memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
9 maja 2015, 19:35
skrypt się zepsuł
Odpisz
8 maja 2015, 20:59
Bo jazda na łyżwach jest zbyt mainstreamowa.... Jazda na głowie to jest dopiero coś!
8 maja 2015, 20:22
a teraz niech się zesra, to bedzie niezła fontanna
8 maja 2015, 19:22
Łamanie karku za 3..2..1
8 maja 2015, 19:13
deal with it !
8 maja 2015, 19:07
Też tak jeżdżę :D.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież9 maja 2015, 19:35
skrypt się zepsuł
Odpisz
8 maja 2015, 20:59
Bo jazda na łyżwach jest zbyt mainstreamowa.... Jazda na głowie to jest dopiero coś!
Odpisz
8 maja 2015, 20:22
a teraz niech się zesra, to bedzie niezła fontanna
Odpisz
8 maja 2015, 19:22
Łamanie karku za 3..2..1
Odpisz
8 maja 2015, 19:13
deal with it !
Odpisz
8 maja 2015, 19:07
Też tak jeżdżę :D.
Odpisz