Atakowanie innego państwa nie jest obroną swojej ojczyzny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Nie znoszę kleszczy
Jest taka skromna...
Totalnie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nwm co ze mną nie tak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 maja 2015, 16:28
"najlepszą obroną jest atak"
Odpisz
11 maja 2015, 16:37
@bylejakbylegdzie: Tak jest , jakbyśmy chcieli czekać aż kebaby podeszły by pod nasze granice to już 80 % globu by zajeli
Odpisz
11 maja 2015, 18:29
@bylejakbylegdzie: Hitler wypowiedział to jako pierwszy.Nie wiedziałem ,że na jeja.pl są naziści...
Odpisz
13 maja 2015, 17:46
@DiKarpio: ,,Najlepszą obroną jest atak"
Odpisz
11 maja 2015, 21:32
Idąc tym tropem dla czego wszyscy atakują Krym gdy należy on do Rosji ?
Odpisz
11 maja 2015, 19:17
Dlatego należy zagospodarować tym co mamy a potem fikać do putina.
Odpisz
11 maja 2015, 17:36
ludzie nie mają szczęścia w tym co robią, ale wolą zostać przy tym
Odpisz
11 maja 2015, 16:38
Ale jeżeli to państwo najpierw zaatakowało twoje,to jest to obrona gdyż chcesz wyeliminować zagrożenie :)
Odpisz
11 maja 2015, 16:17
w wojsku ulubioną zupą u nich to grochowa
Odpisz