Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jeszcze jak
A, okej
To się nie może nie udać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 maja 2015, 10:17
Na 1 zdj. To ja tak wyglądam gdy jest weekend ana 2 jak trza do szkoly....
Odpisz
11 maja 2015, 12:49
@LeyPL: do szkoly na przyre bo kartkowka.
Odpisz
15 maja 2015, 20:15
@LeyPL: jestę z tobą wiem co to za ból
Odpisz
13 maja 2015, 22:39
ja jestem czymś pomiędzy
Odpisz
11 maja 2015, 16:57
Pierwszy obrazek 7:00-7:15
Drugi 7:15-??
#takietam
Odpisz
11 maja 2015, 10:29
Pierwszy obrazek przedstawia 80% społeczeństwa
Drugi - 20%
Z tych 80% jakieś 3% jest aktywne w Internecie na stronach typu jeja.
A z tych 20% zdecydowana większość.
Fenomen wyjaśniony.
(użyte liczby mogą się znacznie różnić od rzeczywistości, ale chodzi o zasadę)
Odpisz
11 maja 2015, 09:08
Bania u cygana do ranaaaa! xD
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2015, 08:09
Fujara z rana u nowaka
Odpisz
11 maja 2015, 08:05
xD nie ma to jak wstawić do przykładu zdjęcie na którym kobieta przedawkowała tabletki...
Odpisz
11 maja 2015, 08:03
Jestem po stronie: Niektórzy ludzie rano.
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2015, 06:40
jestem tym pierwszym.
Odpisz
11 maja 2015, 06:07
A ja jestem w podstawówce, chodzę spać o 23-24 i wstaje o 5. 30 bo na szóstą do szkoły.... na 10h
myślę ze nie masz na co narzekać
Odpisz
11 maja 2015, 06:51
@Jedenzwielu: psst - każdy tak robi.
Odpisz
11 maja 2015, 08:07
@Jedenzwielu: za moich czasów w podstawówce było się max 6 godzin lekcyjnych (chyba że masz korekcyjne, lub cośtakiego) , chyba że mieszkasz na jakimśodludziu
Odpisz
11 maja 2015, 08:41
@qwertqwert: U mnie, w szóstej klasie, chleb codzienny to 7 godzin, ale czasem zdarza się dłuższy dzień, gdzie potrafią nas trzymać nawet 9 ._.
Odpisz
11 maja 2015, 08:56
@kaka77: ,,trzymać '' ? jakaś dziwna ta szkoła...
Odpisz
11 maja 2015, 09:49
@qwertqwert: Szkoła im. Mariusza Trynkiewicza
Odpisz
11 maja 2015, 15:53
@qwertqwert: Jestem w klasie plywackiej
Odpisz