Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DisuPL

17 maja 2015, 21:09

Skojarzyło mi się z Subnauticą :P.

Avatar MrStick

17 maja 2015, 21:22

@DisuPL: A mi z książką pt. "Podwodny świat, mroczny dar"

Avatar SCP_173

17 maja 2015, 21:24

@DisuPL: jeśli chodzi o to skojarzenie to można się domyśleć po nicku...

Avatar polandball1

17 maja 2015, 21:35

@DisuPL: Mi też ,i trochę farsky

Avatar polandball1

17 maja 2015, 23:12

@SCP_173: Pewinie ogląda disowskyy'ego

Avatar SCP_173

18 maja 2015, 13:43

@polandball1: weź lepiej na jego nick popatrz

Avatar DisuPL

20 maja 2015, 20:18

@SCP_173: Co ty masz do mojego nicku? ;-;

Avatar SCP_173

20 maja 2015, 21:37

@DisuPL: ,,disu"

Avatar DisuPL

21 maja 2015, 14:05

@SCP_173: I co?

Avatar erykhim44

18 maja 2015, 18:32

O! Podwodna sypialnia! Była by szkoda gdyby zrobić dziurkę i leciutko obniżyć poziom wody na zewnątrz.

Avatar konbed

18 maja 2015, 16:17

I nagle mgła na środku moża, siedzisz sobie pod pokładem i statek wpi***ala się w wielką skałę...

Avatar Podloga

17 maja 2015, 23:42

Skojarzyło mi się z The sims 3 w jakimś dodatku możnacbyło mieć taki dom

Avatar Chuckie

18 maja 2015, 04:45

@Podloga: "Rajska wyspa".

Avatar Podloga

Edytowano - 18 maja 2015, 15:10

@Chuckie: Zapomniałem nazwy, także dziękuję za przypomnienie :)

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2015, 22:25

Jestem ciekawa co się stanie jak rekin w okno pie**olnie :3

Avatar Janusz_Przewodnik

18 maja 2015, 06:24

Pewnie rekinoodporne.

Avatar jastrzab874

18 maja 2015, 07:08

a co dopiero bardo silny sztorm :3

Avatar sztosxpompa

17 maja 2015, 21:37

Wystraczy mały sztorm i bum , nima , kupuj nowy panie.

Avatar MasterW

17 maja 2015, 21:36

Jestem gotów na zombie apokalipse!

Avatar MrStick

17 maja 2015, 21:30

Chce taki dom ;-;

Avatar Sir_Snoge

17 maja 2015, 21:18

Ciekawe jak to pływa... Nie można tym sterować, przyjdzie sztorm i masz babo placek.

Avatar UkradliMiNick

Edytowano - 17 maja 2015, 21:18

kocham modern <3

Avatar DominiqPL

17 maja 2015, 21:11

Tak teraz rozje**ć szybę na dole

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To musiało być męczące

Szybki jak błyskawica

Nie są aż takie pyszne

Nieuczciwa ocena

Młodzi gniewni

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka