Akcja Doom rozgrywa się w 2015 roku
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Cóż za brak szacunku
Pilne
Fajnie że odpowiedzieli
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 stycznia 2021, 01:39
2021 dalej nic, czekamy tylko na anime neko dziewczynki od Elona Muska
Odpisz
17 lutego 2021, 22:08
@Liski_sa_super: ee.... Nie
Odpisz
17 lutego 2021, 22:30
@maslo123_5: ale co "nie"?
Odpisz
18 lutego 2021, 09:08
@Liski_sa_super: napisał*ś w liczbie mnogiej, mam wrażenie że tylko ty czekasz
Odpisz
18 lutego 2021, 09:32
@maslo123_5: każdy weeb na to czeka
Odpisz
18 lutego 2021, 10:01
@Liski_sa_super: a ok zwracam honor
Odpisz
18 lutego 2021, 10:36
@maslo123_5: żeby mi go zwrócić musiałbym go najpierw mieć
Odpisz
18 lutego 2021, 22:25
@Liski_sa_super: to ci daje honor
Odpisz
25 lutego 2017, 10:26
Dalej nie ma.
Odpisz
15 lipca 2017, 09:17
teraz też nie
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2017, 14:29
@Loser: A co jeżeli ukrywają to przed nami?
Odpisz
21 sierpnia 2017, 15:56
może tak
Odpisz
15 stycznia 2018, 16:02
@Loser: nope
Odpisz
5 marca 2018, 16:05
05.03.2018 i nadal nic
Odpisz
24 marca 2018, 22:57
Nadal nic
Odpisz
9 stycznia 2021, 01:41
@d0wek: nadal nic, czekamy za to na anime neko dziewczynki i to będzie o wiele lepsze niż jakieś bazy w kosmosie
Odpisz
30 października 2020, 08:03
2020 bez zmian
Odpisz
8 lipca 2018, 08:59
Ósmy lipca 2018 nadal nic halo odbjur.
Odpisz
29 lipca 2018, 23:57
@Zicher: 29 lipca nadal nic
Odpisz
4 listopada 2018, 21:14
@Ixrej: 4 listopada i dalej nic.
Odpisz
Edytowano - 6 grudnia 2018, 14:43
@Zicher: szusty grótnia odbiór nadal nidz
Odpisz
14 lutego 2019, 20:54
@assassin11: 14 luty 2019 nadal nic odbiór
Odpisz
15 września 2019, 15:24
@Xcichyx: 15 września 2019 nic, a nic, odbjur
Odpisz
8 grudnia 2019, 10:37
@Zicher: ósmy grudnia
nic a nic, odbjur
Odpisz
6 stycznia 2020, 22:10
2020 odbiór
Odpisz
21 lipca 2020, 19:57
21.07.2020r; jak dotąd 2020 był jedną wielką apokalipsą, ale nadal nic, odbjur
Odpisz
26 stycznia 2020, 19:00
Ten z 2016 odbywa się około roku 2125
Odpisz
11 lipca 2019, 00:49
10 lipiec 2019 nadal nic
Odpisz
19 kwietnia 2018, 15:09
nic nadal 19.04.2018
Odpisz
9 maja 2015, 09:16
Skąd wiesz? Byłeś na Marsie?
Odpisz
16 października 2016, 15:58
@albatrosia: Na Daimos*
Odpisz
3 maja 2015, 17:05
Rozpoczęcie budowy bazy na księżycu NASA ustaliła na 2020 rok
Odpisz
7 maja 2015, 20:13
ale na naszym księżycu ,a nie księżycu marsa...
Odpisz
8 maja 2015, 10:28
Tak pewne jak obietnice wyborcze.
Odpisz
9 maja 2015, 22:14
@DiKarpio: tylko naszym
Odpisz
7 maja 2015, 20:10
może już mamy tylko to ukrywają to przed nami
Odpisz
7 maja 2015, 22:50
@harpian1: Alarm, rozszyfrowali nas. Wyeliminować go!!!
Odpisz
8 maja 2015, 07:17
@KingsMax: Nie mamy amunicji!
Odpisz
8 maja 2015, 09:15
Ale macie nas!! Wait... Poland cannot into space .__,
Odpisz
8 maja 2015, 14:56
1 Polacy byli już w kosmosie (wiele krajów nie może się tym pochwalić).
2 Trwa projekt Rozbudowy technologii kosmicznej w Polsce.
3 Więc nie gadaj głupot internetu pisanych przez ludzi, co nawet nie wiedzą gdzie leży Morze Kaspijskie i że jest jeziorem.
Odpisz
8 maja 2015, 14:59
No to nożem!!!
Odpisz
30 kwietnia 2015, 18:10
według filmu "powrót do przyszłości 2" powinniśmy mieć latające samochody i deski chologramiczne reklamy i ubrania które się same dopasuwują a i powiększająca się pica pod wpływem ciepła
Odpisz
7 maja 2015, 20:30
@Shadow_blade: Latający samochód już jest (jakaś tam wersja dla milionerów)
Odpisz
7 maja 2015, 21:00
@MrStick: z skrzydłami tak ale w pdp to one "lewituja"
Odpisz
7 maja 2015, 22:02
@Shadow_blade: latająca deska też została już wynaleziona, działa dosyć dobrze. Na Jeja był chyba gif z testami.
Odpisz
7 maja 2015, 23:00
@Shadow_blade: Bodajże ludzie z Nike stworzli ubrania które się dopasowują lecz są ultra drogie i coś tam jeszcze, przez co nie wprowadzili ich na masówkę.
Odpisz
7 maja 2015, 21:44
To chyba dobrze c'nie :v
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2015, 21:15
Cóż... to oficjalna wersja wydarzeń :)
Odpisz
7 maja 2015, 20:08
loho UAC wygląda jak znaczek yt w kształcie ekhem...
Odpisz
7 maja 2015, 20:47
@popek9001: penisa? pochwy? odbytu?
Odpisz
7 maja 2015, 21:01
@popek9001: logo*
Odpisz
7 maja 2015, 20:22
Alternatywna rzeczywistość
Odpisz