Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Płać pan
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Powodzenia
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 marca 2018, 20:10
дудвыюпащжэ
Odpisz
19 września 2015, 18:38
Hah,najlepszy MLG od Pyrocnicala
Odpisz
17 maja 2015, 11:15
You speak English? Dafuq? A gdzie ''Do''. Typowy angielski w CSie.
Odpisz
17 maja 2015, 12:55
wyprzediłeś mnie:p
Odpisz
17 maja 2015, 13:07
Ah tak, bo wszyscy posługują się perfekcyjnym angielskim. Nikt w GB ani w USA nie zapytałby się "Do you speak english?". Nikt.
Odpisz
17 maja 2015, 13:23
@shark2199: Bullshit. Takie proste zdania są na miejscu. Jeżeli chodzi o używanie specjalnie niepoprawnego j. angielskiego to używa się go jedynie szybkiego przekazywania informacji dotyczących rozgrywki. Zaś za takie błędy w prostych zdaniach najczęściej jest się wyśmiewanym (szczególnie lubią to robić grający brytole). Porównujesz świat realistyczny ze światem wirtualnym (Lipowicz która tak walczy z grami powiedziała by że jesteś już chory bo granice ci się zatarły ^^). Mówię o porozumiewaniu się w GRZE a uwaga, to coś zupełnie innego.
Odpisz
17 maja 2015, 11:38
Ja jak grałem w TF2 na ruskim serwie to się darli na mikro "Dawaj, dawaj"
Odpisz
17 maja 2015, 11:26
co to gg?
Odpisz
17 maja 2015, 11:27
@siamoler: Skrót od Good Game
Odpisz
17 maja 2015, 12:22
@Perwoll: Lecz nie zawsze to oznacza.
Odpisz
17 maja 2015, 13:06
@matimi3: Na przykład może być good guy ;D
Odpisz
17 maja 2015, 13:14
@Sir_Snoge: "GG" jest często używane w sensie że ta gra już jest przegrana.
Odpisz
17 maja 2015, 14:19
@matimi3: Czyli w sensie można powiedzieć też sarkastycznie "GG" które można iznać za "mamy prze*ebane" :b
Odpisz
17 maja 2015, 14:53
@eRJot: Yuuuup.
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2015, 11:21
- Do you speak English?
- Co?
- Krzesło!
Fragment Machinimy "Gothic: Assasin's Creed" XD
Odpisz
17 maja 2015, 11:16
szczerze? ja mam znajomych ruskow MGE i fajnie sie z nimi gra :D przy okazji poduczyłem sie troche rosyjskiego ^.^
Odpisz
13 maja 2015, 20:55
Wie ktoś może co ten rusek powiedział?
Odpisz
13 maja 2015, 21:32
@TypowyPolak: dolaczam sie do pytania
Odpisz
13 maja 2015, 21:41
@TypowyPolak: pewnie "cyka blyat"
Odpisz
13 maja 2015, 22:07
@WolfWolfyWolf: подписываться, podpisywać się,prenumerować, nie wiem o co chodziło
Odpisz
13 maja 2015, 22:08
@KoziLowca: ekhem...w wolnym tłumaczeniu na angielski
"no im russian"
Odpisz
14 maja 2015, 14:41
@WolfWolfyWolf: Jesteś jednym z nich!
Odpisz
14 maja 2015, 15:02
@SurMix: Nie, po prostu uczę się rosyjskiego w szkole.
Odpisz
14 maja 2015, 15:52
@SurMix: napisalbym ci randomowe rzeczy po rusku typu - ngdvbyfdvgff
ale nie mam ruskiej klawy
Odpisz
13 maja 2015, 22:09
Powiedział: подписываться = podpisywać, subskrybować, abonować itd.
Odpisz
13 maja 2015, 21:05
ruskie staph plz
Odpisz