Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Były nóżki, nie ma nóżek
Północne Węgry
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
A, okej
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 maja 2015, 20:42
ja nadal facebooka nie mam
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2015, 20:47
@ALKATRAZ: 👎łapa w dół leci
Odpisz
5 maja 2015, 21:32
@ALKATRAZ: moim zdaniem portale jak facebook to dno, pudło na hejty |__________|
Odpisz
6 maja 2015, 07:07
*Antyhejt*
Odpisz
6 maja 2015, 07:28
Przeważnie ludzie dają sobie pudła na hejty, kiedy mają wrażenie, że zostaną zminusowani, ale zawsze wtedy okazuje się, że powiedzieli prawdę i wszystkim podoba się komentarz :P
Odpisz
6 maja 2015, 09:29
dzięki i masz like
Odpisz
6 maja 2015, 09:30
@GetRekt_MLG: dzięki
Odpisz
18 listopada 2016, 08:53
@ALKATRAZ: dam łapę w górę
Odpisz
14 czerwca 2017, 16:00
@ALKATRAZ: Pjona, ja też nie.
Odpisz
5 maja 2015, 21:11
wszystko bym dała za ten 3
Odpisz
6 maja 2015, 17:06
@Nech24: nawet życie lub możliwość korzystania z fejsa?:P
Odpisz
6 maja 2015, 17:06
@Nech24: nawet życie lub możliwość korzystania z fejsa?:P
Odpisz
6 maja 2015, 15:20
powinni dodać jeszcze "gówno mnie to obchodzi" :D
Odpisz
6 maja 2015, 07:09
Podobno mają wprowadzić coś, co można by było nazwać "dislike'm", ale nie mówiące tego wprost. Obiecanki-cacanki :x
Odpisz
5 maja 2015, 20:15
👉👌
Odpisz
5 maja 2015, 20:39
really niga?
Odpisz
5 maja 2015, 21:22
@WolfWolfyWolf: Nie, on żartował.
Odpisz
5 maja 2015, 21:22
@WolfWolfyWolf: Nie, on żartował.
Odpisz
5 maja 2015, 21:29
@pavlopavo: u don' say?!
Odpisz
5 maja 2015, 21:38
@pavlopavo: Ups! Dodało się dwa razy.
Odpisz
5 maja 2015, 22:18
Jaka kombinacja na te znaki?
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2015, 21:30
śmiechłem
Odpisz
5 maja 2015, 21:29
podobno mialy nawet takie być
Odpisz
5 maja 2015, 20:31
Jak to wprowadzą to będę miał nowe zajęcie!
Odpisz
5 maja 2015, 20:03
przydałoby się
Odpisz
4 maja 2015, 06:41
Pierwsze dwa nie potrzebne.
Odpisz
4 maja 2015, 17:33
ja też tak myślę.
Odpisz