Wiedźmin u innych i u mnie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
To się nie może nie udać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Były nóżki, nie ma nóżek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2015, 15:16
Mam internet z limitem i słaby komputer T_T
Odpisz
19 maja 2015, 18:09
ROZUMIEM TEN BÓL...
Odpisz
19 maja 2015, 22:12
ale bądźmy silni gta V wytrzymaliśmy to z tym też damy rade
Odpisz
20 maja 2015, 06:38
oby
Odpisz
20 maja 2015, 11:51
Tak jak ja
Odpisz
20 maja 2015, 08:13
Mój Radeon 7700HD jara się tą grą. Dosłownie.
Odpisz
19 maja 2015, 20:58
Tak tylko powiem , że nawet komputer za 6000 zl może miec bardzo wyraźne spadki płynności
Odpisz
19 maja 2015, 22:08
@JPsoldier: Drogi, nie oznacza dobry...
Odpisz
19 maja 2015, 20:55
U mnie na odwrót :P
Odpisz
19 maja 2015, 19:59
przed chwilą,zrobiłem sobie questa ''bez i agrest'',podczas gdy wy zrobiliście se tego questa na youtube :DD
Odpisz
19 maja 2015, 18:36
tylko konsola udźwignie takie parametry
Odpisz
19 maja 2015, 19:12
@ALKATRAZ: powiedz to mojemu GTX 970 :p
Odpisz
19 maja 2015, 19:24
@Agent00Kurczak: Powiedz to mojemu Sradeon HD 4350 :v
Odpisz
19 maja 2015, 19:56
@Agent00Kurczak: Powiedz to mojemu GTX 980 :v
Odpisz
19 maja 2015, 20:50
@Darwineek: oke, moje AMD Radeon R9 295X2 chętnie włączą się do dyskusji.
Odpisz
19 maja 2015, 21:41
@Agent00Kurczak: A wiesz czy mi pójdzie?
Specyfikacja komputera IBM PC:
Intel Pentium 200MMX
16 Mb Ram
Akcelerator 3D-FX Voodoo 4mb
Dysk twardy Seagate 850 mb
Internet - Modem TPSA - pakiet socjalny
Bo nie wiem czy dodać ramu czy zmienić procesor.
Odpisz
Edytowano - 19 maja 2015, 22:13
@masterpolska: no dodaj bo 16 MB to mało kiedy inni mają po 16 GB
Odpisz
20 maja 2015, 07:49
@Agent00Kurczak: Ić stont.
Odpisz
20 maja 2015, 08:12
Ja mam tylko 8GB ;___;
Odpisz
20 maja 2015, 10:28
@masterpolska: Kup sobie więcej ram
Odpisz
20 maja 2015, 15:37
@Darwineek: to na ch*j zaczynasz? :d
Odpisz
20 maja 2015, 15:51
@Agent00Kurczak: Ale gadamy o kartach GTX z Nvidii, a Ty mi tu z radeonem wjeżdżasz..
Odpisz
20 maja 2015, 16:16
@Darwineek: pff, gdzieś Ty widział neonową tabliczkę "Nie dla Radeonuf!!!!"? Zresztą, jeszcze dwa dni i będę miał 980 w NZXT Phantom 410, więc spokojnie :>
Odpisz
20 maja 2015, 18:41
@Agent00Kurczak: Dobra nie denerwuj mnie xd
Odpisz
20 maja 2015, 19:08
@JPsoldier: Dzięki niestety już sprzedałem ten antyk i kupiłem nowy pc.
Odpisz
19 maja 2015, 19:49
ja tam nie czekam Wiedźmina 3 bo mnie to nie kręci bardziej czekam na filmy Marvela
Odpisz
19 maja 2015, 18:10
Odpisz