotato

3 maja 2015, 00:06

wejdzie nawet wiedźmin 10 tylko zainstaluj nowe sterowniki

Avatar kcelej21

2 maja 2015, 22:59

Radzę ci poszukać komputera, a nie terminalu. :-P

Avatar Deluxe12

2 maja 2015, 16:58

chopie ! pójɗzie ci jeszcze wiedźmin 3 i GTA 6

Avatar NATAZIEM1

2 maja 2015, 21:02

@Deluxe12: Nie zapominij o GTA 12 xD

Avatar heros1999

2 maja 2015, 22:06

@NATAZIEM1: z wszystkimi płatnymi DLC i dodatkami.

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2015, 17:11

Grałem w Fallout NV ale takiej broni nie widziałem powie mi ktoś co to za broń :D ???

Avatar MruczekV

Edytowano - 2 maja 2015, 20:47

Palna :v
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
A dokładnie mod z pistoletem "mang in graz deluxe":v Dobrze się tym ubija Bestie headshotami na odległość :p

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2015, 21:47

@MruczekV: Dziękuje za uprzejmą odpowiedź :P

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2015, 16:57

jasne! tylko musisz go zrootować i po sprawie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar MruczekV
Dodane przez: MruczekV

Pilne

Północne Węgry

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nigdy na to nie wpadną

Ładne rzeczy

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka