Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kambot

10 maja 2015, 20:18

*kupuje premium z brazzers*

Avatar NorthKoreaBall

25 lutego 2016, 14:24

@Kambot: Cumbot plz

Avatar Kambot

25 lutego 2016, 14:49

@NorthKoreaBall: o kurcze
nawet nie pamiętam że takie coś napisałem ;-;

Avatar NorthKoreaBall

25 lutego 2016, 16:19

@Kambot: nie musisz dziękować

Avatar Niezalogowany

25 czerwca 2021, 00:23

@Kambot: przypomnij sobie jeszcze raz po 5 latach :)

Avatar NorthKoreaBall

10 lipca 2021, 03:14

@Niezalogowany: 2 tygodnie wystarczą?

Avatar NorthKoreaBall

4 października 2025, 22:32

@Niezalogowany: I wice wersa

Avatar
Konto usunięte

29 września 2017, 17:01

Nic ku*wa nie zmieniło na serio xD.

Avatar mich805k

24 sierpnia 2016, 13:54

zuo

Avatar VeryMary

29 czerwca 2015, 12:24

lolek gdzie ty sie paczysz....

Avatar UkradliMiNick

10 maja 2015, 19:19

prosto w dzieciństwo

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2015, 18:18

@UkradliMiNick: te nowe zdjęcie ci je raczej zabrało

Avatar WolfWolfyWolf

25 maja 2015, 23:29

@UkradliMiNick: zapraszamy do fuzionka na yt

Avatar kopytko231

25 maja 2015, 21:31

Jeszcze zrobię na takiej podstawie animowane porno

Avatar lolipop10

25 maja 2015, 21:04

Ale nic nie pobije Fuzionka.

Avatar figaro19

10 maja 2015, 18:57

Co was wzięło na niszczenie dzieciństwa?

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2015, 19:09

@figaro19: Don't hug me i "Kraina Grzybuf"

Avatar MruczekV

10 maja 2015, 22:24

@figaro19: Złe sku*wesyny z nas.

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2015, 17:02

@figaro19: Figaro. Przecież ty to wszystko zacząłeś...

Avatar bartusielek

25 maja 2015, 16:30

Prosto w.... Wait, no, już dawno zniszczyłem sobie dzieciństwo.

Avatar Zigiusz

25 maja 2015, 16:23

Dzieciństwo zniszczone poraz koejny.... Czemu mi to robicie?

Avatar HoneyVilley

Edytowano - 25 maja 2015, 16:21

Dzięki za zniszczenie mi dzieciństwa kolejny raz!

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2015, 16:05

Moje dzieciństwo ;-;

Avatar kamykPL

Edytowano - 10 maja 2015, 21:47

Moje dziewidztwo runęło.
EDIT: miało być dzieciństwo.

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2015, 20:58

kto ma stulejke

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2015, 16:21

Ty

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2015, 16:26

Ktoś z problemem XD

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2015, 22:37

WTF po co zadajesz takie pytanie jak mogę wiedzieć?._.

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2015, 18:46

powiem szczeze my wszysczy jestesmy chorzy

Avatar
Konto usunięte

10 maja 2015, 20:31

ja nan katar

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Deal życia

To by wystarczyło

Rel

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka