Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Angielskie śmieszki
Płać pan
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2016, 19:06
To jest dowód na to że grafika nie musi być w Full HD żeby być ładną.
Odpisz
26 maja 2015, 20:12
Przypomina terrarie :)
Odpisz
26 maja 2015, 21:13
@SmierdziszKalem: Bardziej Starbounda.
Odpisz
12 czerwca 2015, 16:09
@kajko: nie wiem nigdy nie grałem w Starbound.
Odpisz
28 maja 2015, 16:32
dla mnie taka grafika zawsze jest lepsza od takich jak w GTA V czy Wiedźmin III
Odpisz
27 maja 2015, 23:14
Hipnotyzujące...
Odpisz
26 maja 2015, 17:30
na co takie zdjęcie?
Odpisz
26 maja 2015, 17:41
@ALKATRAZ: Na tapetę...
Odpisz
26 maja 2015, 20:18
@Psychopata_PL: Widzę, że ty też Grammar Nazi.
Odpisz
26 maja 2015, 20:22
@LeyPL: Owszem, walczmy z błędami bracie...
Odpisz
26 maja 2015, 22:00
@ALKATRAZ: Na korbkę...
Odpisz
26 maja 2015, 21:37
Czy tylko ja kiedy otworzyłem gif ten to usłyszałem coś.
Tak jakby wode
Odpisz
24 maja 2015, 06:42
Żądam 64 bitowego zdjęcia.
Odpisz
26 maja 2015, 18:12
@kacper100025: to włącz cztery na raz
Odpisz
26 maja 2015, 18:25
Nie kumam xd
Odpisz
26 maja 2015, 18:30
@kacper100025: no bo się bity skumulują
Odpisz
26 maja 2015, 19:08
Ale jak to zrobić?
Odpisz
26 maja 2015, 19:30
@kacper100025: wciśnij Alt + F4
Odpisz
26 maja 2015, 19:36
zrobili o was obrazek :D
Odpisz
26 maja 2015, 20:04
@TypowyPolak: Ja go zrobiłem. Nikt nie chciał zrobić o mnie obrazka więc wziełem sprawe w swoje ręce.
Z seksem miałem tak samo (͡° ͜ʖ ͡°)
#żarcik#
Odpisz
26 maja 2015, 20:07
takie tru xd
Odpisz
26 maja 2015, 21:14
Znam skrót wyłonczy mi stronke
Odpisz
26 maja 2015, 18:01
It's Awesome
Odpisz
26 maja 2015, 17:58
Koleś miał talent
Odpisz
26 maja 2015, 17:47
fuj
Odpisz
25 maja 2015, 19:30
w 19 minucie pokazuje się naga dziewczyna...
Odpisz
24 maja 2015, 13:21
GIMMIEGIMMIEGIMMIEGIMMIE THAT!!!
Odpisz
24 maja 2015, 11:20
Ja wolę 8-bit bo 16 czasami gw**ci mocno oczy.
Odpisz
24 maja 2015, 11:09
kto ma sims 3?
Odpisz
24 maja 2015, 12:04
@JeffTheKiller000: ktoś napewno
Odpisz
24 maja 2015, 12:17
@PanSowa12: I TU JEST HACZYK
Odpisz
26 maja 2015, 17:41
@JeffTheKiller000: Ja mam, ale nie wiem jaki to ma związek z obrazkiem...
Odpisz
26 maja 2015, 19:39
@Psychopata_PL: nic nie ma i oto chodzi :D
Odpisz
24 maja 2015, 09:00
Czy tylko ja wolę 16 bitów bardziej od hiper-realistycznej grafy?
Odpisz
24 maja 2015, 09:24
@konbed: Ja wolę dobrą dyrekcję artystyczną.
Odpisz
24 maja 2015, 10:52
@konbed: Ja wolę wyjść na dwór ; )
Odpisz