Diablo, co ty wyprawiasz?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To musiało być męczące
Jakby trochę nie fair
Powodzenia
Równi i równiejsi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 grudnia 2015, 02:10
Przeszedł ja tenczowo stronę mocy :-)
Odpisz
30 grudnia 2015, 11:21
@smieszna_laska: A ja na ciemną stronę nocy.
Odpisz
23 grudnia 2015, 20:17
God, why?
Odpisz
16 maja 2015, 11:14
Przez chwilę myślałem, że na pierwszym obrazku on go ten...
Odpisz
16 maja 2015, 11:34
@Milcich: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 maja 2015, 11:46
@Milcich: gwałcił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
16 maja 2015, 12:01
@Milcich: odpowiedź jest prosta...
Odpisz
16 maja 2015, 12:30
@SCP_173: Gwałt
Odpisz
16 maja 2015, 12:37
@Milcich: To on go nie ten? Ja widzialem ten obrazek 3 godziny temu i myslalem przez caly czas ze on go ten (son goten) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
17 maja 2015, 18:54
@Milcich: Ja też.
Odpisz
17 maja 2015, 11:50
,,Mój mały diabelski terror to magia" ?!?
Odpisz
16 maja 2015, 15:00
Parę miesięcy później...
Odpisz
17 maja 2015, 01:22
@Ziemniok: co ty zrobiłeś z moim umysłem ;_;
Odpisz
16 maja 2015, 22:56
w diablo 3 był taki potwór który nazywał się mięsny jeż :d
Odpisz
16 maja 2015, 21:42
kim jest diablo?
Odpisz
4 lipca 2015, 01:44
@nie_hejtuj_furry_: Taki super zła rzecz w grze Diablo!!! (w tle echo mówiące Diablo)
Odpisz
16 maja 2015, 11:02
to jest Diabo z 1 czy 2 ? bo z 3 napewno nie ...
Odpisz
16 maja 2015, 11:08
@Wojciech27: Heroes of the Storm.
Odpisz
16 maja 2015, 11:08
@Wojciech27: Naucz się pisać po Polsku to ktoś ci odpowie.
Odpisz
16 maja 2015, 11:26
Ty mu odpowiedziałeś :P
Odpisz
16 maja 2015, 11:48
mu nie chodziło o grę tylko o to że z której części jest ten diablo
Odpisz
16 maja 2015, 12:07
@mrklorens: Aaa. No to zje**łem.
Odpisz
16 maja 2015, 16:16
@kamykPL: Odpisałem, a nie odpowiedziałem na pytanie.
Odpisz
16 maja 2015, 14:13
HOW ABOUT NO
Odpisz
16 maja 2015, 12:16
Odpisz
16 maja 2015, 12:06
Odpisz
16 maja 2015, 11:59
Oglądałabym.
Odpisz
16 maja 2015, 11:50
Zmienili mu już mounta, teraz biega na czworakach. Ale najlepiej wyglądał jeżdżąc na prosiaku :D
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2015, 11:10
Oglądałbym
Odpisz