Z wielgą siłom brzychodzi wielga odpedzialność
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Trzeba brać osobną torbę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 11 października 2020, 18:38
Urocze
Odpisz
5 sierpnia 2017, 22:11
byyyyyyo
Odpisz
13 maja 2015, 15:59
Ten nowy spider man ssie.
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2015, 15:44
spooderman wraca
Odpisz
13 maja 2015, 15:39
nie śmieszne nawet.....
Odpisz
13 maja 2015, 15:03
już czokam
Odpisz
13 maja 2015, 15:01
Na dole powinno być napisane "Cuming soon" ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Odpisz
13 maja 2015, 14:47
Starsze od świata
Odpisz
7 maja 2015, 21:04
A tak z innej beczki, wam też nie działa dodawanie obrazków do poczekalni?
Odpisz
7 maja 2015, 21:24
@MruczekV:
Odpisz
7 maja 2015, 21:50
@MruczekV: tak
Odpisz
7 maja 2015, 22:28
@MruczekV: no właśnie patrzę na poczekalnię pierwszy raz od kilku godzin a tam nie ma ŻADNYCH nowych obrazków ;-;
Odpisz
7 maja 2015, 22:42
@MruczekV: Czemu się nie da? .-.
Odpisz
7 maja 2015, 22:51
@bylejakbylegdzie: Ja też nie mogę. Mnie np. pisze ze nie ma tytulu.
Odpisz
7 maja 2015, 23:51
U mnie tak samo ;-;
Odpisz
Edytowano - 8 maja 2015, 06:33
@MruczekV: Pewnie zaistniał błąd w skrypcie dodawania obrazka, a może poprostu Adm!n nas Trolluje.
Odpisz
8 maja 2015, 07:42
Jest błąd. ;-;
Odpisz
8 maja 2015, 07:45
Czyli spooderman zostaje ostatnim obrazkiem dodanym do poczekalni?
Odpisz
8 maja 2015, 07:51
Oby nie ;-;
Odpisz
8 maja 2015, 07:52
Adm!n dodaje przecież...
Odpisz
8 maja 2015, 07:56
To mnie nie pocieszyło (sory panie Adm!n!e)
Odpisz
8 maja 2015, 08:04
To jest chyba najgorsze :v
Może zmieniają coś po ostatnim incydencie, albo ktoś po prostu wsadził paluchy tam, gdzie nie powinien :p Wczoraj myślałem, że może będą czyścić poczekalnię, ale za mało z niej ubyło, jak na czystkę.
Odpisz
8 maja 2015, 14:57
@MruczekV: W sumie to już można dodawać. ;D
Odpisz
8 maja 2015, 16:27
Wiem, dodawałem :v
Odpisz
7 maja 2015, 23:46
5/5 internety approved
Odpisz
7 maja 2015, 20:51
Odpisz
7 maja 2015, 20:47
Spoderman staph plis
Odpisz
7 maja 2015, 19:11
W klasie graliśmy w kalambury (nudy), gdy przyszła kolej na klasowego frajera Mirka, napisał "Spinder-man" ;-;
Odpisz
7 maja 2015, 19:44
Ktoś musi wymyślić mema "spinder-man" XD
Odpisz
7 maja 2015, 19:17
Było
Odpisz
7 maja 2015, 20:42
@XM9StudioPL: nie pamiętam, podaj hiperłącze (znaczy się link)
Odpisz
7 maja 2015, 22:33
@dopefish:
Odpisz
8 maja 2015, 07:08
@kotouakk: napisałem hiperłącze, z linkiem chodziło o to żeby na pewno wiedział o co chodzi.
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2015, 14:41
@dopefish: Po co komu link jak się ma Lunk'a.
Odpisz
13 maja 2015, 16:01
@kotouakk: Wiesz, że to już przestało być śmieszne?
Odpisz