Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar xXAngryBirdXx

22 marca 2016, 19:06

To jest dowód na to że grafika nie musi być w Full HD żeby być ładną.

Avatar SmierdziszKalem

26 maja 2015, 20:12

Przypomina terrarie :)

Avatar kajko

26 maja 2015, 21:13

@SmierdziszKalem: Bardziej Starbounda.

Avatar SmierdziszKalem

12 czerwca 2015, 16:09

@kajko: nie wiem nigdy nie grałem w Starbound.

Avatar MarekSCI

28 maja 2015, 16:32

dla mnie taka grafika zawsze jest lepsza od takich jak w GTA V czy Wiedźmin III

Avatar NorweskiKogut

27 maja 2015, 23:14

Hipnotyzujące...

Avatar ALKATRAZ

26 maja 2015, 17:30

na co takie zdjęcie?

Avatar Psychopata_PL

26 maja 2015, 17:41

@ALKATRAZ: Na tapetę...

Avatar LeyPL

26 maja 2015, 20:18

@Psychopata_PL: Widzę, że ty też Grammar Nazi.

Avatar Psychopata_PL

26 maja 2015, 20:22

@LeyPL: Owszem, walczmy z błędami bracie...

Avatar tan_jala

26 maja 2015, 22:00

@ALKATRAZ: Na korbkę...

Avatar rafal603

26 maja 2015, 21:37

Czy tylko ja kiedy otworzyłem gif ten to usłyszałem coś.
Tak jakby wode

Avatar kacper100025

24 maja 2015, 06:42

Żądam 64 bitowego zdjęcia.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar TypowyPolak

26 maja 2015, 20:07

takie tru xd

Avatar kacper100025

26 maja 2015, 21:14

Znam skrót wyłonczy mi stronke

Avatar Szymon2410

26 maja 2015, 18:01

It's Awesome

Avatar Adamjakub654

26 maja 2015, 17:58

Koleś miał talent

Avatar AndriejMozorow

26 maja 2015, 17:47

fuj

Avatar xXkuba22Xx

25 maja 2015, 19:30

w 19 minucie pokazuje się naga dziewczyna...

Avatar
Konto usunięte

24 maja 2015, 13:21

GIMMIEGIMMIEGIMMIEGIMMIE THAT!!!

Avatar
Konto usunięte

24 maja 2015, 11:20

Ja wolę 8-bit bo 16 czasami gw**ci mocno oczy.

Avatar JeffTheKiller000

24 maja 2015, 11:09

kto ma sims 3?

Avatar PanSowa12

24 maja 2015, 12:04

@JeffTheKiller000: ktoś napewno

Avatar JeffTheKiller000

24 maja 2015, 12:17

@PanSowa12: I TU JEST HACZYK

Avatar Psychopata_PL

26 maja 2015, 17:41

@JeffTheKiller000: Ja mam, ale nie wiem jaki to ma związek z obrazkiem...

Avatar JeffTheKiller000

26 maja 2015, 19:39

@Psychopata_PL: nic nie ma i oto chodzi :D

Avatar konbed

24 maja 2015, 09:00

Czy tylko ja wolę 16 bitów bardziej od hiper-realistycznej grafy?

Avatar Axl_MMX

24 maja 2015, 09:24

@konbed: Ja wolę dobrą dyrekcję artystyczną.

Avatar qsownik

24 maja 2015, 10:52

@konbed: Ja wolę wyjść na dwór ; )

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Husarz101
Dodane przez: Husarz101

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Fajnie że odpowiedzieli

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Angielskie śmieszki

Płać pan

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka