Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar LeyPL

11 maja 2015, 10:17

Na 1 zdj. To ja tak wyglądam gdy jest weekend ana 2 jak trza do szkoly....

Avatar SerBad

11 maja 2015, 12:49

@LeyPL: do szkoly na przyre bo kartkowka.

Avatar Lagonablue

15 maja 2015, 20:15

@LeyPL: jestę z tobą wiem co to za ból

Avatar albatrosia

13 maja 2015, 22:39

ja jestem czymś pomiędzy

Avatar Pani_Koza

11 maja 2015, 16:57

Pierwszy obrazek 7:00-7:15
Drugi 7:15-??
#takietam

Avatar Mijak

11 maja 2015, 10:29

Pierwszy obrazek przedstawia 80% społeczeństwa
Drugi - 20%
Z tych 80% jakieś 3% jest aktywne w Internecie na stronach typu jeja.
A z tych 20% zdecydowana większość.
Fenomen wyjaśniony.
(użyte liczby mogą się znacznie różnić od rzeczywistości, ale chodzi o zasadę)

Avatar noszkurnawszystkozajete

11 maja 2015, 09:08

Bania u cygana do ranaaaa! xD

Avatar ZanZ0

Edytowano - 11 maja 2015, 08:09

Fujara z rana u nowaka

Avatar qwertqwert

11 maja 2015, 08:05

xD nie ma to jak wstawić do przykładu zdjęcie na którym kobieta przedawkowała tabletki...

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2015, 08:03

Jestem po stronie: Niektórzy ludzie rano.

Avatar mooped

Edytowano - 11 maja 2015, 06:40

jestem tym pierwszym.

Avatar Jedenzwielu

11 maja 2015, 06:07

A ja jestem w podstawówce, chodzę spać o 23-24 i wstaje o 5. 30 bo na szóstą do szkoły.... na 10h
myślę ze nie masz na co narzekać

Avatar mooped

11 maja 2015, 06:51

@Jedenzwielu: psst - każdy tak robi.

Avatar qwertqwert

11 maja 2015, 08:07

@Jedenzwielu: za moich czasów w podstawówce było się max 6 godzin lekcyjnych (chyba że masz korekcyjne, lub cośtakiego) , chyba że mieszkasz na jakimśodludziu

Avatar kaka77

11 maja 2015, 08:41

@qwertqwert: U mnie, w szóstej klasie, chleb codzienny to 7 godzin, ale czasem zdarza się dłuższy dzień, gdzie potrafią nas trzymać nawet 9 ._.

Avatar qwertqwert

11 maja 2015, 08:56

@kaka77: ,,trzymać '' ? jakaś dziwna ta szkoła...

Avatar Flute

11 maja 2015, 09:49

@qwertqwert: Szkoła im. Mariusza Trynkiewicza

Avatar Jedenzwielu

11 maja 2015, 15:53

@qwertqwert: Jestem w klasie plywackiej

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jeszcze jak

A, okej

To się nie może nie udać

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka