Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Shiroyasha

Edytowano - 19 marca 2022, 19:41

Ale ..ujstwo, to trochę łamanie praw człowieka

Avatar AgnieszkaKielbasowska228

29 maja 2022, 00:40

@Shiroyasha: Mówimy o rudych, nie o ludziach

Avatar kajko

13 maja 2015, 14:49

Ej no, ale rude laski są całkiem całkiem. Jak siedziałem sobie na ławce w parku któryś dzień to jedna ruda piegowata długonoga wracała w miniówce i koszuli, więc chyba z matury. Gdybym nie miał dziewczyny to bym się chyba zakochał :'-)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (13)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (13)
Avatar kama11465

5 sierpnia 2015, 00:11

@Sir_Snoge: Moja siostra ma 12 lat i już ma chłopaka, więc.... z głupotą nie wygrasz.

Avatar
Krzakoslaw

12 lipca 2018, 21:35

@kama11465: Akurat na 12 lat można narzekać.

Avatar
Konto usunięte

13 maja 2015, 15:50

Ona jest śliczna :')

Avatar robert0357

28 marca 2016, 22:36

dokładnie tak ☺

Avatar AppleJack443

15 maja 2015, 17:17

przez was płacze ;_;

Avatar UkradliMiNick

22 marca 2016, 15:35

@AppleJack443: nie płacz :)

Avatar ImALittleDemon12

1 października 2015, 19:41

A moja 14-letnia siostra chce mieć sześć

Avatar gabisoch

13 maja 2015, 15:28

nie rozumiem... to że ktoś ma rude włosy to od razu że jest zły?? a blondynki są głupie?? te przesądy są według mnie naprawdę...DURNE! to że ktoś ma ładniejszy kolor nie znaczy, że od razu trzeba się z niego wyśmiewać!! ja jestem brunetką i w ogóle nie uważam że osoby z innym kolorem włosów są złe! nie liczy się wygląd... liczy się to, co ma się w środku.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar larens

14 lipca 2015, 21:56

@gabisoch: no ja nie wiem nerka i serce też jest wiele warta

Avatar gabisoch

15 lipca 2015, 12:08

@larens: Też prawda :)

Avatar Kuziemek

17 maja 2015, 20:54

Ten śnieg w jej włosach i temat o banku spermy dziwnie mi się razem kojarzą...

Avatar Oliwka_99

14 maja 2015, 21:53

ale rudą dziewczynę do kuźwa każdy chce mieć XD

Avatar ZanZ0

13 maja 2015, 14:32

Rudy ma sperme?

Avatar POLSKAisTHEbest

13 maja 2015, 19:56

@ZanZ0: W odróżnieniu od ciebie tak :)

Avatar ZanZ0

13 maja 2015, 23:04

@POLSKAisTHEbest: A co chcesz pośiorpać pisora?

Avatar JuliaMH

13 maja 2015, 16:27

co wy wszyscy macie do rudych!? to normalni ludzie, a jeśli ty np. byłbyś rudym?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Miguelp

13 maja 2015, 20:22

@damiank888: Greka serio?

Avatar Mike0807

13 maja 2015, 22:42

@POLSKAisTHEbest: brawo!!! :D

Avatar kaka77

13 maja 2015, 19:15

Avatar WolfWolfyWolf

13 maja 2015, 15:42

nie rozumiem po jakiego ch*ja dawac ładna dziewczyne i komęntarz o brzydkich rudych

Avatar Zohan666

13 maja 2015, 18:20

@WolfWolfyWolf: Umiesz pisać?

Avatar WolfWolfyWolf

13 maja 2015, 18:28

@Zohan666: jestem na tablecie i nie zauwazylem, że mi tablet zamienil e na ę wiem ze się pisze komentarz

Avatar Zohan666

13 maja 2015, 18:23

Pukałbym tą panią na zdjęciu jak komornik do drzwi. ;)

Avatar promant12

13 maja 2015, 14:23

A jak ktoś jest rudy i bezpłodny, a chce mieć rude dziecko? Co wtedy?

Avatar
Captain_0bvious

Edytowano - 13 maja 2015, 18:00

@promant12: przeje**ne

Avatar Jeff_the_7ucking_killer

13 maja 2015, 15:43

no i dobrze

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Rel

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie są aż takie pyszne

Dobrze czasem się oderwać

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka