Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar loloja

24 grudnia 2016, 12:12

coś w tym jest...

Avatar Windows_10

31 maja 2018, 19:10

@loloja: prawda

Avatar loloja

31 maja 2018, 22:32

@Windows_10: ano pewnie

Avatar TheHunterMikiPL

26 maja 2015, 22:04

tak właściwie trwa dziesięć

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar TheHunterMikiPL

28 maja 2015, 20:49

@happymemery: którego??

Avatar Archeologwinternetach

17 października 2016, 21:55

@TheHunterMikiPL: No właśnie. Na oko odliczając dni wolne chodzimy do szkoły ~8 miesięcy.

Avatar SpicePanther

27 maja 2015, 07:48

Skoro szkoła tutaj jest porównaniem do ciąży, to do czegoż porównać zatem pracę? x3

Avatar TheTajemnicza

18 sierpnia 2015, 11:23

@SpicePanther: Do palenia żywcem

Avatar rozwalgo

14 czerwca 2015, 10:36

10

Avatar malavioletta

11 czerwca 2015, 21:07

niecałe 10 a nie pełne 9

Avatar ziomek2009

26 maja 2015, 18:29

Wybierzcie mnie na prezydenta a sprawię, że będzie 6 miechów szkoły i 6 wakacji. Głosuj na Huberta Ku*asa.
Jestem Ku*as ale dla ciebie pan Ku*as

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar TheHunterMikiPL

27 maja 2015, 14:40

@NinjaPotato: nie będe...

Avatar TheHunterMikiPL

28 maja 2015, 20:58

@popek9001: jeszcze dopiszę coś, szkoła średnio mi się przyda, zamierzam pracować u siebei w domu, i pójść na studia politechniczne, więc większość przedmiotów nijak się ma do tego, gdyby chociaż dali możliwość wyboru, wybrałbym se matme, angielski, informatykę, technikę, chemię, fizykę i może parę innych przedmiotów, ale za jakie grzechy mam marnować czas na naukę np. co to jest mianownik dopełniacz przydawka i inne gówna, z jakiej racji mam się uczyć wszystkiego, skoro i tak tylko malutki procent tego mi się przyda (bo większość przedmiotów mi się w ogóle nie przyda, a to co mi się przyda, to i tak większość się nauczę na studiach)
gdybym miał wybór, może bym miał inne ustawienie, ale szczerze mówiąc w buszu, bez żadnej cywilizacji też bym se poradził, a jak ktoś myśli, że mój biznes domowy nie wypali, to się myli, ludzie w średniowieczu właśnie tak pracowali, ewentualnie mogę zostać policjantem a do tego potrzeba tylko zdanej matury chyba (pewnie zaraz nadciągnie fala hejtów i komentów typu JP, ale trudno, a tak wgl gdyby nie to, że żeby iść do wojska trzeba mieć szkołe wojskową, uprawnienia do pracy przy prądzie i prawa jazdy prawie wszystkich kategorii, to wolałbym być żołnierzem niż policjantem)

Avatar
Konto usunięte

27 maja 2015, 12:43

Patrzę na komentarze i mi się niedobrze robi. Cieszcie się póki macie szkołe, a nie chodzicie do pracy. W pracy jest ciężko, a szkoła jest luźna i spoko. Po resztą bez szkoły bylibyście analfabetami. Ja się bardzo cieszę z mojej aktualnej szkoły;-) , chyba autor i część ludzi nigdy nie pracowała.

Avatar Lacoste

26 maja 2015, 19:36

Ale przy ciąży na końcu jest ogromny ból a przy końcu szkoły ogromna radość :)

Avatar Youtuber

26 maja 2015, 20:37

@Lacoste: Ból można zrozumiec jako koniec roku i wszelkie zagrożenia, a radosc to waaaaaaaakacje.

Avatar JPsoldier

26 maja 2015, 19:52

Ja po 3 dniach odliczalem , dni do konca

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2015, 18:34

@mikolajkj święta, wolne itd. dają ci trzeci miesiąc wolnego

Avatar ALKATRAZ

Edytowano - 26 maja 2015, 17:29

10 miesiecy trwa a tak naprawde pół roku się chodzi a pół roku wychodzi wolne mniej wiecej

Avatar kacper100025

26 maja 2015, 17:30

@ALKATRAZ: Zobacz se inne komentarze i skopiowałeś od innego kolesia.

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2015, 18:33

@ALKATRAZ: tak na prawdę to do szkoły chodzi się 9 miesięcy a 3 miesiące są wolne

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2015, 17:03

Widzę, że autor ma doświadczenie w temacie ciąży.

Avatar DewritoSApothecary

26 maja 2015, 18:28

Bo o tym uczą w szkołach? doh?

Avatar adeluna7

26 maja 2015, 18:08

Ten obrazek to prawda xD (nie byłam [też nie jestem] w ciąży)

Avatar Psychopata_PL

26 maja 2015, 17:39

Ja jestem jak przyszły ojciec, jestem zniesmaczony gdy dowiem się co mnie czeka...

Avatar bazyl190

26 maja 2015, 17:23

Dwie przerwy po 6 miesięcy

Avatar ktos1346

26 maja 2015, 17:28

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Przyszłość jest piękna

Dobrze czasem się oderwać

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Dwa oblicza

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka