Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Rudy_Kruliczek

21 maja 2015, 20:51

Czy to właśnie w Norwegii są takie masakrycznie wysokie podatki?

Avatar Grzechoooo

4 marca 2019, 20:47

Ale też dużo wyższe płace. Ich po prostu na to stać.

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2015, 09:51

No i jak tu nie kochać rodzimego kraju?

Avatar figaro19

21 maja 2015, 19:11

W Norwegii dzieci w szkole są uczone, że jeśli rodzic je uderzy/krzyknie na nie, mają święte prawo donieść o tym na policję.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar matibal

22 maja 2015, 16:58

@KingsMax: Po "Ps" kropka?

Avatar KingsMax

22 maja 2015, 17:48

@matibal: Tak!!!

Avatar Paproot

21 maja 2015, 19:04

W Duńskich szkołach nie dostaje się ocen i nie pisze sprawdzianów. Nie zadaje się też prac domowych, bo uważają, że dzieci to dzieci i powinny po szkole się bawić.
Kiedy jakaś osoba jest niepełnosprawna otrzymuje od państwa fundusze na dostosowanie domu do jej potrzeb, a jeśli nie jest to wykonalne, to na dobudowanie dodatkowej części domu przystosowanej dla niej. W takim domu koniecznie musi znaleźć się wanna z biczami wodnymi.
Czas się pakować.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar ziomek2009

Edytowano - 22 maja 2015, 07:11

@Paproot: a w Polsce nauczyciele mówią, że szkoła uczy i nie wolno nikogo oceniać PO czym nauczyciel wystawił Bartkowi -2

Avatar KingsMax

22 maja 2015, 15:21

@PanMarchewka888: Dobra, ale żeby nie było zaległości zrobi się tak jak w innych krajach. Sobota do szkoły, lub -1 miesiąc wakacji i skrócenie ferii zimowych. Nie będzie wtedy prac domowych.

Avatar BOSS111

21 maja 2015, 22:34

mój brat jest w Norwegii

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2015, 22:22

i tak mają tam 3×więcej kasy

Avatar psingwin

21 maja 2015, 21:13

Obywatele Polski w listopadzie płacą podatki, by politycy mieli więcej pieniędzy na święta.

Avatar MokryAdam

21 maja 2015, 21:10

Pie*dol się pan z tą Polską

Avatar ImpoSzajbus

21 maja 2015, 20:01

Z drugiej strony Norwegia jest na tyle bogatym krajem, że mogą sobie na coś takiego pozwolić.

Avatar ALKATRAZ

21 maja 2015, 19:50

a my to niby lepsi?

Avatar
Konto usunięte

21 maja 2015, 19:32

A najlepsze jest to, że drastyczna większość ludzi jest niewierząca...

Avatar ImpoSzajbus

21 maja 2015, 20:01

Protestant nie znaczy niewierzący.

Avatar
Konto usunięte

27 listopada 2018, 16:07

no i dobrze że tak jest

Avatar walle12

Edytowano - 21 maja 2015, 19:26

Hm... Jedziem tam!

Avatar SurMix

21 maja 2015, 19:01

Fajnie.

No i co?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

A, okej

To się nie może nie udać

To by wystarczyło

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

No to posłuchane

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka