Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Smerfastycznie_

17 maja 2024, 20:50

To by była Polska ( przepraszam mem zrobiony w aplikacji galeria)

Avatar Filipsss

18 grudnia 2017, 15:43

O co chodzi w australii?
I czy za piwem nie powinni biegać niemcy? no bo maja te święta piwa

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

29 kwietnia 2018, 09:35

@Filipsss: Australia jest tak jakby na dole ziemi, więc są na odwrót. A Irlandczycy piją w ch*j piwa

Avatar Overseer13

4 grudnia 2017, 21:45

korea najlepsza

Avatar kick100

7 czerwca 2012, 15:56

o co chodzi w arabii saudyjskiej????

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2012, 21:03

@kick100: że to bardzo religijny kraj i wyrzekają się alkocholi

Avatar Kubox123456

31 stycznia 2017, 20:54

@kick100: islam zakazuje picie alkoholu

Avatar Koteczek_21

16 stycznia 2017, 17:04

Niemcy = piwo + krew + węgiel

Avatar Brachiozaur08

12 maja 2015, 19:51

Brazylię Niemcy powinny gonić.

Avatar
Konto usunięte

5 maja 2012, 18:01

a gdzie Polska???

Avatar zajonclol1994

1 maja 2012, 06:36

hahahahahahahahahaha w większości racja

Avatar kick100

3 maja 2012, 20:29

@zajonclol1994: kibicujesz Śląskowi Wrocław?

Avatar zajonclol1994

4 maja 2012, 19:24

@kick100: nie wiesz? kibicuje Dynamo Moskwa tylko pomyliłem kluby i dałem WKSu

Avatar kick100

3 maja 2012, 20:28

najlepsza Irlandia

Avatar ariwald11

2 maja 2012, 12:50

w Polsce powinno być, że Polacy biegną z siekierami na Tuska -.-

Avatar FaReD

2 maja 2012, 11:03

w norwegii powinno być że goni ich łoś

Avatar BUCxD

1 maja 2012, 20:47

noooo a polacy

Avatar stilic97_Falubaz

1 maja 2012, 15:35

niektóre trafne

Avatar
Konto usunięte

1 maja 2012, 09:32

A gdzie polska?

Avatar kama12345

1 maja 2012, 12:01

to samo chciałam napisać

Avatar fil341

1 maja 2012, 11:39

było

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jakby trochę nie fair

Rel

Niegrzeczny Oskarek

Nie zadzieraj z bobrami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka