Zawsze gdy gram z kolegami w Wormsy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jakby trochę nie fair
Niegrzeczny Oskarek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 maja 2015, 17:01
ja tam zawsze szedłem i jebs w jakąś dziure
Odpisz
28 maja 2015, 07:20
Dlaczego ciebie wszędzie widzę?
Odpisz
28 maja 2015, 16:01
o ku*wa! znowu się spotykamy?
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2015, 21:47
Witaj ponownie (to usuniete konto to moje stare)
Odpisz
23 czerwca 2015, 14:07
@Kane_Lider_Nod: witaj mnie na jeja 2 miechy nie było
Odpisz
28 maja 2015, 07:21
A ja zawsze daje sobie rade z liną :)
Odpisz
2 maja 2015, 16:50
Launcherem pod grunt i robak wpada do wody chyba że chciał mu przywalić z pałki ale mógł użyć jetpacka :)
Odpisz
2 maja 2015, 19:30
Nie wszystkie wormsy miały jetpaki, w starszych była tylko lina.
P.S. Lina to najlepszy item w wormsach, zawsze na początku tury zbierałem wszystkie paczki i jeszcze starczało czasu żeby dojść do wroga XD
Odpisz
4 maja 2015, 09:43
@TheGreatcat: aha ale mógł strzelić launcherem
Odpisz
3 maja 2015, 01:20
True ;-;
Odpisz
2 maja 2015, 21:12
No i po co tak robi?! Mógłby usunąć grunt z pot przeciwnika i gotowe :)
Odpisz
2 maja 2015, 18:57
ja to mam : D .Ściągłem z torrentów i gram na swoich ustawieniach i na serwerach :) .Oczywiście ściągnąłem Worms Armageddon ,bo to najlepsza część. Łapcie święty granat!
Odpisz
12 sierpnia 2015, 22:18
@DiKarpio: Piractwo?
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2015, 07:48
@Wilson2D: nope,nope,nope .mnie tu nie było. *Ucieka w pośpiechu*
Odpisz
13 sierpnia 2015, 14:10
@DiKarpio: Usuń komentarz to więcej osób nie dowie się o twoim piractwie
Odpisz
2 maja 2015, 18:50
Aaaaa... tam ja mam jetpacki z worms 5/4: Maychem
Odpisz
2 maja 2015, 15:06
niestety grałem w to tylko dwa razy.. chlip..
Odpisz
2 maja 2015, 16:32
@Arald98: Żałuj...
Odpisz
2 maja 2015, 17:31
@dawidos1234: Wiem... Kiedyś będę musiał to nadrobić
Odpisz
2 maja 2015, 15:18
Z takiej pozycji idealnie mógł usunąć grunt pod nogami przeciwnika i sprawić, że ten wpadnie do wody.
Odpisz
2 maja 2015, 15:39
racja, shotgun byłby do tego idealny ponieważ eksplozje mogły by wywalić przeciwnika w inne miejsce zamiast do wody
Odpisz
29 kwietnia 2015, 16:21
ALLELUJA!
Odpisz
29 kwietnia 2015, 17:46
@figaro19: nie ma to jak święty granat ręczny tylko trochę skilla trzeba by go używać
Odpisz
29 kwietnia 2015, 16:05
true story ale nigdy tak nie robiłem gdy przeciwnik był w tak fajnie ustawionym miescu bo tu tylko 1 strzał ze shotgun i po sprawie :D
Odpisz
29 kwietnia 2015, 15:42
Bywało tak ;D
Odpisz