Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Brawo za czujność!
Lekko nie będzie
To będzie bolało
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 maja 2015, 16:15
Skoro duchy tej skały zmieniają się w ten sposób, to jaką śmiercią umarła ta kobieta?
Odpisz
25 maja 2015, 16:21
@eragon00: To był duch -,-
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2015, 16:23
@eragon00: był twardy jak skała
Odpisz
25 maja 2015, 16:23
@qwerty41: Ale wcześniej ta kobieta umarła i zajęła miejsce poprzedniego ducha. Oto on pytał, jak umarła ta kobieta.
Odpisz
25 maja 2015, 16:44
@jakubnowak98: tak samo idioci ;_;
Odpisz
25 maja 2015, 23:30
@WickedHeart: eblem
Odpisz
21 czerwca 2015, 18:07
@eragon00: Przez rozruchanie dupne
Odpisz
4 grudnia 2020, 23:24
@eragon00: r.....a się z glazem
Odpisz
20 lipca 2017, 21:42
przykro mi ale widzialem juz ten mem na stronie jeja.pl
Odpisz
3 lipca 2018, 11:33
Bo weszłeś w losowe?
Odpisz
24 sierpnia 2015, 19:25
NIE ROZUMIE
Odpisz
27 września 2017, 20:15
No wiesz ta kobieta zgineła prawdopodobnie podczas seksu przy tym głazie i ten gościu potem się z nią kochał i też zginoł i w taki sposób zajoł jej miejsce.
Odpisz
29 września 2017, 17:00
@KaSuPl: Ah tera to już ku*wa rozumie bo nie jestem dzieckiem xD.
Odpisz
29 września 2017, 19:37
Nie ważne nie zauważyłem daty....
Odpisz
30 września 2017, 15:28
@KaSuPl: Zmieniłem xD
Odpisz
25 maja 2015, 23:28
Buzię widzę w tym plecaku!
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2015, 18:10
Jak się nazywa twórca? Albo jak ktoś zna to nazwa serii czy coś w tym stylu też styknie....
Odpisz
25 maja 2015, 18:25
@unicorn_zuzu: Korean comic blogspot i Ci wyskoczy.
Odpisz
25 maja 2015, 22:46
@Mnich1: Dzięki ^^
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2015, 21:26
Co on ma w swojej buzi na końcu ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
25 maja 2015, 21:41
@theTROLL605: Toczy z niej pianę.
Odpisz
25 maja 2015, 18:20
Stawia na swojim (Nazzi płaczo)
Odpisz
25 maja 2015, 17:04
Uwielbiam te poje**ne, koreańskie komiksy. ^^
Odpisz
25 maja 2015, 16:34
I znowu ten poryty azjatycki komiks. Co jak co, ale lubię tą serię.
Odpisz
25 maja 2015, 16:29
Odpisz
25 maja 2015, 16:28
Czuję się niezręcznie...
Odpisz