Tolerancja - rudych nie dotyczy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Rel
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie są aż takie pyszne
Dobrze czasem się oderwać
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 19 marca 2022, 19:41
Ale ..ujstwo, to trochę łamanie praw człowieka
Odpisz
29 maja 2022, 00:40
@Shiroyasha: Mówimy o rudych, nie o ludziach
Odpisz
13 maja 2015, 14:49
Ej no, ale rude laski są całkiem całkiem. Jak siedziałem sobie na ławce w parku któryś dzień to jedna ruda piegowata długonoga wracała w miniówce i koszuli, więc chyba z matury. Gdybym nie miał dziewczyny to bym się chyba zakochał :'-)
Odpisz
13 maja 2015, 15:28
@kajko: Ta ... dziewczyny ... na pewno nie wymyślonej ...
Odpisz
13 maja 2015, 15:31
@Velos: Zazdrość? Trolle nie muszą być samotne :D
Odpisz
13 maja 2015, 15:33
@kajko: No wiesz , tak biorąc pod strone internetową , nick , troszkę avatar i no... ten tego tak poznaje troche ile kto ma lat :l
Odpisz
13 maja 2015, 15:37
@Velos: Ja osobiście mam 15. Jeszcze, za kilka tygodni mam szesnastkę.
Odpisz
13 maja 2015, 15:39
@kajko: Ja mam 13 ;-;
Odpisz
13 maja 2015, 15:40
@kajko: no a jak ku*wa jestem!
STANĄĆ DO CIEBIE?!!
Odpisz
13 maja 2015, 16:27
@kajko: Ja pie**ole, 15 lat i dziewczyna...
Odpisz
13 maja 2015, 16:42
@Sir_Snoge: żal ci dupę ściska bo ty masz 30 i jeszcze nie masz?
Odpisz
13 maja 2015, 16:45
@Smashrum: Czytam 4 raz i dalej nie rozumiem co napisałeś.
Odpisz
13 maja 2015, 16:57
@Apocalypto: Nie mam 30 lat, ale jestem konserwatystą, a nie pieprzonym liberałem-homosiem.
Odpisz
13 maja 2015, 17:58
@Sir_Snoge: Jeżeli ma dziewczynę to chyba jednak nie jest homosiem :v
Odpisz
13 maja 2015, 22:56
W wieku 15 lat? Ehe, rzeczywiście, miłość.
Odpisz
13 maja 2015, 23:31
@Sir_Snoge: Wiesz, wbrew temu co się dzisiaj mówi, nastolatkowie to nie tylko narkotyki, sex i skradziony rodzicom alkohol.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 00:11
@Sir_Snoge: Moja siostra ma 12 lat i już ma chłopaka, więc.... z głupotą nie wygrasz.
Odpisz
12 lipca 2018, 21:35
@kama11465: Akurat na 12 lat można narzekać.
Odpisz
13 maja 2015, 15:50
Ona jest śliczna :')
Odpisz
28 marca 2016, 22:36
dokładnie tak ☺
Odpisz
15 maja 2015, 17:17
przez was płacze ;_;
Odpisz
22 marca 2016, 15:35
@AppleJack443: nie płacz :)
Odpisz
1 października 2015, 19:41
A moja 14-letnia siostra chce mieć sześć
Odpisz
13 maja 2015, 15:28
nie rozumiem... to że ktoś ma rude włosy to od razu że jest zły?? a blondynki są głupie?? te przesądy są według mnie naprawdę...DURNE! to że ktoś ma ładniejszy kolor nie znaczy, że od razu trzeba się z niego wyśmiewać!! ja jestem brunetką i w ogóle nie uważam że osoby z innym kolorem włosów są złe! nie liczy się wygląd... liczy się to, co ma się w środku.
Odpisz
13 maja 2015, 17:45
@gabisoch: organy? Hmm jakie piękne jelita
Odpisz
13 maja 2015, 22:43
@gabisoch: popieram 100%
Odpisz
14 maja 2015, 07:59
@larens: no, to się tylko tak mówi... ważne jest to jaki jest, dobry, współczujący, cierpliwy,lojalny itp. chodzi o charakter, a nie o wnętrzności xD
Odpisz
14 maja 2015, 08:01
@Mike0807: dziękuję :)
Odpisz
17 maja 2015, 20:54
@gabisoch: Polać jej!
Odpisz
18 maja 2015, 14:06
@Kuziemek: xD
Odpisz
14 lipca 2015, 21:56
@gabisoch: no ja nie wiem nerka i serce też jest wiele warta
Odpisz
15 lipca 2015, 12:08
@larens: Też prawda :)
Odpisz
17 maja 2015, 20:54
Ten śnieg w jej włosach i temat o banku spermy dziwnie mi się razem kojarzą...
Odpisz
14 maja 2015, 21:53
ale rudą dziewczynę do kuźwa każdy chce mieć XD
Odpisz
13 maja 2015, 14:32
Rudy ma sperme?
Odpisz
13 maja 2015, 19:56
@ZanZ0: W odróżnieniu od ciebie tak :)
Odpisz
13 maja 2015, 23:04
@POLSKAisTHEbest: A co chcesz pośiorpać pisora?
Odpisz
13 maja 2015, 16:27
co wy wszyscy macie do rudych!? to normalni ludzie, a jeśli ty np. byłbyś rudym?
Odpisz
13 maja 2015, 16:44
@JuliaMH: popełnił bym samobójstwo
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
۩۞ᴥⱥ♯₯₦‰††••‡☼♂♀♂♂﴾﴾ ۩۞ᴥⱥ♯₯₦‰††••‡☼♂♀♂♂﴾﴾ i kilka dziwnych znaków na poprawę humoru
Odpisz
13 maja 2015, 16:46
@kula5550a:
| |
|____________________| pudło na heaty
Odpisz
13 maja 2015, 18:27
@kula5550a: ΔΣΘΠΛΞΩΨ
Odpisz
13 maja 2015, 19:53
@kula5550a: Tak żałuję, że nie mogę ci podarować łapki w dół, bo przekroczyłem limit, ale nie martw się jutro też jest dzień, więc mój prezent cię nie ominie ty sku*wielu :)
Odpisz
13 maja 2015, 20:04
@kula5550a: Nie dziwię ci się. Ciężko jest być rudym, kiedy wokół są tacy idioci jak ty.
Odpisz
13 maja 2015, 20:22
@damiank888: Greka serio?
Odpisz
13 maja 2015, 22:42
@POLSKAisTHEbest: brawo!!! :D
Odpisz
13 maja 2015, 19:15
Odpisz
13 maja 2015, 15:42
nie rozumiem po jakiego ch*ja dawac ładna dziewczyne i komęntarz o brzydkich rudych
Odpisz
13 maja 2015, 18:20
@WolfWolfyWolf: Umiesz pisać?
Odpisz
13 maja 2015, 18:28
@Zohan666: jestem na tablecie i nie zauwazylem, że mi tablet zamienil e na ę wiem ze się pisze komentarz
Odpisz
13 maja 2015, 18:23
Pukałbym tą panią na zdjęciu jak komornik do drzwi. ;)
Odpisz
13 maja 2015, 14:23
A jak ktoś jest rudy i bezpłodny, a chce mieć rude dziecko? Co wtedy?
Odpisz
Edytowano - 13 maja 2015, 18:00
@promant12: przeje**ne
Odpisz
13 maja 2015, 15:43
no i dobrze
Odpisz