Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2017, 23:46

Głupi ch*j powinien iść na cmentarz...... A nie "kochać" telefonem.

Avatar potato_is_a_meme

Edytowano - 26 kwietnia 2018, 08:25

I'm gonna put this phone up your ass

Avatar kamishiro

27 maja 2015, 13:25

jak mozna nie wiedzieć o co chodzi?
maz po śmierci pisał na jej numer bo za nia tęsknił a gdy numer jest długo nieużywany to ktos inny go dostaje. no i wychodzi na to ze nowy właściciel sie tym przejął. w sumie sie nie dziwie. to bardzo smutne. a wy tego nie rozumiecie...

Avatar YFYDB

27 maja 2015, 17:57

@kamishiro: Jesteśmy gimbusami, za dużo od nas wymagasz.

Avatar kamishiro

27 maja 2015, 18:57

@YFYDB: wiesz... sądzę ze w tej sprawie nawet przedszkolaki by wiedziały ze chodzi o tęsknotę no ale..
just saying >.<

Avatar lila1234

27 maja 2015, 21:56

@kamishiro: Ja chodzę do 5 klasy podstawówki, a wszystko rorumujujem XD

Avatar YFYDB

28 maja 2015, 15:11

@kamishiro: Ja rozumiem, ale od innych gimbusów nie można tyle wymagać. Ode mnie też nie.

Avatar YFYDB

28 maja 2015, 15:12

@lila1234: Ale nie ortografię.

Avatar xXkuba22Xx

27 maja 2015, 14:46

czemu on składał swojej żonie życzenia na dzień matki?

Avatar
Konto usunięte

27 maja 2015, 15:20

@xXkuba22Xx: Bo była matką?

Avatar MIKI9005

27 maja 2015, 15:30

ich dzieci*

Avatar
Konto usunięte

27 maja 2015, 15:32

@MIKI9005: A czy ja napisałem że jego matką? :)

Avatar xXkuba22Xx

27 maja 2015, 18:34

ale to trochę nie ma sensu, to dzieci powinny składać życzenia swojej mamie, a nie mąż swojej żonie...

Avatar karnisz

27 maja 2015, 19:59

@xXkuba22Xx: no nie wiem może okazywał jej w ten sposób wdzięczność za ich dzieci (?)

Avatar xXkuba22Xx

27 maja 2015, 20:05

@karnisz: :/ dobra never mind

Avatar gabisoch

Edytowano - 27 maja 2015, 13:10

O co chodzi?

Avatar Quackmore

22 października 2020, 00:21

@gabisoch: Zgadnij.

Avatar gabisoch

Edytowano - 27 maja 2015, 13:09

?

Avatar Kivera

27 maja 2015, 19:11

@gabisoch: DAFUQ BIJESZ REKORD ŁAPEK W DÓŁ! ALE NIE PRZEBIJESZ GOKUBARTES !!

Avatar Domijeja

27 maja 2015, 21:22

@Kivera: DAMY RADĘ! WSZYSCY JEJOWICZE I HEJTERZY ŚWIATA ŁĄCZMY SIĘ! OBALIMY GOKUBARTESA!

Avatar gabisoch

28 maja 2015, 08:30

@Kivera: no właśnie widzę, a poprostu nie zrozumialam sęsu obrazka :(

Avatar gabisoch

Edytowano - 28 maja 2015, 08:35

@Kivera: poprostu szybko przeglądałam obrazki i nie wczytałam się do końca, teraz już rozumiem

Avatar Kivera

28 maja 2015, 12:17

@gabisoch: sęsu ;_;
kup se słownik...
Grammar Nazi płaczą...

Avatar gabisoch

28 maja 2015, 17:42

@Kivera: Ok... *kupuje słownik* sensu*

Avatar Quakah

1 października 2016, 19:27

@Domijeja: zrobiłam to co mogłam... potrzeba wincyj hejterów

Avatar rousered

26 czerwca 2019, 15:06

@gabisoch: dalej nie wiesz?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Żartownisie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Brawo za czujność!

To będzie bolało

Hobby dla faceta

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka