memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
22 maja 2015, 11:18
Ejj... Ja mam pieprzyk w tym samym miejscu.
Odpisz
21 maja 2015, 20:31
po co człowiekowi jest pieprzyk?
21 maja 2015, 20:40
@ALKATRAZ: Żeby pieprzyć.
21 maja 2015, 20:43
@XM9StudioPL: u made my day
21 maja 2015, 20:50
@ALKATRAZ: Masz do mnie suko jakiś problem?? I do Kakashiego????
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież22 maja 2015, 11:18
Ejj... Ja mam pieprzyk w tym samym miejscu.
Odpisz
21 maja 2015, 20:31
po co człowiekowi jest pieprzyk?
Odpisz
21 maja 2015, 20:40
@ALKATRAZ: Żeby pieprzyć.
Odpisz
21 maja 2015, 20:43
@XM9StudioPL: u made my day
Odpisz
21 maja 2015, 20:50
@ALKATRAZ: Masz do mnie suko jakiś problem?? I do Kakashiego????
Odpisz