Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Hobby dla faceta
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nieuczciwa ocena
Deal życia
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2017, 07:10
@Wojtinio: wiem że data, ale on jest i od ciebie więcej wart, jako niewolnika sprzedałbym Cię taniej xd
Odpisz
30 czerwca 2015, 20:28
szkoda tego aż mi łza poleciała
Odpisz
1 czerwca 2015, 16:46
Jak można być tak bezdusznym żeby nie wzruszyć się patrząc na to!? [*]
Odpisz
1 czerwca 2015, 13:13
szkoda wlasciciela i samochodu :'(
Odpisz
1 czerwca 2015, 07:59
Moje ku*wa auto!!!!
Odpisz
1 czerwca 2015, 07:40
*Chlip, chlip*
To tylko alergia...
*Stawia znicz*
[*]
Odpisz
1 czerwca 2015, 07:14
;__;
Odpisz
1 czerwca 2015, 07:06
Lubie takie samochodziki
Odpisz
1 czerwca 2015, 00:13
Tyle bólu na 1 zdjęciu [*]
Odpisz
31 maja 2015, 22:41
*cichy szloch* Tylko baby i dzieci płaczą. Ja nie płaczę. To tylko oczy mi się pocą!
Odpisz
31 maja 2015, 23:11
@VanQuisch: Kto tu kroi cebule!!!
Odpisz
31 maja 2015, 23:11
Czeba dać jakiś powód do płaczu dziewczyn (poproszę o spalone buty.)
Odpisz
23 maja 2015, 08:38
[*] dla samochodowej legendy.
Odpisz
23 maja 2015, 08:51
@CzestochowaBall: [*]
Odpisz
23 maja 2015, 09:00
@CzestochowaBall: [*_*] Mega znicz dwa w jednym.
Odpisz
Edytowano - 23 maja 2015, 10:52
@CzestochowaBall: PW?
Odpisz
23 maja 2015, 11:11
@qwerty41: Po co?
Odpisz
23 maja 2015, 20:24
@CzestochowaBall: Paul Walker?
Odpisz
23 maja 2015, 20:37
@qwerty41: Nie. Ford Mustang.
Odpisz
31 maja 2015, 21:16
@CzestochowaBall: Nie, Shelby GT500.
Odpisz
31 maja 2015, 21:07
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!
Odpisz
23 maja 2015, 17:18
minuta ciszy panowie.
Odpisz
23 maja 2015, 11:29
Ja bym się cieszył że jakiś szajs spłonął
Odpisz
31 maja 2015, 21:33
@Wojtinio: Ten samochód jest więcej wart niż to co zarobisz przez cale swoje zycie...
Odpisz
31 maja 2015, 21:52
@Wojtinio: Sam żeś jest szajs. BURN!
Odpisz
1 czerwca 2015, 16:28
@Wojtinio: Ktoś tu chyba jest zazdrosny! :>
Odpisz
1 czerwca 2015, 17:10
@amekninja555: Masz rację nie mogę spać po nocach
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2015, 17:10
@bezlada: Nie, jestem człowiek a to coś na obrazku to szajs, pozdrawiam :)
Odpisz
1 czerwca 2015, 17:12
@AimPolak: Ale jest mniej wart ode mnie :D
Odpisz