Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie idź!
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To by wystarczyło
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 listopada 2020, 07:52
Po co wybierać? Digimony i Pokemony. Marvel i DC. Koty i psy. Kółko i krzyżyk. Hotel trivago
Odpisz
5 kwietnia 2019, 20:38
Robopony
Odpisz
23 lipca 2019, 19:48
@koziol11: #team yumipony
Odpisz
7 maja 2018, 16:03
>:' ^(
Odpisz
6 maja 2015, 21:35
W Spore mam stwora który się nazywa Digimon ;_;
Odpisz
8 maja 2015, 19:06
@thelich1000: Dawaj screena! :D
Odpisz
9 maja 2015, 15:57
@Zjem_Ci_Matke: Chwilowo nie mam jak.
Odpisz
27 października 2017, 18:05
@thelich1000: a po ponad dwóch latach masz?
Odpisz
27 października 2017, 18:26
@Grzechoooo: Nie gram już w tą grę i gdzieś go utraciłem :/
Odpisz
27 października 2017, 18:37
@thelich1000: Szkoda... pewnie był piękny
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2016, 14:42
Bakugany i pokemony najlepsza.Co to są digimony
Odpisz
15 lutego 2016, 21:15
@wredniak: Digimony to prapokemony... Dekady za znanym nam Pikachu...
Odpisz
21 października 2015, 20:21
ja wybieram pokemony i bakugany
Odpisz
8 lipca 2015, 23:24
ja też Bakugany
Odpisz
5 maja 2015, 18:00
pokemony jako gry a bakugan i digimony jako anime
Odpisz
8 maja 2015, 19:47
@JioFreed:
Odpisz
26 maja 2015, 15:42
@JioFreed: Pokemony są lepszym anime niż bakugany.
Odpisz
5 maja 2015, 16:21
Oh bakugany, wspomnienia
Odpisz
5 maja 2015, 16:40
@pawel4134: Pamiętam... najlepsze były początkowe sezony potem jakoś przestałem oglądać.
Odpisz
5 maja 2015, 16:42
@Flute: ja tylko pierwszy sezon odpuściłem
Odpisz
5 maja 2015, 17:04
@pawel4134: Był najlepszy... Ah wspomnienia...
Odpisz
5 maja 2015, 17:43
Prawda
Odpisz
8 maja 2015, 20:55
@Flute: Ja obejrzałem cały pierwszy i drugi sezon i albo skończyłem w połowie trzeciego, albo obejrzałem trzeci i skończyłem w połowie czwartego.
Odpisz
8 maja 2015, 21:18
@pawel4134: Pierwszy sezon był za**bisty, drugi całkiem ok, trzeci już dosyć ch**owy.
Czwarty, no cóż, jakoś siłą przyjaźni potrafiąca stworzyć super potężnego robota mnie nie przekonała, zwłaszcza ostatni odcinek *SPOILER* gdzie zły super mega robot złożony z czterech innych zostaje pokonany przez boga który stworzył świat bakuganów który objawił się przez ciało innego robota dzięki mocy przyjaźni.
Odpisz
8 maja 2015, 21:23
@pawel4134: A pamięta ktoś Master mister czy coś w ten desen? To co się kartami grało i takie dupne potwory były xd
Odpisz
8 maja 2015, 21:32
@Kacpi1707: duel master? :p
Odpisz
8 maja 2015, 22:20
Zgadzam się z tobą
Odpisz
16 maja 2015, 17:19
@Flute: A możliwe Xd
Odpisz
9 maja 2015, 00:45
Kurde z jakiego filmu ten mem? Gdzieś go już widziałam....ale zapomniałam tytułu ktos poda..
Odpisz
9 maja 2015, 05:12
chciałam o to samo zapytać ;)
Odpisz
9 maja 2015, 08:23
Góra czarownic, całkiem niezły film.
Odpisz
9 maja 2015, 09:59
@TheGreatcat: Oglądałam już pamiętam tych dwoje to byli kosmici...Super film:)
Odpisz
5 maja 2015, 16:05
Nie ma to jak być fanem digimonów, wiedzieć więcej o pokemonach...
Jestem koszmarnym fanem ._.
Odpisz
5 maja 2015, 16:10
zgin ku*wa!
Odpisz
9 maja 2015, 08:21
A może po prostu jesteś fanem obu? To przecież nic złego lubić 2 uniwersa.
Odpisz
9 maja 2015, 08:25
@TheGreatcat: thats the joke.
W pokemony gram, digimony odląda(łe)m
Odpisz
9 maja 2015, 08:27
To jak większość, anime pokemon jest tragiczne a gry digimon kiepskie. Z pokemonów tylko jeszcze manga się broni.
Odpisz
8 maja 2015, 22:35
O_O
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2015, 22:19
Najlepszy był 1 sezon i początek 2 a potem już się stoczyło ;(
Odpisz
8 maja 2015, 21:14
Dziewczyna wie co dobre :)
Odpisz
8 maja 2015, 21:04
no ku*wa spłoniesz suko
Odpisz