Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Nigdy na to nie wpadną
Szybki jak błyskawica
Ładne rzeczy
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 grudnia 2018, 20:03
zdrowiej <3
Odpisz
20 maja 2015, 21:56
Złamałeś rękę przy fapaniu #faceplam . Albo stanąłeś w jej obronie.. Zostala porwana a ty zlamales rękę przy fapaniu
Odpisz
20 maja 2015, 20:39
Straszne...w pi**u
Odpisz
20 maja 2015, 17:50
Czyżby Conchita? :D
Odpisz
20 maja 2015, 17:31
To kobieta z brodą
Odpisz
20 maja 2015, 17:03
to chłopak...
Odpisz
25 grudnia 2015, 09:53
@martynasiejko: Jego dziewczyną jest ręka...
Odpisz
3 lutego 2016, 20:11
@Archeologwinternetach: xD
Odpisz
20 maja 2015, 14:20
Ale smutne.
Odpisz
20 maja 2015, 08:06
Renia Rączkowska miała wypadek i na razie musi zrezygnować ze wspólnych wieczorów.
Odpisz
20 maja 2015, 07:43
Było.
Odpisz
20 maja 2015, 15:32
@ziezie666: OGRANIJ SIĘ Z TYM ,,było''! JAK BYŁO TO NIE MUSISZ TEGO PISAC I ŚMIECIC KOMENTARZY! A JAK CHCESZ SIĘ POCHWALIĆ ŻE JESTEŚ SPOSTRZEGAWCZY TO POCHWAŁ SIĘ NA FACEBOOKU SKYPE ITD. A JAK NIE MASZ TO SIE KOLEGĄ Z KLASY POCHWAL
Odpisz
20 maja 2015, 15:58
@polskiPL: Ale to jest w luj denerwujące jak widzisz ten sam obrazek 5 razy na 2 tyg. w różnych miejscach głównej. Po zobaczeniu czegoś do 3 razy to przestaje być śmieszne.
Odpisz
20 maja 2015, 17:08
@polskiPL: Po co piszesz capslockiem? Jeśli wcisnąeś i zgubił ci się klawisz masz małe literki:
q w e r t y u i o p
a s d f g h j k l
z x c v b n m
Odpisz
20 maja 2015, 21:24
@ziezie666: Daj hiperłącze
Odpisz
20 maja 2015, 07:15
A ch*j nas to obchodzi.
Odpisz
20 maja 2015, 06:49
Kobieta z brodą.
Odpisz
20 maja 2015, 07:11
@freddyfan: nie o to chodzi...
Odpisz
20 maja 2015, 09:16
@UkradliMiNick: uważaj grammar nazi cię zhejtuje za to że nie dałeś wielkiej litery na początku zdania u japier ja też nie dałem nieeeeee xD
Odpisz
20 maja 2015, 07:00
Te obrazki o fapaniu i „dziewczynach” są coraz bardziej żałosne i żenujące. Jest się czym chwalić... Doprawdy.
Odpisz
20 maja 2015, 06:36
Wszędzie smartfony. ;-;
Odpisz
20 maja 2015, 06:26
Prawa tez ma.
Odpisz