Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ShaiLena

10 maja 2015, 13:58

jaki śliczny ^^

Avatar AimPolak

10 maja 2015, 12:37

Jakie oczka fajowe ^^

Avatar kotouakk

10 maja 2015, 12:12

Długo nie pożyje na powierzchni 😐

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2015, 11:31

Avatar Mati1012

10 maja 2015, 11:27

A teraz was wszystkich ku**a pozjadam

Avatar natalia543211

10 maja 2015, 10:34

Sweet :D

Avatar SosnaYT

10 maja 2015, 10:02

Boo :D

Avatar Kamciorek20

Edytowano - 10 maja 2015, 10:00

Ta jasne. Słodziak?? Raczej urodzony morderca i to dosłownie. W łonie matki zapewne urodził się pierwszy. A co jadł? Swoich braci i siostry oczywiście! Później jeżeli jednemu rekinkowi udało się uciec od wzroku głodnego brata, wyszedł z jajka i zaczął wojować ze starszym bratem ale i tak poległ w walce i został zjedzony na koniec. A później złapali tego małego morderce zrobili mu zdjęcie i ktoś podpisał je ,, Oj, no sami zobaczcie... ... jaki słodziak! "

Avatar Maks2603

10 maja 2015, 10:31

@Kamciorek20: Po uno: nie rozumiesz istoty internetów, po drugie uno: prawie każdy to wie.

Avatar Kamciorek20

10 maja 2015, 10:35

@Maks2603: Prawie robi wielką różnicę mój drogi kolego :]

Avatar kotouakk

10 maja 2015, 12:11

@Kamciorek20: rekiny zabijają 10 ludzi rocznie, a ludzie dużo, dużo, dużo więcej. Tak naprawdę to ludzie są tu prawdziwymi mordercami, tudzież potworami.

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2015, 19:04

@Kamciorek20: #trubruh

Avatar WolfyWTF

10 maja 2015, 09:42

*słodki tryb mode ON* jaki sliodziudki rekinek :) * słodki tryb mode OFF*

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2015, 09:41

Oczy jak po narkotykach :D

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2015, 09:27

Jak by cię upierdzielił, to byś tak nie mówił

Avatar drzewiec

10 maja 2015, 09:24

Ten rekin jest albo martwy albo się dusi.............

Avatar gORb123

10 maja 2015, 09:22

czemu on ma czarne oczy ?

Avatar wolfe

10 maja 2015, 09:23

@gORb123: Naturalne to czarne

Avatar jastrzab874

10 maja 2015, 09:20

słoooooodkieeee

Avatar mooped

10 maja 2015, 09:08

wszystko fajnie tylko te oczy :-:

Avatar Olixa

10 maja 2015, 10:55

@mooped: "Jak oczy lalki "
Szczęki się przypominają.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Niezniszczalne

To będzie bolało

Nieuczciwa ocena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka