Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie idź!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trzeba brać osobną torbę
Rel
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 maja 2015, 21:01
Gdzie tu logika??? Ten 2 obrazek pokazuje Eversong woods (lokacje startową Blood Elf'ów. I jeszcze ten Night Elf -_- Ręka , noga mózg na ścianie . oko na widelcu
Odpisz
10 maja 2015, 13:22
@HomuraAkemi: Możliwe ze to night elf mag, który dał poli na blood elfa ^^
Odpisz
Edytowano - 10 maja 2015, 15:39
@HomuraAkemi: Może jest rogalem i się je**ny przyczaił w startowej lokacji by rozwalać nubów na pierwszych levelach. Bo tylko to potrafi.
Odpisz
10 maja 2015, 18:06
@Mnich1: Z tego co pamiętam to jest quest by zabić szpiega krasnoluda :D
Odpisz
10 maja 2015, 18:42
@HomuraAkemi: No ba, WOW jest tak duży że żeby go zapełnić misjami trzeba naprawdę sporo rozkminiać. :P Chociaż akurat krasnale nie mogą być rogue.
Odpisz
10 maja 2015, 20:05
@Mnich1: mogą być :D
Odpisz
10 maja 2015, 21:23
@HomuraAkemi: Boże jaki wstyd. Przepieprzyć tyle czasu w tę grę i jeszcze głupoty piszę. Następnym razem sprawdzę dwa razy.
Odpisz
11 maja 2015, 19:35
@Mnich1: No ja mam nadzieję. Grasz na globalu czy na prywatnym?
Odpisz
11 maja 2015, 21:06
@HomuraAkemi: Globalnym. A Ty :3?
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2015, 21:40
@Mnich1: oczywiście że global. twój main (rasa , klasa)
Odpisz
12 maja 2015, 02:25
@HomuraAkemi: A co do oczywistego globala to bym nie był pewny bo w Polsce jest tendencja do grania na nielegalnych serwerach. Rasa/klasa no trudno określić pewnie jak większości graczy w większości gier :D Chociaż na pewno Horda, Troll/Tauren i Rogue/Hunter. A Twoje preferencje? Może bardziej kobiece pod heal :D
Odpisz
12 maja 2015, 16:27
@Mnich1: Mniej więcej trafiłeś ja też w Hordzie ale i też w Allianc.
W Hordzie mam Blood Elfa mag/priest oby dwa 100 poziomy.
A w Alliac mam Drenaii Huntera i Pandarena Monka :D (niestety Drenaii mój ma 98 level ;/ ) i leveluje sobie Priesta ale Humana (kolejnego bo tamten mój setny level jest Holy a teraz chcę Shadow) :D
Odpisz
12 maja 2015, 18:17
@HomuraAkemi: Zawsze możesz grać na podwójnej specjalizacji i nosić ze sobą dwa sety :3
Odpisz
12 maja 2015, 18:27
@Mnich1: Ale uzbieranie tych setów to mi się nie chce ;-;
Odpisz
10 maja 2015, 15:50
Co to za gra ?
Odpisz
10 maja 2015, 17:41
@Czarny777: World of Warcraft.
Odpisz
10 maja 2015, 11:30
uwaga on/ona może mieć ładunki wybuchowe pod wełną
Odpisz
10 maja 2015, 09:26
Wow powraca :')
Odpisz
10 maja 2015, 09:26
Owca jest kłamstwem.
Odpisz
10 maja 2015, 09:18
nie to nie jest owwca
Odpisz
4 maja 2015, 17:20
Obrazki z wowem powracają :D
Odpisz