Czego możemy się nauczyć od superbohaterów?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Dobrze czasem się oderwać
To musiało być męczące
Totalnie
Rel
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 maja 2015, 17:51
Lol, z tym Supermanem... Niezła iluzja optyczna! xD
Odpisz
11 maja 2015, 15:39
@Kuziemek: Nie ogarniam. Wklęsły czy wypukły
Odpisz
11 maja 2015, 15:40
Mózg rozj3bany! xD
Odpisz
6 maja 2015, 23:20
No ale Aquaman miał kilka nawet fajnych mocy dzięki którym był dość mocny. A co do Hawkeye. Warto pamiętać, że to był zwykły człowiek z dobrym celem więc jedyne czym mógł zaimponować to pomaganie sojusznikom.
Odpisz
6 maja 2015, 23:18
Przedostatnie -Szybcy i Wściekli (pierwsza myśl )
Odpisz
6 maja 2015, 19:10
Bleh, łączone uniwersa...
Odpisz
6 maja 2015, 19:17
@DoktorDiksior: A tam... Fajnie by było jakby utworzono komiks tudzież film "DC vs Marvel"
Odpisz
6 maja 2015, 19:27
@DoodilyDoo: Kilka komiksów już było. Film byłby epicki.
Odpisz
6 maja 2015, 19:56
@DoodilyDoo: wolałbym Marvel i Dc
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2015, 19:57
@Omeg12: Ludzie by byli bardziej na to napaleni niż na Avengersów albo Team Justice (tak sie nazywali ci DC-owi Avengersi ?)
Odpisz
6 maja 2015, 20:37
@DoodilyDoo: Justice League. I to oni byli pierwsi.
Odpisz
6 maja 2015, 21:09
@Omeg12: Wiem wiem, jak z resztą wiekszość rzeczy w DC. W sensie sporo rzeczy Marvel podpatrzył od nich i to jest troche smutne.
Odpisz
6 maja 2015, 20:32
to nie jedyne rzeczy:
Batman uczy, że siła, odwaga oraz spryt, jest potężniejsze niż jaka kolwiek super moc
Iron Man udowadnia, że wiele lat pracy może zdziałać wszystko
A Spiderman, uczy tego że jak u je*ie Cię pająk to będziesz mógł łazić po ścianach
Odpisz
6 maja 2015, 19:45
Zaraz... ale Nightwing i Robin to ta sama osoba -.-
Odpisz
6 maja 2015, 19:55
@Zjem_Ci_Matke: Było paru Robinów a jeden z nich stał się Nightwingiem.
Odpisz
6 maja 2015, 19:55
@Zjem_Ci_Matke: było wielu robinów i gdy nightwing juz nie był Robinem to był nim ktoś inny
Odpisz
6 maja 2015, 20:05
@BlackNinja77: Ahaaa...
Odpisz
6 maja 2015, 19:24
Kto siedzi z Aquamanem?
Odpisz
6 maja 2015, 19:26
@Zjem_Ci_Matke: hawkeye
Odpisz
6 maja 2015, 19:32
@Vader0PL: No... ale Hawkeye jest nawet lubiany...
Odpisz
6 maja 2015, 19:15
Odpisz