Już siódma rano, a Ty śpisz...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Lekko nie będzie
Tacy to pożyją
Drewniany kominek
Młodzi gniewni
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 maja 2015, 06:44
ja od kilku tygodni wstaje po 4...
Odpisz
20 maja 2015, 15:26
mi remontują blok i od rana wiertła udarowe pod moim oknem
Odpisz
20 maja 2015, 06:56
Spać o siódmej rano? Takie luksusy to mam tylko w sobotę i niedzielę.
Odpisz
20 maja 2015, 06:57
Ja też xd 😭
Odpisz
20 maja 2015, 07:29
Ja mam dziś do szkoły na 12:50 i w czwartek na 11:50, bo w te dni mam mniej lekcji...
Odpisz
20 maja 2015, 08:21
Ja też.
Odpisz
20 maja 2015, 09:13
ja w weekend śpię do 13 xD
Odpisz
20 maja 2015, 08:38
Jestem studentką, śpię do której chce ;)
Odpisz
20 maja 2015, 09:08
@Omnomnomn: No chyba, że ktoś cię obudzi...
Odpisz
20 maja 2015, 08:44
u mnie drzewo ścinali
Odpisz
20 maja 2015, 08:26
ja nie śpie tylko siedze już w szkole
Odpisz
20 maja 2015, 08:33
@nie_hejtuj_furry_: #hejtnafurry
Odpisz
20 maja 2015, 16:29
aha
Odpisz
20 maja 2015, 16:31
@nie_hejtuj_furry_: #hejtnafurry
Odpisz
20 maja 2015, 16:43
nie jestem furry
Odpisz
20 maja 2015, 19:02
@nie_hejtuj_furry_: ale twój nick mi każe to robić #hejtnafurry to tak jakby nazwać się "nie mów do mnie Adam" ludzie by zaczeli mówić do niego Adam
Odpisz
20 maja 2015, 08:06
Mieszkam na wsi i śpie jak kamień
Odpisz
20 maja 2015, 08:07
w sumie znając mentalność ludzi internetu mogłem tego nie mówić, troche się boje
Odpisz
20 maja 2015, 07:51
bbbbbbbzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
bzbzbzbzzzzzzzzzz bzzzzzzzbbzzzzzz
Odpisz
20 maja 2015, 06:58
Praca jak praca. A ty się opi***alasz i śpisz do siódmej, więc nie narzekaj. Mogliby zaczynać o szóstej, bo przecież kończy się cisza nocna.
Odpisz
20 maja 2015, 07:22
@MrocznyWilk: moja praca (gimnazjum) zaczyna się o 7
Odpisz
20 maja 2015, 07:17
Ta , właśnie przyjechali po śmieci ...
Odpisz
Edytowano - 20 maja 2015, 07:11
jak bym w ogóle spał...
Odpisz
20 maja 2015, 06:58
U mnie nawet tak jest o 6. Sąsiedzi też mają "tartak", bo mieszkam przy lesie. W życiu się nie wyśpię, chyba, że pada jak dzisiaj.
Odpisz
20 maja 2015, 06:54
Chciałabym móc spać o siódmej rano...
Odpisz
20 maja 2015, 06:50
eee tam mnie i tak nie obudzą...
Odpisz