Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar albatrosia

26 maja 2015, 06:44

ja od kilku tygodni wstaje po 4...

Avatar
Konto usunięte

20 maja 2015, 15:26

mi remontują blok i od rana wiertła udarowe pod moim oknem

Avatar
Konto usunięte

20 maja 2015, 06:56

Spać o siódmej rano? Takie luksusy to mam tylko w sobotę i niedzielę.

Avatar kacper100025

20 maja 2015, 06:57

Ja też xd 😭

Avatar ktos1346

20 maja 2015, 07:29

Ja mam dziś do szkoły na 12:50 i w czwartek na 11:50, bo w te dni mam mniej lekcji...

Avatar diegopl

20 maja 2015, 08:21

Ja też.

Avatar
Konto usunięte

20 maja 2015, 09:13

ja w weekend śpię do 13 xD

Avatar Omnomnomn

20 maja 2015, 08:38

Jestem studentką, śpię do której chce ;)

Avatar Zjem_Ci_Matke

20 maja 2015, 09:08

@Omnomnomn: No chyba, że ktoś cię obudzi...

Avatar pierdzioh

20 maja 2015, 08:44

u mnie drzewo ścinali

Avatar nie_hejtuj_furry_

20 maja 2015, 08:26

ja nie śpie tylko siedze już w szkole

Avatar
Konto usunięte

20 maja 2015, 08:33

@nie_hejtuj_furry_: #hejtnafurry

Avatar nie_hejtuj_furry_

20 maja 2015, 16:29

aha

Avatar
Konto usunięte

20 maja 2015, 16:31

@nie_hejtuj_furry_: #hejtnafurry

Avatar nie_hejtuj_furry_

20 maja 2015, 16:43

nie jestem furry

Avatar
Konto usunięte

20 maja 2015, 19:02

@nie_hejtuj_furry_: ale twój nick mi każe to robić #hejtnafurry to tak jakby nazwać się "nie mów do mnie Adam" ludzie by zaczeli mówić do niego Adam

Avatar
Konto usunięte

20 maja 2015, 08:06

Mieszkam na wsi i śpie jak kamień

Avatar
Konto usunięte

20 maja 2015, 08:07

w sumie znając mentalność ludzi internetu mogłem tego nie mówić, troche się boje

Avatar Smashrum

20 maja 2015, 07:51

bbbbbbbzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
bzbzbzbzzzzzzzzzz bzzzzzzzbbzzzzzz

Avatar MrocznyWilk

20 maja 2015, 06:58

Praca jak praca. A ty się opi***alasz i śpisz do siódmej, więc nie narzekaj. Mogliby zaczynać o szóstej, bo przecież kończy się cisza nocna.

Avatar trolem

20 maja 2015, 07:22

@MrocznyWilk: moja praca (gimnazjum) zaczyna się o 7

Avatar maciekja145

20 maja 2015, 07:17

Ta , właśnie przyjechali po śmieci ...

Avatar UkradliMiNick

Edytowano - 20 maja 2015, 07:11

jak bym w ogóle spał...

Avatar
Konto usunięte

20 maja 2015, 06:58

U mnie nawet tak jest o 6. Sąsiedzi też mają "tartak", bo mieszkam przy lesie. W życiu się nie wyśpię, chyba, że pada jak dzisiaj.

Avatar
Konto usunięte

20 maja 2015, 06:54

Chciałabym móc spać o siódmej rano...

Avatar GRRacz

20 maja 2015, 06:50

eee tam mnie i tak nie obudzą...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Lekko nie będzie

Tacy to pożyją

Drewniany kominek

Młodzi gniewni

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka