A jeśli "Uprowadzona" to był dokument?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Przerwa na herbatkę
Niezniszczalne
Angielskie śmieszki
To się nie może nie udać
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 maja 2015, 18:01
A może sobie chciał jabłko obrać? Albo obrzezać kolegę?
Odpisz
5 maja 2015, 18:15
@kr225: Czyli dyskryminacja żydów?
Odpisz
5 maja 2015, 18:51
@kr225: Toś doje**ł xd.
Odpisz
5 maja 2015, 20:58
@Mateusz_gameplay: ło ku*wa ile strzałek w górę
Odpisz
5 maja 2015, 21:16
@Mateusz_gameplay: Dowaliłeś jak dzik w sosnę.
Odpisz
5 maja 2015, 22:20
Mam tę moc, mam tę moc...
Odpisz
5 maja 2015, 22:30
@kr225: No i ch*j, jedna łapka w górę. Było tak za**biście a wyszło jak zwykle :/
Odpisz
18 marca 2022, 08:56
@kr225: Chyba w dół.
Odpisz
5 maja 2015, 18:39
Jeżeli nóż do papieru to wyleciał słusznie, jeżeli zwykły nóż to ja też bym mu przy*ebał.
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2015, 20:07
@PolskiKaktusPL: *trzyma nóż* ty walisz we mnie a ja blok nożem i nie masz ręki.
Odpisz
Edytowano - 5 maja 2015, 20:43
@nasri999: Żeby odciąć komuś rękę nożem to musiałbyś się raczej zamachnąć.
Odpisz
14 marca 2017, 22:22
@nasri999: Ej, żyjesz?
Odpisz
16 marca 2017, 08:34
@Palauball: Raczej. :/
Odpisz
16 marca 2017, 15:15
@nasri999: Jej! A tak wg skąd pomysł na twój nick? Jestem bardzo ciekawy
Odpisz
16 marca 2017, 15:45
@Palauball: Nasri - jeden z moich ulubionych zawodników (piłka nożna) grał w Menchester City i go lubiłem. 999 to juz inna historia, bo dodawałem to do moich nicków, a wtedy gdy myślałem nad nickiem na tą strone to wtedy Samir Nasri strzelił gola bodajrze. Kiedyś byłem wielkie raczysko, bo jeszcze młodszy itp ale teraz już troche się staram :)
Odpisz
16 marca 2017, 16:06
@nasri999: Jej! Nasri to teś mój ulubiony piłkarz!
Odpisz
3 sierpnia 2019, 10:26
@Palauball: *też
Odpisz
5 maja 2015, 22:44
Mogł to rozwiązać dyplomatycznie
Odpisz
5 maja 2015, 21:56
Ten obrazek chyba już nie potrzebuje komentarzy
Odpisz
5 maja 2015, 19:57
A co jak to była technika
Odpisz
5 maja 2015, 19:26
Przecież dobrze zrobił
Odpisz
5 maja 2015, 19:10
O nie! On ma nóż! *Yep*
KO
Odpisz
5 maja 2015, 18:50
Zapewne jakby rzucił się ten uczeń na kogoś i nauczyciel by go walnął to i tak by wyleciał z pracy.
Taka sprawiedliwości.
Odpisz
5 maja 2015, 18:44
Janusz wyciągnął nóż
Odpisz