Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
A, okej
To się nie może nie udać
To by wystarczyło
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
No to posłuchane
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 maja 2015, 20:51
Czy to właśnie w Norwegii są takie masakrycznie wysokie podatki?
Odpisz
4 marca 2019, 20:47
Ale też dużo wyższe płace. Ich po prostu na to stać.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 09:51
No i jak tu nie kochać rodzimego kraju?
Odpisz
21 maja 2015, 19:11
W Norwegii dzieci w szkole są uczone, że jeśli rodzic je uderzy/krzyknie na nie, mają święte prawo donieść o tym na policję.
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2015, 19:17
@figaro19: W Polsce, w teorii, dzieci też mają takie prawo, ale jest to wybaczalne gdyż, nie każdego nauczysz słowami.
Ps Specjalnie zrobiłem jeden błąd, ciekawe... czy go znajdziesz?
Odpisz
21 maja 2015, 19:52
@KingsMax: Po gdyż jest przecinek,a powinien być przed.
Odpisz
21 maja 2015, 19:59
@matibal: Jest to zabieg stylistyczny, zastosowany żeby zwrócić uwagę na ,,nie każdego nauczysz słowami". Nie chce mi się dokładnie tłumaczyć zmiany wymowy.
Odpisz
21 maja 2015, 20:37
@KingsMax: Ale przed "gdyż" i tak powinien być przecinek.
Odpisz
22 maja 2015, 15:19
@matibal: To jest zabieg stylistyczny, stosował go też Czesław Miłosz.
Zamiast czepiać się tego zabiegu znajdź błąd, pokazany na tacy.
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2015, 16:19
@KingsMax: ,,Czy go znajdziesz?" z dużej litery.
Odpisz
22 maja 2015, 16:38
@matibal: Nie, po znaku ,,..." nie zawsze używa się dużej litery.
Odpisz
22 maja 2015, 16:58
@KingsMax: Po "Ps" kropka?
Odpisz
22 maja 2015, 17:48
@matibal: Tak!!!
Odpisz
21 maja 2015, 19:04
W Duńskich szkołach nie dostaje się ocen i nie pisze sprawdzianów. Nie zadaje się też prac domowych, bo uważają, że dzieci to dzieci i powinny po szkole się bawić.
Kiedy jakaś osoba jest niepełnosprawna otrzymuje od państwa fundusze na dostosowanie domu do jej potrzeb, a jeśli nie jest to wykonalne, to na dobudowanie dodatkowej części domu przystosowanej dla niej. W takim domu koniecznie musi znaleźć się wanna z biczami wodnymi.
Czas się pakować.
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2015, 19:18
@Paproot: W Polskich szkołach dostaje się oceny i pisze sprawdziany. Zadaje się też prace domowe, żeby rozpierniczyć dzieciom psychikę jakby nie mieli w domu nic innego do roboty po przecież pospolita szkoła nie wystarczy. Kiedy jakaś osoba jest niepełnosprawna państwa to nie obchodzi.
Odpisz
21 maja 2015, 19:56
@PanMarchewka888:
Odpisz
21 maja 2015, 20:01
@PanMarchewka888: Oceny to ocena pracy.
Zadania domowe to nic innego jak ćwiczenia w domu.
Sprawdziany sprawdzają czy ktoś się czegoś nauczył.
A państwo zwraca uwagę na osoby niepełnosprawne, może w innym stopniu, ale zwraca.
Odpisz
21 maja 2015, 21:08
@KingsMax: Dobra, trochę się zgadzam ze wszystkim oprócz zadań domowych, szkoła jest szkołą i uczyć się powinno w szkole, a nie truć dupy ludziom w domu.
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2015, 22:27
@PanMarchewka888: Może faktycznie nie powinno być zadań domowych. Ale czas na ćwiczenia własne musi być. Więc zamiast zadawać do domu, można wprowadzić dodatkowe 2 godziny dziennie w szkole na te ćwiczenia. Czy to cię zadowala?
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2015, 07:11
@Paproot: a w Polsce nauczyciele mówią, że szkoła uczy i nie wolno nikogo oceniać PO czym nauczyciel wystawił Bartkowi -2
Odpisz
22 maja 2015, 15:21
@PanMarchewka888: Dobra, ale żeby nie było zaległości zrobi się tak jak w innych krajach. Sobota do szkoły, lub -1 miesiąc wakacji i skrócenie ferii zimowych. Nie będzie wtedy prac domowych.
Odpisz
21 maja 2015, 22:34
mój brat jest w Norwegii
Odpisz
21 maja 2015, 22:22
i tak mają tam 3×więcej kasy
Odpisz
21 maja 2015, 21:13
Obywatele Polski w listopadzie płacą podatki, by politycy mieli więcej pieniędzy na święta.
Odpisz
21 maja 2015, 21:10
Pie*dol się pan z tą Polską
Odpisz
21 maja 2015, 20:01
Z drugiej strony Norwegia jest na tyle bogatym krajem, że mogą sobie na coś takiego pozwolić.
Odpisz
21 maja 2015, 19:50
a my to niby lepsi?
Odpisz
21 maja 2015, 19:32
A najlepsze jest to, że drastyczna większość ludzi jest niewierząca...
Odpisz
21 maja 2015, 20:01
Protestant nie znaczy niewierzący.
Odpisz
27 listopada 2018, 16:07
no i dobrze że tak jest
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2015, 19:26
Hm... Jedziem tam!
Odpisz
21 maja 2015, 19:01
Fajnie.
No i co?
Odpisz