Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fergus
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2015, 17:40
A potem praca jako prostytutka...
Takie czasy
Odpisz
14 maja 2015, 22:18
@Marcin20PL: Tylko ze dobra prostytutka zrobia lepiej niż człowiek po studiach (czasami)
Odpisz
15 maja 2015, 15:23
@NinjaPotato: Polska...
Odpisz
15 maja 2015, 22:01
@Marcin20PL: Nietylko w Polsce tak jest m. in w USA
Odpisz
17 maja 2015, 22:22
@NinjaPotato: *nie tylko
Odpisz
17 maja 2015, 22:36
na tel pisałem i mi się zbudowalo
Odpisz
18 maja 2015, 19:18
@NinjaPotato: No i co zrobisz?
Nic nie zrobisz...
Odpisz
18 maja 2015, 20:31
Gramar Nazi znowu atakuje. :O
Odpisz
14 maja 2015, 22:44
O KURNA SPADŁEM Z KRZESŁA XD
Odpisz
17 maja 2015, 22:12
@Scpfundacja2: Dlaczego krzyczysz? I co z kropką na końcu?
Odpisz
17 maja 2015, 22:56
@dragonhead: ić sobje!!!!11!!oneone!
Odpisz
17 maja 2015, 23:11
@dragonhead: Po emotikonach nie stawia się kropki
Odpisz
18 maja 2015, 05:20
@dragonhead: druganhet ken't into gramarnazie
Odpisz
18 maja 2015, 08:52
@Scpfundacja2: kurde pod moim komentarzem rewolucja sie tworzy...
Odpisz
18 maja 2015, 19:19
@dragonhead: Witam przyjacielu!
Odpisz
18 maja 2015, 14:24
udajesz że siedzisz z telefonem a tak naprawdę czytasz książkę
udajesz że jesteś człowiekiem ale tak na prawdę jesteś książką
udajesz że jesteś książką a tak naprawdę jesteś telefonem
Odpisz
18 maja 2015, 07:04
Ach te nastolatki.
A później ,,Czy frytki do tego"
Odpisz
14 maja 2015, 17:00
przyciemnić ekran, i po sprawie :v
Odpisz
17 maja 2015, 21:18
@Lama_w_kropki: Widzę, że Pani obeznana hehe :D
Odpisz
17 maja 2015, 22:42
@Lama_w_kropki: Wieczorem i tak widać...
Odpisz
18 maja 2015, 05:23
@CEzikMaj: W ciemności chyba to nie działa.
Dla mnie byłoby to dziwne gdyby ktoś czytał książkę w ciemności.
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2015, 22:14
To taki nowy rodzaj książki.
Taka podświetlana... Facebook się nazywa.
Odpisz
17 maja 2015, 23:34
@DeadExtreme: gra słów taka pasująca
Odpisz
17 maja 2015, 21:52
Co za sens jest k*rwa udawać że się uczysz? Wiedzę zdobywa się dla siebie, a nie na pokaz, do ch pana :D
Odpisz
17 maja 2015, 21:31
Wystarczy zmienić jasność na minimalną.
Odpisz
17 maja 2015, 21:08
A potem się zdziwi że dostała jedynkę i będzie próbowała wcisnąć kit swoim rodzicom o tym że ona się uczyła tylko nauczycielka się na nią uwzięła. :P
Odpisz
17 maja 2015, 21:03
Została oświecona przez wiedzę
Odpisz