Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niegrzeczny Oskarek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niezniszczalne
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 września 2020, 18:18
W przedostatnim zdjęciu wyprówał sobie duszę razem z krwią
Odpisz
12 stycznia 2019, 00:12
co to to czerwone? oby nie to co myślę
Odpisz
16 września 2012, 10:12
to zwykły różowy balon
Odpisz
7 października 2012, 00:19
to zró takiego wielkiego balona ciekawe czy ci sie uda...
Odpisz
8 maja 2013, 20:10
Czyli potrafisz takiego zrobić?
Odpisz
5 września 2018, 18:42
Próbowałeś?
Odpisz
29 kwietnia 2012, 22:21
Na zdjęciu 4 balon z gumy wygląda jak by krwawił ;d
Odpisz
14 sierpnia 2012, 17:36
tak
Odpisz
14 sierpnia 2012, 17:36
hhhahahahhahbahahhhahahabahhja
Odpisz
29 kwietnia 2012, 19:00
ja chcę taką gumę ;D
Odpisz
2 maja 2012, 11:08
@kama12345: zjedz 10 orbit guma balonowa
Odpisz
2 maja 2012, 15:21
@spider0123: lubię orbit ;D
Odpisz
29 kwietnia 2012, 17:06
na ostatnim wygląda jak skóra anorektyka :0
Odpisz
29 kwietnia 2012, 08:49
fotoszop jak .ój. nie wiem z czego on by musiał mieć tę gumę ;d 3/5
Odpisz
29 kwietnia 2012, 11:03
@Snowshoe: To że ty nie umiesz to nie znaczy że to niemożliwe.
Odpisz
29 kwietnia 2012, 12:43
@tachu99: przykro mi ale jest to wątpliwe... po 1 szczęka by go rozbolała jak cholera, po 2 nie da się włożyć do ust gumy tak wielkich rozmiarów, po 3 człowiek nie dał by rady dmuchać takiej aby była tak ogromna
Odpisz
29 kwietnia 2012, 13:37
@tachu99: właśnie hejka mnie wyręczył(a?) . chodziło mi o to że musiał mieć albo : masę gum, mocną szczękę oraz mocne płuca. albo photoshopa :P
Odpisz
29 kwietnia 2012, 12:08
Super też tak chcę ;o
Odpisz
29 kwietnia 2012, 11:25
łeł łał
Odpisz
29 kwietnia 2012, 08:51
Jak by było prawdziwe to jaką gume by musiał zjeść?
Odpisz
29 kwietnia 2012, 10:56
@Radziosek: Obstawiam około 2 paczek gum.
Odpisz
29 kwietnia 2012, 07:53
Co to było na czwartym?!Przy gębie ma coś czerwonego!
Odpisz
29 kwietnia 2012, 08:46
@tachu99: to się rozciąga nierównomiernie, a zwłaszcza przy ustach
Odpisz
29 kwietnia 2012, 08:45
wygląda jak prześcieradło
Odpisz
29 kwietnia 2012, 07:31
fajne 5/5 i do ulu
Odpisz