Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KacperUE

24 listopada 2015, 20:45

hm....czy to znaczy że...twórca tego komiksu to baba która się wyśmiewa facetów?

Avatar buttie_cullen

17 maja 2015, 17:02

Ja w sumie gdyby mogła być facetem jeden dzień, to poszłabym na jakiś basen albo plażę i sprawdziła, czy rzeczywiście patrzenie na biust to odruch xD

Avatar kaka77

17 maja 2015, 17:05

@buttie_cullen: Zależy jaki biust ;P

Avatar kajko

17 maja 2015, 17:36

@buttie_cullen: Gdybyś miałą nadal starą świadomość, nie dowiedziałabyś się, bo cycki nadal byłyby dla Ciebie normalne (lol, jeszcze wczoraj je miałaś :D)

Avatar buttie_cullen

17 maja 2015, 17:42

@kajko: W sumie trafna uwaga :D

Avatar kajko

17 maja 2015, 17:46

@buttie_cullen: Ale, jeśli chciałabyś się dowiedzieć, z chęcią odpowiem. Tak, patrzenie na biust to odruch, wykształcony pewnie jeszcze w prehistorii, kiedy było to po prostu ocenianie, nazwijmy to, możliwości rozrodczych przy wyborze partnerki. Po tylu latach nadal nie pozbyliśmy się tego odruchu.

Avatar buttie_cullen

17 maja 2015, 18:00

@kajko: Dziękuję Ci za tę trafną odpowiedź :)

Avatar Sauron

17 maja 2015, 18:12

@buttie_cullen: odruch to raczej patrzenie na same dziewczyny :)

Avatar buttie_cullen

17 maja 2015, 19:01

@Sauron: Ale to chyba też zależy, o jakie dziewczyny chodzi :D

Avatar Mnich1

17 maja 2015, 19:21

@buttie_cullen: Spojrzysz się nawet na te brzydkie tylko zaraz potem odwrócisz głowę z niesmakiem.

Avatar TheAvalonRose

17 maja 2015, 22:00

@buttie_cullen: Nie jestem facetem i mam ten odruch D:

Avatar sztosxpompa

17 maja 2015, 17:32

Ja tak bym nie chciała być facetem ;_;

Avatar kajko

17 maja 2015, 17:37

@sztosxpompa: Ja tak nie lubię bycia facetem :/ Taka trudna masturbacja, a wy to macie taką wygodę... Spódniczka + autobus i jazda, a my... No, i główny argument: Macie cycki.

Avatar Janusz_Przewodnik

17 maja 2015, 17:39

@kajko: A potem okres, poród menopauza...

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2015, 17:39

@kajko: Życie takie niesprawiedliwe

Avatar kajko

17 maja 2015, 17:41

@Janusz_Przewodnik: Dla cycków mógłbym krwawić nawet 367 dni w roku.

Avatar eragon00

17 maja 2015, 17:44

@kajko: Chyba jesteś na prawdę zdesperowany...

Avatar kajko

17 maja 2015, 17:49

@eragon00: Mam dziewczynę, ale, cytując Mickiewicza:
Cycki na górze
Cycki na dole
Cycki są fajne
Cycki
Cytując balladę o cyckach:
Cycki lepsze są od wódki, bo czy wódka ma gdzieś sutki?
Cytując... Mniejsza z tym co cytuję:
Cycki są miłością, cycki są życiem.
Oto moje zdanie, wcale nie jestem zdesperowany, bo na co dzień mam cycki w zasięgu ręki, ale cycków nigdy za wiele. To wyjątek, który potwierdza regułę "Co za dużo, to nie zdrowo".

Avatar sztosxpompa

17 maja 2015, 17:50

@kajko: Oj tam cycki. Pomyśl o okresie ;_;

Avatar kajko

17 maja 2015, 17:53

@sztosxpompa: Przyznaję, nie chciałbym znać tego uczucia. To jest chyba jedyna rzecz, której wam współczuję ;-;

Avatar sztosxpompa

17 maja 2015, 17:54

@kajko: Słusznie ;_;

Avatar kajko

17 maja 2015, 17:58

@sztosxpompa: Ale żeby nie było, mamy coś porównywalnego. Nie chciałabyś być facetem i dostać w jaja. ;-;
Boli jak jasna cholera, przeszywa całe ciało, a jak porządnie oberwiesz, to nawet po kilka dni. ;-;

Avatar sztosxpompa

17 maja 2015, 18:04

@kajko: Wierze Ci i współczuje. Wyobrażam sobie ten ból ;_;

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2015, 18:04

@kajko: Pst, podczas okresu cycki bolą jak cholera, nie chciałbyś. ;_;

Avatar Peter_PL

17 maja 2015, 18:56

Z tego co wiem to każda kobieta przeżywa okres inaczej.

Avatar kosodrzewina111

17 maja 2015, 21:20

@kajko: Jeden chciałby być papieżem, drugi chciałby być żołnierzem
Jeden ładny, drugi brzydki a ja kocham twoje cycki :)

Avatar pawel4134

17 maja 2015, 21:35

@kajko: Eee tam mnie walnął ktoś (nie chcesz wiedzieć ) w -------- i jakoś żyje

Avatar arki316

17 maja 2015, 19:09

Sprawdziłabym ile lasek uda mi się poderwać w 24 godziny i czy to naprawdę takie trudne jak sądzą niektórzy.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Przypałowo

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie są aż takie pyszne

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka