Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Frustrujące
Phi!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 maja 2015, 14:21
Krecik ;-;
Odpisz
21 maja 2015, 14:50
@Sir_Snoge: to moja ksywa XD serio
Odpisz
21 maja 2015, 15:04
@BOSS111: "Krecik" *lenny face*
Odpisz
21 maja 2015, 16:06
@GRRacz: Dziewczyna: "Obiecałeś kreta, dostałam krecika..." *lennyface*
Odpisz
30 października 2018, 21:00
@BOSS111: krecik?
Odpisz
Edytowano - 31 października 2018, 18:27
@kijgjuhikk: Już nie. Kiedyś nosiłem koszulkę z krecikiem.
Odpisz
2 stycznia 2016, 14:27
ojrendż XD
Odpisz
21 maja 2015, 16:18
u mnie w bloku wrzysty mają zabezpieczenia
Odpisz
13 września 2015, 09:46
wszyscy*
Odpisz
21 maja 2015, 16:17
u mnie w bloku wrzysty mają zabezpieczenia
Odpisz
21 maja 2015, 21:03
Nazwiska pisze się dużą literą :v
Odpisz
21 maja 2015, 21:49
@maciekja145: o co ci chodzi?
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2015, 21:54
Wrzysty ... O nazwisko Wrzysty... ;D
Odpisz
21 maja 2015, 21:56
@maciekja145: jagby bylo to nazwisko powinno być zabezpieczenie ;)
Odpisz
21 maja 2015, 22:10
Co ?
Odpisz
21 maja 2015, 22:31
@maciekja145: no!
Odpisz
22 maja 2015, 07:20
Pisz po polsku
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2015, 08:15
@maciekja145: wkurzasz ale nie trolujesz
Odpisz
22 maja 2015, 08:30
ile masz lat ?
Odpisz
12 kwietnia 2017, 18:34
@maciekja145: Chcialbym abyś dostal powiadomienie i zobaczyl z jakim debilem musiałeś pisać.
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2017, 18:41
O nie ;-; Tylko nie to! Moje stare komentarze. Zabijcie mnie.
Odpisz
12 kwietnia 2017, 22:07
XD
Odpisz
21 maja 2015, 15:45
Czemu tam jest godzina 25:61?
Odpisz
21 maja 2015, 14:57
"ojrendż"
Odpisz
21 maja 2015, 14:44
Ruter. Naprawdę. Ruter. Dobrze że nie róter.
Odpisz
16 maja 2015, 06:22
czy tylko u mnie sąsiedzi nie są debilami i potrafią zablokować router?
Odpisz