No to ja odejdę na bok sobie popłakać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Brawo za czujność!
To będzie bolało
Hobby dla faceta
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 kwietnia 2017, 23:46
Głupi ch*j powinien iść na cmentarz...... A nie "kochać" telefonem.
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2018, 08:25
I'm gonna put this phone up your ass
Odpisz
27 maja 2015, 13:25
jak mozna nie wiedzieć o co chodzi?
maz po śmierci pisał na jej numer bo za nia tęsknił a gdy numer jest długo nieużywany to ktos inny go dostaje. no i wychodzi na to ze nowy właściciel sie tym przejął. w sumie sie nie dziwie. to bardzo smutne. a wy tego nie rozumiecie...
Odpisz
27 maja 2015, 17:57
@kamishiro: Jesteśmy gimbusami, za dużo od nas wymagasz.
Odpisz
27 maja 2015, 18:57
@YFYDB: wiesz... sądzę ze w tej sprawie nawet przedszkolaki by wiedziały ze chodzi o tęsknotę no ale..
just saying >.<
Odpisz
27 maja 2015, 21:56
@kamishiro: Ja chodzę do 5 klasy podstawówki, a wszystko rorumujujem XD
Odpisz
28 maja 2015, 15:11
@kamishiro: Ja rozumiem, ale od innych gimbusów nie można tyle wymagać. Ode mnie też nie.
Odpisz
28 maja 2015, 15:12
@lila1234: Ale nie ortografię.
Odpisz
27 maja 2015, 14:46
czemu on składał swojej żonie życzenia na dzień matki?
Odpisz
27 maja 2015, 15:20
@xXkuba22Xx: Bo była matką?
Odpisz
27 maja 2015, 15:30
ich dzieci*
Odpisz
27 maja 2015, 15:32
@MIKI9005: A czy ja napisałem że jego matką? :)
Odpisz
27 maja 2015, 18:34
ale to trochę nie ma sensu, to dzieci powinny składać życzenia swojej mamie, a nie mąż swojej żonie...
Odpisz
27 maja 2015, 19:59
@xXkuba22Xx: no nie wiem może okazywał jej w ten sposób wdzięczność za ich dzieci (?)
Odpisz
27 maja 2015, 20:05
@karnisz: :/ dobra never mind
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2015, 13:10
O co chodzi?
Odpisz
22 października 2020, 00:21
@gabisoch: Zgadnij.
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2015, 13:09
?
Odpisz
27 maja 2015, 19:11
@gabisoch: DAFUQ BIJESZ REKORD ŁAPEK W DÓŁ! ALE NIE PRZEBIJESZ GOKUBARTES !!
Odpisz
27 maja 2015, 21:22
@Kivera: DAMY RADĘ! WSZYSCY JEJOWICZE I HEJTERZY ŚWIATA ŁĄCZMY SIĘ! OBALIMY GOKUBARTESA!
Odpisz
28 maja 2015, 08:30
@Kivera: no właśnie widzę, a poprostu nie zrozumialam sęsu obrazka :(
Odpisz
Edytowano - 28 maja 2015, 08:35
@Kivera: poprostu szybko przeglądałam obrazki i nie wczytałam się do końca, teraz już rozumiem
Odpisz
28 maja 2015, 12:17
@gabisoch: sęsu ;_;
kup se słownik...
Grammar Nazi płaczą...
Odpisz
28 maja 2015, 17:42
@Kivera: Ok... *kupuje słownik* sensu*
Odpisz
1 października 2016, 19:27
@Domijeja: zrobiłam to co mogłam... potrzeba wincyj hejterów
Odpisz
26 czerwca 2019, 15:06
@gabisoch: dalej nie wiesz?
Odpisz